Batushka
Enquête

Vind jij Knocked Loose een goede vervanger voor Twisted Sister op Graspop?

Ja, ik vind het zelfs een verbetering
Ja, ik vind beide bands gelijkwaardig
Nee, al vind ik Knocked Loose ook best leuk
Nee, al vertrouw ik er op dat er niets beter beschikbaar was
Nee, ik vind het een waardeloze vervanging
Ach, maakt mij niet uit, ik zou geen van beide gaan bekijken
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 februari:
  • Ian Paice with Purpendicular
  • 18 februari:
  • Motionless In White, Dayseeker en Make Them Suffer
  • 19 februari:
  • Mantah
  • 20 februari:
  • Avatar, Alien Weaponry en Witch Club Satan
  • Born From Pain, Lies! en Stalk
  • Eye Of Melian en Delain (acoustic)
  • Hellevaerder, Asgrauw en Suttungr
  • Plan Nine
  • Sanguisugabogg, Fulci, Gates To Hell en Celestial Sanctuary
  • Urne en Everything Decays
  • 21 februari:
  • Dordrecht Metal Fest
  • Megalomaniacs, Beyond Cruelty en Grofvuil
  • Napalm Death, Whiplash, Varukers en Dopelord
Geen concerten bekend voor 15-03-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Barre Gambling (Daylight Dies) - 47
  • Bob Forrest (Thelonious Monster) - 65
  • Brooks Wackerman (Avenged Sevenfold) - 49
  • Dirk Schlächter (Gamma Ray) - 61
  • Glyn Johns (producent) - 84
  • Hugh Padgham (producent) - 71
  • Jake E. Lee (Ozzy Osbourne) - 69
  • Joel Seque (Dreamlost) - 46
  • John Helliwell (Supertramp) - 81
  • Kimberly Goss (Sinergy) - 48
  • Magnus Winterwild (Axenstar) - 50
  • Malcolm Travis (Sugar) - 73
  • Mick Avory (The Kinks) - 82
  • Milan Loncaric (Brainstorm) - 55
  • Mr. Lordi (Lordi) - 52
  • Paul Adrian Villarreal (Sun Caged) - 49

Vandaag overleden:
  • Ivan Colon (Confessor) - 2002
Review

Narbeleth - Through Blackness And Remote Places
Jaar van release: 2015
Label: Folter Records
Narbeleth - Through Blackness And Remote Places
Je mag tegenwoordig uit behoorlijk wat landen black metal verwachten, maar aan Cuba had ik nog niet zo gauw gedacht. Narbeleth komt daar toch écht vandaan en levert met Through Blackness And Remote Places zijn derde album af. Narbeleth bestaat uit een man die zich Dakkar noemt en alleen live maakt hij gebruik van andere muzikanten.

Wanneer het album uit de speakers knalt, lijkt het even of je met een Noorse band van doen hebt. Vergelijkbare formaties komen gelijk in gedachten naar boven. Je mag hierbij denken aan Burzum, Immortal, Gorgoroth en Darkthrone. Dit komt zeker tijdens Mesmerized by the Pale Ghost Moonlight tot uiting. De productie is zeer goed te noemen en meneer Dakkar wisselt netjes af tussen heftige en rustige passages, zonder het tempo echt schade te berokkenen.

Ondanks dat alles puik in elkaar zit, heeft deze eenmansformatie totaal geen eigen geluid en/of gezicht. Alles wat uit de speakers komt, is door vele Europese collega's al vele malen smeuïger, duisterder en lekkerder gedaan. Potentie zit er zeker in, maar komt helaas in originaliteit niet tot uiting. Wel is de Judas Iscariot-cover, Gaze Upon Heaven In Flames, een zeer fijne verassing.

Ik raad liefhebbers aan dit schijfje wél aan te schaffen, al is het alleen maar omdat er zeer sterke tracks op staan die met weemoed doen terugdenken aan de jaren negentig. Maar meer dan dit nostalgische advies valt er helaas niet te geven.

Tracklist:
1. Sons of the Grand Cosmic Emanation
2. Mesmerized by the Pale Ghost Moonlight
3. An Unholy Gathering
4. Delivering the Very Soul
5. The Lightbringer
6. The Eternal Return
7. Through Black and Remote Places
8. Gaze Upon Heaven in Flames (Judas Iscariot cover)
Reviewer: Sander
Toegevoegd: 29 september 2015

Meer Narbeleth:

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.