Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Van welke artiest zou jij in 2026 graag een nieuw album zien verschijnen?

AC/DC
After Forever
Ayreon
Blind Guardian
Carcass
Dool
Enslaved
Evil Invaders
Gojira
Guns N' Roses
Hell
Iced Earth
Iron Maiden
Judas Priest
Mastodon
Metallica
Nevermore
Parkway Drive
Rammstein
Rush
Slipknot
System Of A Down
The Gathering
Tool
een andere artiest, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 januari:
  • Slaughter To Prevail, Dying Fetus en Suicide Silence
  • 14 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
  • 15 januari:
  • Aeternus, Nordjevel, Phantom Fire en The Black Moriah
  • Hesken, Anapoda en Hyla
  • Patriarkh, Arkona, HATE, Halls of Oblivion en Sanity
  • 16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
  • 17 januari:
  • Electric Callboy, Bury Tomorrow en Wargasm
  • Martyr, Velozza en Red Skelliot
  • Mid Jonno Prog festival
    Met Pravitas, Exist Immortal, Playgrounded en Schizoid Lloyd
  • Shoot The Messiah, Inferum, Ter Ziele en Sordid Empire
  • 18 januari:
  • Epica, Amaranthe en Charlotte Wessels
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anders Teglund (Cult Of Luna) - 43
  • Emil Dragutinovic (Devian) - 46
  • Lars Wehner (Suidakra) - 48
  • Mississippi Fred McDowell† - 122
  • Rob Zombie (White Zombie) - 61
  • Wendell "DJ Hurricane" Fite (Beastie Boys) - 61
  • Zack de la Rocha (Rage Against The Machine) - 56
Review

Wolfcry - Nightbreed
Jaar van release: 2003
Label: Black Lotus Records
Wolfcry - Nightbreed
Jaaaaaaaaa! Eindelijk hoor ik nog eens echte powermetal cd met ballen! Dit Wolfcry bracht in 2001 hun debuut 'Power within' uit op het Duitse label Iron glory. Maar dit album verschijnt op het Black lotus records. Terug naar 'huis dus', want de groep is Grieks net zoals het label dat is. De band speelt heavy/power metal met gevoel. Wat direct opvalt is de goede sound, de spetterende gitaarsolo's en de topzang. Na meerdere luisterbeurten ontdek je dat de songs ook goed in elkaar steken.

De cd opent met 'Metamorphosis' dat eigenlijk het minste nummer van het hele album is. Verder naar 'Vanguard' dan, dat me doet denken aan Virgin Steele. Het navolgende 'Screamy whispers' bevat een geweldige gitaarsolo. Vanaf dan begint ook de invloed van Iced earth duidelijk te worden op dit album. Het album blijft tot op het einde heel sterk en het magnum opus is het laatste tien minuten durend 'The fable of Agnor' waarop ook sterke vrouwenzang is te horen. Geweldig episch nummer!

Fans van Iced earth tot progmetallers kunnen hier van genieten. Vooral de zanger en de gitaarsolo's trekken dit plaatje tot grote hoogte. Black lotus records brengt altijd goede cd's uit die meestal ook niet echt heel opzienbarend zijn. Maar met deze band hebben ze naast 'Scent of flesh', 'Nightfall' en 'The duskfall' een nieuwe potentiële topband in huis! Voor iedereen wie houdt van echte en sterke powermetal die de middelmaat ontstijgt! Bezoek hun site voor geluidssamples van alle nummers en twee volledige mp's!

Tracklist:
1. Metamorphosis
2. Vanguard
3. Screamy whispers
4. Endless circle
5. The dying of innocence
6. As darkness
7. Saint/sinner
8. The fable of agnor

Score: 82 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 22 augustus 2003

Meer Wolfcry:

Wolfcry - Nightbreed
Reactie van dante op 24-08-2003 om 13:01u

Heb even wat gedownload van die site.Klinkt erg goed.Van deze band zal ik zeker nog wel een cd van gaan kopen.Alleen jammer van de zang af en toe.

Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.