Enquête

Over welke headliner van Graspop 2024 ben jij het meest enthousiast?

Alice Cooper
Avenged Sevenfold
Bring Me The Horizon
Five Finger Death Punch
Judas Priest
Machine Head
Scorpions
Tool

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 november:
  • Fear Factory, Butcher Babies en Ignea
  • Gorgoroth, Aeternus, Impalement em Aran Angmar
  • Wargasm en Belle And The Beats
  • 1 december:
  • Fear Factory, Butcher Babies en Ignea
  • Man As Plague, The Unslain, Burning, Bildtstar en Beyond The Pale
  • 2 december:
  • Toxic Shock, Utopie, Parasite, World Decay, Sportweekend en Fazed
  • 3 december:
  • Alestorm, Elvenking en Trick Or Treat
  • Audrey Horne
  • Babymetal
  • Gorgortoh, Aeternus, Impalement en Aran Angmar
  • Thundermother en Lansdowne
  • ¡Pen­de­jo!
  • 4 december:
  • Babymetal
  • 5 december:
  • Paul Di'Anno, Nightride, Electric Gypsy en Nocturnall
Geen concerten bekend voor 30-12-2023.
Kalender
Vandaag jarig:
  • ADM (The Birthday Massacre) - 47
  • Billy Idol (Generation X) - 68
  • Cherie Currie (The Runaways) - 64
  • David Sancious (Bruce Springsteen) - 70
  • John Moyer (Disturbed) - 50
  • Mike Stone (Queensrÿche) - 54
  • Richard Barbieri (Porcupine Tree) - 66
  • Roger Glover (Deep Purple) - 78
  • Stephan Lill (Vanden Plas) - 55
  • Zoltán "Piócásember" Király (Akela) - 43

Vandaag overleden:
  • Aleksander "Olass" Mendyk (Acid Drinkers) - 2008
  • Munetaka Higuchi (Loudness) - 2008
  • Scott Smith (Loverboy) - 2000
Review

Rotten Sound - Species At War
Jaar van release: 2013
Label: Relapse Records
Rotten Sound - Species At War
Zo dan. Rotten Sound zet aan het begin van 2013 meteen even een grindstatement neer. Zanger Keijo Niinimaa is natuurlijk het afgelopen jaar ontzettend druk geweest met de afscheidstournee van Nasum, maar heeft kennelijk tussen de optredens door toch nog de tijd gevonden om Species At War in te brullen. Deze EP is een heerlijk tussendoortje na het fantastische Cursed uit 2011 in afwachting van de volgende langspeler.

Rotten Sound laat wederom horen een van de betere grindcorebands van het moment te zijn. Het algemene gevoel dat ik bij deze EP krijg is dat ie veel te kort is en dat ik meer wil! Er staat geen noot teveel op deze plaat en alle zes de nummers zijn van de kwaliteit die we van Rotten Sound mogen verwachten. De productie is zo mogelijk nog overtuigender dan de toch al prima productie van Cursed en als dit ook maar enigszins een voorbode is van wat er nog allemaal gaat komen van deze band, dan ben ik een gelukkig man.

Sommige mensen vinden een EP een zoethoudertje, maar hoe vaker ik deze plaat draai, hoe beter ik hem vind. Het is gewoon geen optie om deze plaat niet te hebben als je enigszins van grindcore houdt: 2013 begint met de verplichte aanschaf van Species At War van Rotten Sound. Ik zou haast zeggen: “Waar wacht je nog op?”

Tracklist:
1. Cause
2. The Game
3. War
4. The Solution
5. Salvation
6. Peace

Score: 88 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 16 januari 2013

Meer Rotten Sound:

Rotten Sound - Species At War
Reactie van arjans op 19-01-2013 om 21:29u
Score: 90 / 100

Heb hem zojuist aangeschaft.

Wat een knaller van een plaat!!

Rotten Sound - Species At War
Reactie van praqueen op 23-01-2013 om 11:27u

Get Ready To ROT 23.1.13!

Catch ROTTEN SOUND live tonight @ www.LiveMusicStage.com You can stream the first 10 minutes free of charge!

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2023 Metalfan.nl, en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.