Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rapmetal- of raprocksong ooit?

Anthrax & Public Enemy - Bring The Noise
Beastie Boys - Fight For Your Right
Bloodhound Gang - Fire Water Burn
Body Count - Cop Killer
Clawfinger - Nigger
Deftones - Back To School (Mini Maggit)
Dog Eat Dog - No Fronts
Faith No More - Epic
Falling In Reverse - Popular Monster
Helmet & House Of Pain - Just Another Victim
Hollywood Undead - Undead
Kid Rock - Bawitdaba
Korn - Got The Life
Limp Bizkit - Break Stuff
Linkin Park - In The End
P.O.D. - Youth Of The Nation
Papa Roach - Last Resort
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Red Hot Chili Peppers - By The Way
Run-DMC & Aerosmith - Walk This Way
Saliva - Click Click Boom
Skindred - Nobody
Slipknot - Wait And Bleed
Urban Dance Squad - Demagogue
een ander nummer, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 september:
  • Pyrrhon en Devoid Of Thought
  • Raven
  • 9 september:
  • Raven
  • 10 september:
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • 11 september:
  • Baroeg Open Air
  • Fear Factory, Crystal Lake, Hate en The Nocturnal Affair
  • Fool's Game, Last Wishes en Malignant Methods
  • Grind Over Helmond met Metrorrhagia, Sarcophagia, Forced Entry en Gastritis
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • 12 september:
  • Baroeg Open Air
  • Havok, Blood Red Throne, Xonor en Eradikated
  • Metal yoga
  • The Red Baron & His Flying Circus en Bonebag Alley
  • Voyage 35 en Kristoffer Gildenlöw
  • Wildman Metal Fest
  • 13 september:
  • Atomic Aggressor en Ectovoid
  • Fear Factory, Crystal Lake, Hate en The Nocturnal Affair
  • RVH Project
  • Sigh en Devil Master
    8 oktober:
  • Spiritbox, Jinjer en Dying Wish
  • The Amity Affliction, Silent Planet, Varials en Orthodox
Kalender
Vandaag jarig:
  • André Silva (Shadowsphere) - 45
  • Benjamin Orr (The Cars)† - 79
  • Chuck Plotkin (producent) - 84
  • Heikki Saari (Norther) - 42
  • Ingar Amlien (Conception) - 63
  • Jacek Hiro (Decapitated) - 46
  • Jay Weinberg (Slipknot) - 36
  • Jeff (Carnal Lust) - 54
  • Jokke (Jokke Og Valentinerne)† - 62
  • Kobi Farhi (Orphaned Land) - 51
  • Marcus Siepen (Blind Guardian) - 58
  • Michael Lardie (Great White) - 68
  • Mick Brown (Dokken) - 70
  • Rafael "Rafa" Yugueros (Darksun) - 49
  • Rainbow (The Birthday Massacre) - 48
  • Troy Sanders (Mastodon) - 53
Review

Garden Of Worm - Idle Stones
Jaar van release: 2015
Label: Svart Records
Garden Of Worm - Idle Stones
Na vijf jaren van relatieve stilte keert Garden Of Worm terug. Deze Finse doom metalband bracht in 2010 nog hun titelloze debuut uit, maar verdween als het ware in een winterslaap. Waarom Garden Of Worm stilgezeten heeft, laat dit gezelschap zich niet over uit. Als je er zelf niet over wilt praten, dan is het vaak beter om je instrumenten te laten spreken. Na dat goede debuut, hebben we natuurlijk zin in een vervolg.

Svart Records waarschuwde ons al voor een veranderde band. Daar is geen woord van gelogen. De naar Warning neigende doom metal is een stuk softer geworden. Wat Garden Of Worm nu laat horen, heeft veel meer van doen met psychedelische rock. Het tempo en het neerslachtige karakter zijn gebleven, maar de oude Garden Of Worm is nog maar lastig te herkennen. Toch klinkt Idle Stones op het eerste gehoor heel prettig. De gitaarklanken zijn warm en de spaarzame zangpartijen doen verlangen naar meer. Fleeting Are The Days Of Man zet de kwaliteit van de eerste plaat voort, maar dat geldt helaas niet voor de rest van dit album.

Fleeting Are The Days Of Man heeft nog een goede riff als fundament. Hoe vaak ik Idle Stones ook luister, ik kan weinig anders dan de conclusie trekken dat de rest van het material richtingloos is. De andere nummers kabbelen maar wat voort. Het bijna twintig minuten durende The Sleeper Including Being Is More Than Life is een ronduit schrijnende poging om wat te jammen. Het is alsof de band je in slaap wil sussen. Het biedt geen enkele emotie: geen spanning, geen sfeer. Het is alsof Garden Of Worm zonder ideeën aan de plaat begonnen is en sindsdien ook niks heeft weten te bedenken. Natuurlijk klinkt het als een plaat uit de jaren zeventig, maar verder is dit zo overbodig als wat.

Tracklist:
1. Fleeting Are The Days Of Man
2. Summer's Isle
3. Desertshore
4. The Sleeper Including Being Is More Than Life

Score: 60 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 24 maart 2015

Helldorado

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.