Alcatraz
Enquête

Koop jij bij concerten en festivals nog weleens iets bij de merchandisestand(s)?

Ja, ik koop (bijna) altijd een aandenken
Regelmatig, maar lang niet altijd
Alleen bij mijn favoriete artiesten
Alleen als ik de show heel goed vind
Alleen als de prijs me erg meevalt
Alleen als het shirt of andere item me bijzonder aanspreekt
Alleen als ik in een bijzonder goede bui ben
Nee, ik heb inmiddels genoeg shirts en andere merchandise
Nee, vroeger wel, maar tegenwoordig vind ik het te duur
Nee, ook in het verleden deed ik dat zelden of nooit
Ik ga sowieso niet (meer) naar concerten en festivals
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 juli:
  • Cradle Of Filth en Nervosa
  • Valley of the Sun, Earth Tongue
  • 15 juli:
  • Battlesnake
  • Carach Angren
  • 16 juli:
  • Anal Vomit en Total Annihilation
  • Battlesnake
  • 19 juli:
  • Arkona
    13 augustus:
  • Cult Of Luna
  • Drowning Pool, Liliac en TerraDown
  • Machine Head en Diggeth
  • Prong
  • Sleepytime Gorillla Museum en Faun Fables
Kalender
Vandaag jarig:
  • Jon Larsen (Volbeat) - 55
  • Joost van den Broek (After Forever) - 43
  • Mark "Barney" Greenway (Napalm Death) - 56
  • Mark Mendoza (Twisted Sister) - 70
  • Tomas Haake (Meshuggah) - 54
  • Twan van Geel (Legion Of The Damned) - 46

Vandaag overleden:
  • Rob Pol (Grim Ordeal) - 2019
Review

Rotten Sound - Species At War
Jaar van release: 2013
Label: Relapse Records
Rotten Sound - Species At War
Zo dan. Rotten Sound zet aan het begin van 2013 meteen even een grindstatement neer. Zanger Keijo Niinimaa is natuurlijk het afgelopen jaar ontzettend druk geweest met de afscheidstournee van Nasum, maar heeft kennelijk tussen de optredens door toch nog de tijd gevonden om Species At War in te brullen. Deze EP is een heerlijk tussendoortje na het fantastische Cursed uit 2011 in afwachting van de volgende langspeler.

Rotten Sound laat wederom horen een van de betere grindcorebands van het moment te zijn. Het algemene gevoel dat ik bij deze EP krijg is dat ie veel te kort is en dat ik meer wil! Er staat geen noot teveel op deze plaat en alle zes de nummers zijn van de kwaliteit die we van Rotten Sound mogen verwachten. De productie is zo mogelijk nog overtuigender dan de toch al prima productie van Cursed en als dit ook maar enigszins een voorbode is van wat er nog allemaal gaat komen van deze band, dan ben ik een gelukkig man.

Sommige mensen vinden een EP een zoethoudertje, maar hoe vaker ik deze plaat draai, hoe beter ik hem vind. Het is gewoon geen optie om deze plaat niet te hebben als je enigszins van grindcore houdt: 2013 begint met de verplichte aanschaf van Species At War van Rotten Sound. Ik zou haast zeggen: “Waar wacht je nog op?”

Tracklist:
1. Cause
2. The Game
3. War
4. The Solution
5. Salvation
6. Peace

Score: 88 / 100

Reviewer: Tatzel
Toegevoegd: 16 januari 2013

Meer Rotten Sound:

Rotten Sound - Species At War
Reactie van arjans op 19-01-2013 om 21:29u
Score: 90 / 100

Heb hem zojuist aangeschaft.

Wat een knaller van een plaat!!

Rotten Sound - Species At War
Reactie van praqueen op 23-01-2013 om 11:27u

Get Ready To ROT 23.1.13!

Catch ROTTEN SOUND live tonight @ www.LiveMusicStage.com You can stream the first 10 minutes free of charge!

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.