Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rapmetal- of raprocksong ooit?

Anthrax & Public Enemy - Bring The Noise
Beastie Boys - Fight For Your Right
Bloodhound Gang - Fire Water Burn
Body Count - Cop Killer
Clawfinger - Nigger
Deftones - Back To School (Mini Maggit)
Dog Eat Dog - No Fronts
Faith No More - Epic
Falling In Reverse - Popular Monster
Helmet & House Of Pain - Just Another Victim
Hollywood Undead - Undead
Kid Rock - Bawitdaba
Korn - Got The Life
Limp Bizkit - Break Stuff
Linkin Park - In The End
P.O.D. - Youth Of The Nation
Papa Roach - Last Resort
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Red Hot Chili Peppers - By The Way
Run-DMC & Aerosmith - Walk This Way
Saliva - Click Click Boom
Skindred - Nobody
Slipknot - Wait And Bleed
Urban Dance Squad - Demagogue
een ander nummer, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 september:
  • Pyrrhon en Devoid Of Thought
  • Raven
  • 9 september:
  • Raven
  • 10 september:
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • 11 september:
  • Baroeg Open Air
  • Fear Factory, Crystal Lake, Hate en The Nocturnal Affair
  • Fool's Game, Last Wishes en Malignant Methods
  • Grind Over Helmond met Metrorrhagia, Sarcophagia, Forced Entry en Gastritis
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • 12 september:
  • Baroeg Open Air
  • Havok, Blood Red Throne, Xonor en Eradikated
  • Metal yoga
  • The Red Baron & His Flying Circus en Bonebag Alley
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • Wildman Metal Fest
  • 13 september:
  • Atomic Aggressor en Ectovoid
  • Fear Factory, Crystal Lake, Hate en The Nocturnal Affair
  • RVH Project
  • Sigh en Devil Master
    8 oktober:
  • Spiritbox, Jinjer en Dying Wish
  • The Amity Affliction, Silent Planet, Varials en Orthodox
Kalender
Vandaag jarig:
  • André Silva (Shadowsphere) - 45
  • Benjamin Orr (The Cars)† - 79
  • Chuck Plotkin (producent) - 84
  • Heikki Saari (Norther) - 42
  • Ingar Amlien (Conception) - 63
  • Jacek Hiro (Decapitated) - 46
  • Jay Weinberg (Slipknot) - 36
  • Jeff (Carnal Lust) - 54
  • Jokke (Jokke Og Valentinerne)† - 62
  • Kobi Farhi (Orphaned Land) - 51
  • Marcus Siepen (Blind Guardian) - 58
  • Michael Lardie (Great White) - 68
  • Mick Brown (Dokken) - 70
  • Rafael "Rafa" Yugueros (Darksun) - 49
  • Rainbow (The Birthday Massacre) - 48
  • Troy Sanders (Mastodon) - 53
Review

Acid King - Middle Of Nowhere, Centre Of Everywhere
Jaar van release: 2015
Label: Svart Records
Acid King - Middle Of Nowhere, Centre Of Everywhere
Ze bestaat net zo lang als Electric Wizard, en daarom behoort Acid King tot de eerste lichting van stonerbands. Het feit dat dit drietal nooit zo productief is geweest, zal de reden zijn dat Acid King vooral (semi-)legendarisch is en slechts in enkele kringen wordt gezien als een goede en invloedrijke band. Jaren werd het geduld van de fans op de proef gesteld en komende maand is het dan eindelijk zover. Tien jaar na III verschijnt de opvolger.

Voor wie vergeten is hoe Acid King klinkt, of zich (net als ik) na 2005 aansloot bij de stonergemeenschap en meer tijd steekt in jonge bands, volgt hier een korte omschrijving. Beeld je Electric Wizard in met een zangeres. Die naam is nu twee keer gevallen, maar Acid King dreunt wat minder hard. Toch nodigt ook deze muziek uit om lekker hard door de speakers te laten schallen. Het is jammer van de valse start die Middle Of Nowhere, Centre Of Anywhere laat horen. Het lijkt wel alsof Silent Pictures symbool staat voor de dwalingen die de band heeft meegemaakt in de afgelopen jaren. Gelukkig herpakt het drietal zich, al had ik wel een handvol luisterbeurten nodig om dat te ontdekken.

Oordeel hoe dan ook niet te snel over Middle Of Nowhere, Center Of Everywhere. Het is lastig om tussen alle fuzz te ontdekken wat de plaat precies wil zeggen. Uiteraard hoef je geen pakkende riffs te verwachten, maar zet Acid King een sterke sfeer neer. Deze wordt niet in de laatste plaats gecreëerd door de galmende zang van Lori. Het is erg leuk om te ontdekken hoe simpele uithalen van Laser Headlights een prachtnummer maken. Centre Of Everywhere doet daar met de echoënde gitaarklanken nog een schepje bovenop. Het is dus de semi-titeltrack die het hoogtepunt is van de plaat.

Zo schuift Middle Of Nowhere, Center Of Everywhere in ongeveer vijftien luisterbeurten van teleurstellend naar behoorlijk goed en daarmee is het een klassieke groeiplaat. Acid King keert terug aan het front met een heel toffe stonerplaat en hopelijk blijft het zo.

Tracklist:
1. Intro
2. Silent Pictures
3. Coming Down From Outer Space
4. Laser Headlights
5. Red River
6. Infinite Skies
7. Center Of Everywhere
8. Outro

Score: 80 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 26 maart 2015

Helldorado

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.