Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
  • 20 november:
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • Temple Fang
  • 21 november:
  • Cobra The Impaler en My Diligence
  • Engel Of Deathfest IIII
  • For I Am King, Sugar Spine en Swanslaughter
  • New Model Army en Amy Montgomery
  • Pothamus en Modder
  • 22 november:
  • Adrian Vandenberg
  • Deadhead en Anomic
  • For I Am King, Sugar Spine en Another Now
  • Grindpad, Persecutor en Velozza
  • Pene Corrida en MagnaCult
  • Sacred Reich en Martyr
  • 23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
    17 december:
  • Landmvrks, Underoath, Pain Of Truth en Split Chain
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex (Infected) - 39
  • Andreas "Vintersorg" Hedlund (Borknagar) - 52
  • Lindsay Messaoudi (Elvaron) - 40
  • Mark McGee (Vicious Rumors) - 60
  • Martin Barre (Jethro Tull) - 79
  • Paul Allender (Cradle Of Filth) - 55
  • Peter Meynckens (Axamenta) - 47
  • Randy Black (Annihilator) - 52

Vandaag overleden:
  • David Van Landing (Michael Schenker Group) - 2015
  • John Glascock (Jethro Tull) - 1979
  • Jonas Christiansen (Slavia) - 2011
Review

Turnstile - Time & Space
Jaar van release: 2018
Label: Roadrunner Records
Turnstile - Time & Space
Twee jaar na het uitbrengen van Nonstop Feeling lanceert groovemachine Turnstile zijn tweede album. De band is inmiddels ingelijfd door het grote Roadrunner Records. Sinds 2010 is dit gemêleerde gezelschap bezig om furore te maken met een mix van hardcore, rock en punk. De hype die op dit moment gaande is rondom deze Amerikanen spreekt voor zich. De genoemde invloeden op een succesvolle wijze met elkaar combineren, is niet voor alle bands weggelegd. Met Time & Space lukt het Turnstile echter zonder al te veel moeite.

Wat de hype vooral kan verklaren is dat de band volledig zijn eigen pad durft te bewandelen. Op Time & Space horen we namelijk nog veel meer dan alleen maar hardcore en punk. Welke band in dit genre durft het aan om gebruik te maken van keyboardpassages, disco-intro’s en psychedelische, haast space-achtige geluiden? Wat dat betreft doet Time & Space zijn naam eer aan. De luisteraar krijgt dertien nummers tegen zijn kanis gesmeten, waarvan Bomb en Disco twee rustpunten zijn. Met Real Thing, Big Smile en Generator trappen de heren van Turnstile al meteen de deur in, inclusief kozijn en scharnieren. De dansbare hardcore-elementen zorgen al gelijk voor een energieke inslag. In Big Smile wordt het tempo flink opgeschroefd en de oldschoolhardcore doet denken aan een oude bekende, namelijk Trapped Under Ice. I Don’t Wanna Be Blind is een logische opvolger van rustpunt Bomb, aangezien het een mooie opbouwende melodielijn bevat die uitmondt in groovende breakdowns en opzwepend drumwerk.

High Pressure, Can’t Get Away en Come Back For More/H.O.Y. laten vervolgens de verschillende gezichten van Turnstile zien. Bij tijd en wijle horen we zelfs een progressieve draai in het geheel. In Moon krijgt bassist Franz Lyonz zijn eigen podium en horen we mede door zijn vocale bijdrage een melodieus popnummer met punkinvloeden. Brendan Yates zingt vervolgens de rest van deze muzikale potpourri weer vakkundig aan elkaar. Met Right To Be en Time & Space laat Turnstile de luisteraar volledig beduusd achter aan het einde van deze reis. Als André Kuipers een koptelefoon op zou doen tijdens de lancering van zijn ruimtevoertuig, zou hij bij het beluisteren van dit album al met zijn hoofd in de ruimte zitten, terwijl hij nog niet opgestegen zou zijn. Wat een heerlijke ervaring is Time & Space toch!

Waar het eerste album Nonstop Feeling vooral hardcore en punk bevatten, horen we deze keer zoveel meer. Turnstile durft zichzelf met Time & Space op een transparante en originele manier te presenteren. Het siert dit gezelschap en dat maakt de gunfactor van succes wellicht nog groter. De veelzijdigheid van de muziek maakt dat fans van veel genres hiermee uit de voeten zullen kunnen. Mijn tip is dan ook om deze testosteronbom zeker te beluisteren en te ervaren hoe swingend hardcore en punk kan klinken. You won’t regret it!

Tracklist:
1. Real Thing
2. Big Smile
3. Generator
4. Bomb
5. I Don't Wanne Be Blind
6. High Pressure
7. (Lost Another) Piece Of My World
8. Can't Get Away
9. Moon
10. Come Back For More/H.O.Y.
11. Right To Be
12. Disco
13. Time Space

Score: 89 / 100

Reviewer: Maarten
Toegevoegd: 22 juni 2018

Zoeken
    14 november:
  • 1914 - Viribus Unitis
  • Creatures - Creatures II
  • Enemynside - In The Shadows Of Unrest
  • Fimbul Winter - What Once Was
  • Lamp Of Murmuur - The Dreaming Prince In Ecstasy
  • Rise Of The Northstar - Chapter 04: Red Falcon Super Battle! Neo Paris War!!
  • Starforce - Beyond The Eternal Night
  • 21 november:
  • Annisokay - Abyss - The Final Chapter
  • Bloodbound - Field Of Swords
  • Danko Jones - Leo Rising
  • Havamal - Age Of The Gods
  • In Virtue - Age Of Legends
  • Midnite City - Bite The Bullet
  • Stryper - The Greatest Gift Of All
  • The Halo Effect - We Are Shadows
Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.