Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste song uit het jaar 2011?

Amon Amarth - Destroyer Of The Universe
Anthrax - Fight 'Em 'Til You Can't
Arch Enemy - Yesterday Is Dead And Gone
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Fleshgod Apocalypse - The Violation
Hell - On Earth As It Is In Hell
Iced Earth - Dystopia
In Flames - Deliver Us
Lamb Of God - Ghost Walking
Machine Head - Locust
Mastodon - Curl Of The Burl
Megadeth - Public Enemy No. 1
Nightwish - Storytime
Opeth - The Devil's Orchard
Powerwolf - We Drink Your Blood
Rammstein - Mein Land
Red Fang - Wires
Septicflesh - The Vampire From Nazareth
Sólstafir - Fjara
Symphony X - When All Is Lost
Taake - Myr
The Devil's Blood - On The Wings Of Gloria
Trivium - In Waves
Within Temptation - Faster
een andere kraker uit 2011, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
  • 30 mei:
  • Kamper Sloopfest
  • Outta Pocket, Hold My Own, Megalomaniacs en Premonition
  • Peter Pan Speedrock
  • Plini en Sungazer
  • 31 mei:
  • Motorpsycho
  • 1 juni:
  • Afsky en Yoth Iria
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan White (Oasis) - 54
  • Andrea Buratto (Secret Sphere) - 46
  • Bertrand Maillot (Karelia) - 47
  • Chrigel Glanzmann (Eluveitie) - 51
  • Garry Peterson (The Guess Who) - 81
  • Holly Knight (Device) - 70
  • Kevin Moore (Dream Theater) - 59
  • Lenny Kravitz - 62
  • Mark Hunter (Chimaira) - 49
  • Markus Hirvonen (Insomnium) - 46
  • Patrick Loisel (Augury) - 56
  • Phil Feit (Riot) - 67
  • Tommy Stewart (Godsmack) - 60

Vandaag overleden:
  • Alan White (Yes) - 2022
  • Luc Chauty (Midwinter) - 2004
  • Vince McAllister (Pentagram) - 2006
Review

Unhealthy Dreams - Nightmares Give Way to Apocalypse
Jaar van release: 2003
Label: Hardebaran
Unhealthy Dreams - Nightmares Give Way to Apocalypse
Hallo lelijk vormgegeven middelmatig symfonisch black metal cdtje. Ik schrijf je deze brief omdat ik nooit zo goed ben geweest met woorden, en dat ik je hierbij dus beter duidelijk kan maken wat voor toekomst je tegemoet gaat.

Ik dacht al dat jij en ik het niet zo goed met elkaar zouden kunnen vinden, toen ik de website van je scheppers zag en een blik wierp op de bladzijden van je boekje. En helaas had ik gelijk, ik denk dat we dat inmiddels allebei wel goed begrijpen. Dat moet toch tot je doorgedrongen zijn, aangezien je al bijna twee weken ongeopend op dezelfde plek naast mijn stereo naar het plafond ligt te staren. Oke, er waren die twee keer dat je rondjes hebt gedraaid in mijn cd-speler en gedurende die sessies honderd procent je best hebt gedaan om mij van je kwaliteit en bestaansrecht te overtuigen, maar toen ik je de tweede keer na vijf nummers afzette zul je je wel gerealiseerd hebben dat er geen connectie was ontstaan, en dat dit er ook niet in zat.

Misschien dat dit ook wel deels aan mij ligt, aangezien ik voordat ik bekend was met je inhoud al een aantal vooroordelen klaar had, maar vanuit mijn perspectief zijn het meer jouw gebreken die voorkomen dat het tussen ons klikt. Weet je wat, ik zal er niet meer om heen draaien. Ik zeg het gewoon: Je bent zo voorspelbaar en saai. Het is niet dat je slecht bent, je bent gewoon te middelmatig voor woorden. Als ik jou zie liggen krijg ik spontaan zin in boekhouden en lopende band werk. Je bent de personificatie van de meest verschrikkelijke symfonische black metal clichés, een stoffelijke incarnatie van het creatieve vacuüm van vijf Franse jongens die zich maar beter volledig op hun baan of studie kunnen richten in plaats van te denken dat het met hun muzikale carrière ooit nog wat wordt. Het levende argument dat een vroegtijdige abortus wel degelijk een goede zaak is!

Maar kijk nou niet zo troosteloos, ik beloof je dat ik je weg zal geven aan de eerste dertienjarige die vindt dat er niet genoeg bands zijn die als Cradle of Filth klinken. Voorlopig zal ik er alles aan doen om je een comfortabele plek in een knus warm hoekje van m'n platenkast te geven. Slaap zacht lief cdtje, en droom over een wereld waar middelmatige plaatjes per honderdduizenden over de toonbank gaan.

Tracklist:
1. Unhealthy … Dreams
2. Among the Stars
3. War and Glory
4. My Last Temptation
5. Vatican Armageddon
6. Virus
7. Obscurities Whispers
8. Lieber Sterben
9. Where Dead Souls Go to Weep

Score: 50 / 100

Reviewer: Patrick T.
Toegevoegd: 15 februari 2004

Meer Unhealthy Dreams:

Unhealthy Dreams - Nightmares Give Way to Apocalypse
Reactie van seborik op 15-02-2004 om 14:18u

Geweldig summoner! :D

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.