Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    15 oktober:
  • All Them Witches en Elder
  • Wind Rose, Orden Ogan en Angus McSix
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dr. Know (Bad Brains) - 67
  • Emir "Kralj Teror" Cehovic (KRV) - 45
  • Hunter Jackson (Techno Destructo) (Gwar) - 66

Vandaag overleden:
  • Johnny Ramone (Ramones) - 2004
  • Mick Schauer (Clutch) - 2019
  • Richard Wright (Pink Floyd) - 2008
  • Theo Loomans (Asphyx) - 1998
Review

Full Speed Damnation - Showground Clown Stretch
Jaar van release: 2012
Label: Eigen beheer

Full Speed Damnation - Showground Clown Stretch

Ik maak als randstedeling zo nu en dan wel eens een grapje over het Nederland onder de rivieren en schroom ook niet om het gebied boven de IJssel op de hak te nemen. Maar dat had de heren van Full Speed Damnation er niet van moeten weerhouden om een fatsoenlijke studio op te zoeken ten behoeve van een moderne plaat met een sterke productie.

Dat hebben deze Friezen duidelijk achterwege gelaten en ook het medium dat ze voor ogen hebben, is duidelijk van het achterhaalde type. Of willen ze met die ep die op vinyl uit dient te komen, misschien gewoon erg true zijn? Ze doen er in ieder geval alles aan om niet te scoren met deze plaat.

Compositorisch is het ook niet om over naar huis te schrijven. Een allegaartje van niet al te strak ingespeelde, dertien in een dozijn riffs doet mij haast in slaap vallen. Dat kan toch niet de bedoeling zijn van deze potpourri death, thrash, grind en crust? Ook het laatste nummer is een mislukte poging tot duister occult gedoe.

Heren, terug het oefenhok in en spaar in de tussentijd asjeblieft voor de opname van een fatsoenlijk product.

Tracklist:
1. Eyes Sown Shut
2. Belief's Demise
3. Scapegoat
4. Showground Clown Stretch

Score: 50 / 100

Reviewer: Wouter
Toegevoegd: 16 maart 2012

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.