Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rapmetal- of raprocksong ooit?

Anthrax & Public Enemy - Bring The Noise
Beastie Boys - Fight For Your Right
Bloodhound Gang - Fire Water Burn
Body Count - Cop Killer
Clawfinger - Nigger
Deftones - Back To School (Mini Maggit)
Dog Eat Dog - No Fronts
Faith No More - Epic
Falling In Reverse - Popular Monster
Helmet & House Of Pain - Just Another Victim
Hollywood Undead - Undead
Kid Rock - Bawitdaba
Korn - Got The Life
Limp Bizkit - Break Stuff
Linkin Park - In The End
P.O.D. - Youth Of The Nation
Papa Roach - Last Resort
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Red Hot Chili Peppers - By The Way
Run-DMC & Aerosmith - Walk This Way
Saliva - Click Click Boom
Skindred - Nobody
Slipknot - Wait And Bleed
Urban Dance Squad - Demagogue
een ander nummer, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 september:
  • Pyrrhon en Devoid Of Thought
  • Raven
  • 9 september:
  • Raven
  • 10 september:
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • 11 september:
  • Baroeg Open Air
  • Fear Factory, Crystal Lake, Hate en The Nocturnal Affair
  • Fool's Game, Last Wishes en Malignant Methods
  • Grind Over Helmond met Metrorrhagia, Sarcophagia, Forced Entry en Gastritis
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • 12 september:
  • Baroeg Open Air
  • Havok, Blood Red Throne, Xonor en Eradikated
  • Metal yoga
  • The Red Baron & His Flying Circus en Bonebag Alley
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • Wildman Metal Fest
  • 13 september:
  • Atomic Aggressor en Ectovoid
  • Fear Factory, Crystal Lake, Hate en The Nocturnal Affair
  • RVH Project
  • Sigh en Devil Master
    8 oktober:
  • Spiritbox, Jinjer en Dying Wish
  • The Amity Affliction, Silent Planet, Varials en Orthodox
Kalender
Vandaag jarig:
  • André Silva (Shadowsphere) - 45
  • Benjamin Orr (The Cars)† - 79
  • Chuck Plotkin (producent) - 84
  • Heikki Saari (Norther) - 42
  • Ingar Amlien (Conception) - 63
  • Jacek Hiro (Decapitated) - 46
  • Jay Weinberg (Slipknot) - 36
  • Jeff (Carnal Lust) - 54
  • Jokke (Jokke Og Valentinerne)† - 62
  • Kobi Farhi (Orphaned Land) - 51
  • Marcus Siepen (Blind Guardian) - 58
  • Michael Lardie (Great White) - 68
  • Mick Brown (Dokken) - 70
  • Rafael "Rafa" Yugueros (Darksun) - 49
  • Rainbow (The Birthday Massacre) - 48
  • Troy Sanders (Mastodon) - 53
Review

Infesting Swarm - Desolation Road
Jaar van release: 2015
Label: Art Of Propaganda
Infesting Swarm - Desolation Road
Infesting Swarm komt uit Duitsland en probeert een graantje mee te pikken van de hele ‘post-blackmetal’-hype die momenteel rondwaart. Na een demo uit 2011 is Desolation Road het debuutalbum van het gezelschap. De plaat wordt uitgebracht via Art Of Propaganda, dat met eerdere releases van Harakiri For The Sky, Livsnekad en Apati laat horen af en toe best over een neusje voor talentvolle bands te beschikken. Met Dominik Winter als bassist heeft de band uit Dortmund daarnaast ook raakvlakken met Frigoris, een band die in 2013 nog met Wind een fraai atmosferisch blackmetalalbum uitbracht.

Bij die bands komt Infesting Swarm echter niet in de buurt. Daarvoor is de muziek op Desolation Road te generiek. Dat geldt zowel voor de vocalen, die wel een fijne ‘grauw’ hebben (maar verder vrij braafjes en krachteloos klinken), als voor de nogal ‘dertien in een dozijn’-riffs die de twee gitaristen produceren. Ook de productie is niet bepaald bijzonder. De gitaarsound klinkt nog wel lekker, maar het scherpe randje is er vanaf. Bovendien is daarvoor geen groots, massief geluid in de plaats gekomen, waardoor de sound eigenlijk vlees noch vis is. Zo worden zestig minuten toch ineens een vrij lange zit.

Gelukkig is Desolation Road niet helemaal bar en boos. In Year Of No Light (jammer dat Infesting Swarm muzikaal gezien niet wat meer inspiratie uit die band haalt) is een aantal interessante passages te horen dat behoorlijk naar het eerder genoemde Harakiri For The Sky neigt (hoewel de uitvoering wel wat minder spannend is). En als bij Der Lauf Der Zeit ineens Duitse teksten gebruikt worden, klinkt de muziek direct een stuk venijniger. Het zal de taal wel zijn. Ook het afsluitende titelnummer laat iets meer potentieel horen. Daarentegen sleept Abandoned Life zich weer te lang voort en weten de overige tracks niet te beklijven. Uiteindelijk hoeven we niet veel woorden aan Infesting Swarm vuil te maken. Het materiaal is niet slecht, maar te onopvallend om potten te breken. Alleen voor degenen die alles willen hebben waar het predikaat ‘post-’ op geplakt wordt, is deze release een aanwinst.

Tracklist:
1. Dead Transmission
2. Ending
3. Desperation
4. Year Of No Light
5. Abandoned Life
6. Der Lauf Der Zeit
7. Horizon On Fire
8. Desolation Road

Score: 65 / 100

Reviewer: Rik
Toegevoegd: 1 augustus 2015

Meer Infesting Swarm:

Helldorado

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.