Into The Grave 2026
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
  • 15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
Geen concerten bekend voor 14-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan White (Yes)† - 77
  • Chris DeGarmo (Queensrÿche) - 63
  • Daniel Pouylau (Manigance) - 59
  • King Diamond (Mercyful Fate) - 70
  • Loïc Jenn (Karelia) - 46
  • Mike Scaccia (Ministry)† - 61
  • Mikko Lehto (October Falls) - 47
  • Steve Hunter (Alice Cooper) - 78

Vandaag overleden:
  • G.K. Chesterton (auteur) - 1936
Review

Acid King - Middle Of Nowhere, Centre Of Everywhere
Jaar van release: 2015
Label: Svart Records
Acid King - Middle Of Nowhere, Centre Of Everywhere
Ze bestaat net zo lang als Electric Wizard, en daarom behoort Acid King tot de eerste lichting van stonerbands. Het feit dat dit drietal nooit zo productief is geweest, zal de reden zijn dat Acid King vooral (semi-)legendarisch is en slechts in enkele kringen wordt gezien als een goede en invloedrijke band. Jaren werd het geduld van de fans op de proef gesteld en komende maand is het dan eindelijk zover. Tien jaar na III verschijnt de opvolger.

Voor wie vergeten is hoe Acid King klinkt, of zich (net als ik) na 2005 aansloot bij de stonergemeenschap en meer tijd steekt in jonge bands, volgt hier een korte omschrijving. Beeld je Electric Wizard in met een zangeres. Die naam is nu twee keer gevallen, maar Acid King dreunt wat minder hard. Toch nodigt ook deze muziek uit om lekker hard door de speakers te laten schallen. Het is jammer van de valse start die Middle Of Nowhere, Centre Of Anywhere laat horen. Het lijkt wel alsof Silent Pictures symbool staat voor de dwalingen die de band heeft meegemaakt in de afgelopen jaren. Gelukkig herpakt het drietal zich, al had ik wel een handvol luisterbeurten nodig om dat te ontdekken.

Oordeel hoe dan ook niet te snel over Middle Of Nowhere, Center Of Everywhere. Het is lastig om tussen alle fuzz te ontdekken wat de plaat precies wil zeggen. Uiteraard hoef je geen pakkende riffs te verwachten, maar zet Acid King een sterke sfeer neer. Deze wordt niet in de laatste plaats gecreëerd door de galmende zang van Lori. Het is erg leuk om te ontdekken hoe simpele uithalen van Laser Headlights een prachtnummer maken. Centre Of Everywhere doet daar met de echoënde gitaarklanken nog een schepje bovenop. Het is dus de semi-titeltrack die het hoogtepunt is van de plaat.

Zo schuift Middle Of Nowhere, Center Of Everywhere in ongeveer vijftien luisterbeurten van teleurstellend naar behoorlijk goed en daarmee is het een klassieke groeiplaat. Acid King keert terug aan het front met een heel toffe stonerplaat en hopelijk blijft het zo.

Tracklist:
1. Intro
2. Silent Pictures
3. Coming Down From Outer Space
4. Laser Headlights
5. Red River
6. Infinite Skies
7. Center Of Everywhere
8. Outro

Score: 80 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 26 maart 2015

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.