Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
  • 19 mei:
  • -(16)-, Ter Ziele en Dunebender
  • John 5 en South Of Salem
  • 20 mei:
  • Deaf Club,
  • JOHN 5
  • 21 mei:
  • Chris Holmes en Thunderor
  • Deville en ¡Pendejo!
  • Howling Giant en Aum Zorion
  • 22 mei:
  • Asphyx
  • Chris Holmes, Thunderor en Lovell's Blade
  • Textures, Sugar Spine en Javier Valdi
    16 juni:
  • Knocked Loose
  • Possesssed en Sinsaenum
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bob Young (Status Quo) - 81
  • Darrell Sweet (Nazareth)† - 79
  • Diana Serra (Aghora) - 40
  • J. Aslan (The Birthday Massacre) - 49
  • Krist Novoselic (Nirvana) - 61
  • Robert Fripp (King Crimson) - 80
  • Rune Østerhus (Tristania) - 49
  • Scott Reeder (Kyuss) - 61
  • Sir Christus (Negative) - 47
  • Sonny Sandoval (P.O.D.) - 52
  • Thomas Das Neves (Heavenly) - 44
  • Tony Kakko (Sonata Arctica) - 51

Vandaag overleden:
  • Ronnie James Dio (Rainbow) - 2010
Review

Unhealthy Dreams - Nightmares Give Way to Apocalypse
Jaar van release: 2003
Label: Hardebaran
Unhealthy Dreams - Nightmares Give Way to Apocalypse
Hallo lelijk vormgegeven middelmatig symfonisch black metal cdtje. Ik schrijf je deze brief omdat ik nooit zo goed ben geweest met woorden, en dat ik je hierbij dus beter duidelijk kan maken wat voor toekomst je tegemoet gaat.

Ik dacht al dat jij en ik het niet zo goed met elkaar zouden kunnen vinden, toen ik de website van je scheppers zag en een blik wierp op de bladzijden van je boekje. En helaas had ik gelijk, ik denk dat we dat inmiddels allebei wel goed begrijpen. Dat moet toch tot je doorgedrongen zijn, aangezien je al bijna twee weken ongeopend op dezelfde plek naast mijn stereo naar het plafond ligt te staren. Oke, er waren die twee keer dat je rondjes hebt gedraaid in mijn cd-speler en gedurende die sessies honderd procent je best hebt gedaan om mij van je kwaliteit en bestaansrecht te overtuigen, maar toen ik je de tweede keer na vijf nummers afzette zul je je wel gerealiseerd hebben dat er geen connectie was ontstaan, en dat dit er ook niet in zat.

Misschien dat dit ook wel deels aan mij ligt, aangezien ik voordat ik bekend was met je inhoud al een aantal vooroordelen klaar had, maar vanuit mijn perspectief zijn het meer jouw gebreken die voorkomen dat het tussen ons klikt. Weet je wat, ik zal er niet meer om heen draaien. Ik zeg het gewoon: Je bent zo voorspelbaar en saai. Het is niet dat je slecht bent, je bent gewoon te middelmatig voor woorden. Als ik jou zie liggen krijg ik spontaan zin in boekhouden en lopende band werk. Je bent de personificatie van de meest verschrikkelijke symfonische black metal clichés, een stoffelijke incarnatie van het creatieve vacuüm van vijf Franse jongens die zich maar beter volledig op hun baan of studie kunnen richten in plaats van te denken dat het met hun muzikale carrière ooit nog wat wordt. Het levende argument dat een vroegtijdige abortus wel degelijk een goede zaak is!

Maar kijk nou niet zo troosteloos, ik beloof je dat ik je weg zal geven aan de eerste dertienjarige die vindt dat er niet genoeg bands zijn die als Cradle of Filth klinken. Voorlopig zal ik er alles aan doen om je een comfortabele plek in een knus warm hoekje van m'n platenkast te geven. Slaap zacht lief cdtje, en droom over een wereld waar middelmatige plaatjes per honderdduizenden over de toonbank gaan.

Tracklist:
1. Unhealthy … Dreams
2. Among the Stars
3. War and Glory
4. My Last Temptation
5. Vatican Armageddon
6. Virus
7. Obscurities Whispers
8. Lieber Sterben
9. Where Dead Souls Go to Weep

Score: 50 / 100

Reviewer: Patrick T.
Toegevoegd: 15 februari 2004

Meer Unhealthy Dreams:

Unhealthy Dreams - Nightmares Give Way to Apocalypse
Reactie van seborik op 15-02-2004 om 14:18u

Geweldig summoner! :D

Zoeken
    15 mei:
  • Acid Reign - Daze Of The Week
  • Akem Manah - Threnodies
  • Artillery - Made In Hell
  • Atavistia - Old Gods Awaken
  • Desolus - Dwellers Of The Twilight Void
  • Heavenfall - Thorn
  • Port Noir - The Dark We Keep
  • Pro-Pain - Stone Cold Anger
  • Self Deception - One Of Us
  • The Ghoulstars - The Dark Overlords Of The Universe
  • 16 mei:
  • Imprisoned In Flesh - Malignant Mankind
  • 21 mei:
  • Blossom Death - Spirit
  • 22 mei:
  • Armored Saint - Emotion Factory Reset
  • As The Sun Falls - Songs From The Veil
  • Crown Lands - Apocalypse
  • Dimmu Borgir - Grand Serpent Rising
  • Varg - Live At Wolfszeit Festival 2024
Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.