Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
  • 30 november:
  • Aephanemer, Valhalore en Dark Oath
  • Hemelbestormer, Ontaard en Gavran
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksi Ahokas (Rapture) - 45
  • Christopher Ian Turner (Orange Goblin) - 56
  • Giuseppe Orlando (Novembre) - 49
  • Juan Garcia (Agent Steel) - 62
  • Lennart Jacobsen (Saturnus) - 47
  • Marcello Pompeu (Korzus) - 60
  • Patrik Jensen (The Haunted) - 56
  • Pinche Peach (Brujeria)† - 59
  • Satchel (Steel Panther) - 55
  • Sergej "Lazar" (Arkona) - 49
  • Tony Clarkin (Magnum)† - 79
  • Tony Rombola (Godsmack) - 61

Vandaag overleden:
  • Albert Collins - 1993
  • Eric Carr (Kiss) - 1991
  • Freddie Mercury (Queen) - 1991
Review

Halestorm - Reanimate 2.0: The Covers EP
Jaar van release: 2013
Label: Roadrunner Records

Halestorm - Reanimate 2.0: The Covers EP

Tussen twee albums een mini-cd'tje met covers uitbrengen, dat heeft Halestorm al vaker gedaan. Op de eerste Reanimate stonden nummers van Heart, Guns n' Roses en Lady Gaga, nu is gekozen voor ondermeer Judas Priest, Marilyn Manson en Daft Punk.

De EP opent met een van de gaafste covers van een Judas Priest-nummer ooit: Dissident Aggressor. Vurig, en frontvrouw Lzzy Hale laat horen wat voor geweldige keel ze kan opzetten. Het gitaarwerk mag er in dit nummer ook zijn. Ook vermakelijk is Halestorms versie van Get Lucky. Het electropopnummer van Daft Punk, dat op de radio tot in den treure gedraaid is, is vertaald naar een iets stevigere rockuitvoering, die dan toch best aangenaam is.

De cover van AC/DC's Shoot to Thrill is niet echt bijzonder, en Hell Is For Children (Pat Benetar) is op het laatste stuk na nogal slappe hap. Het akoestische Gold Dust Woman, origineel van Fleetwood Mac, is dan wel weer erg lekker. Om af te sluiten heeft de band een nummer van Marilyn Manson opgenomen, maar ondanks dat het flink rockt, leent het nummer zich niet echt om gecoverd te worden. Ook Halestorm had van 1996 beter af kunnen blijven, want meer dan matig wordt deze versie niet.

Net als de vorige EP met covers is ook deze Reanimate 2.0 best een aardig tussendoortje, maar het liefst hoor ik toch een gewoon album van Halestorm.

Tracklist:
1. Dissident Aggressor (Judas Priest)
2. Get Lucky (Daft Punk)
3. Shoot To Thrill (AC/DC)
4. Hell Is For Children (Pat Benetar)
5. Gold Dust Woman (Fleetwood Mac)
6. 1996 (Marilyn Manson

Score: 70 / 100

Reviewer: Tonnie
Toegevoegd: 13 november 2013

Meer Halestorm:

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.