Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album of -ep, die in april 2026 werd uitgebracht?

Archspire - Too Fast To Die
At The Gates - The Ghost Of A Future Dead
Atreyu - The End Is Not The End
Corrosion Of Conformity - Good God / Baad Man
Crimson Glory - Chasing The Hydra
Drudkh - Thaw
Enter Shikari - Lose Your Self
Foo Fighters - Your Favorite Toy
Green Carnation - A Dark Poem, Part II: Sanguis
Gus G. - Steel Burner
Immolation - Descent
Inferi - Heaven Wept
Lord Of The Lost - Opvs Noir Vol. 3
Melechesh - Sentinels Of Shamash
Metal Church - Dead To Rights
Nervosa - Slave Machine
Sepultura - The Cloud Of Unknowing
Six Feet Under - Next To Die
Skindred - You Got This
Spirit Adrift - Infinite Illumination
Terror - Still Suffer
Ultha - A Light So Dim
Vomitory - In Death Throes
Wrang - Verwording
een andere release uit april 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    8 mei:
  • A burial At Sea // Newhvn en Divided
  • Izegrim, The Heritance en F.T.O.M.
  • Speedmobile en Skroetbalg
  • Splendidula en Doomcult
  • Temtris
  • 9 mei:
  • Catbreath, Narcolepsy en Grindpad
  • Changing Tides en salvage
  • Cryptosis, Overruled en Bad Standing
  • Grindpad, Cathbreath en Narcolepsy
  • Severe Torture en Sepiroth
  • Sheer Terror
  • Skroetbalg en Oproerkraaiers
  • Temtris
  • The Lamp Of Thoth, Iron Void, Lone Wanderer, Metallus en Conviction
  • Verloren Vertellingen, Bloedmaan, Suttungr, Gogmagore
  • 10 mei:
  • Blaze Bayley
  • Temtris
  • 11 mei:
  • Machine Head
  • 13 mei:
  • Puffer, Frontsector en Violent Beef
  • 14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
Geen concerten bekend voor 08-06-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alex Van Halen (Van Halen) - 73
  • Arnaud Gorbator Gorbaty (Alkemyst) - 50
  • Candice Night (Blackmore's Night) - 55
  • Eric Brittingham (Cinderella) - 66
  • Jim Sheppard (Nevermore) - 65
  • Joe Bonamassa (Black Country Communion) - 49
  • Pepper Keenan (Corrosion Of Conformity) - 59
  • Ricky Nelson† - 86
  • Robert Johnson† - 115
  • Vince McAllister (Pentagram)† - 71
Review

Zuul FX - The Torture Never Stops
Jaar van release: 2011
Label: XIII Bis Records
Zuul FX - The Torture Never Stops
Het beluisteren van dit nieuwe album van Zuul FX riep nostalgische gedachten bij me op. Als tiener heb ik het hoogtepunt van de NU metal meegemaakt in verschillende jongerencentra in de omgeving. Zuul FX bestond simpelweg nog niet, maar van bands als Korn, Limp Bizkit, Slipknot, System Of A Down (en ga zo nog maar even door) waren mijn vrienden en ik helemaal weg. De tijd van rokerige hokken, wijde broeken en alto’s heb ik voorgoed achter me gelaten, maar desondanks vind ik het wel vermakelijk om een album als deze opgestuurd te krijgen.

Hoewel sommige bronnen pretenderen dat dit thrash metal is, hebben zij het toch echt fout. Deze Fransozen hebben in instrumentaal opzicht keurig afgekeken bij korn. Als je die overeenkomst niet ziet, dan moet er wel een lampje branden bij de typische laaggestemde gitaren, de hiphopinvloeden (al laat Zuul FX dat niet duidelijk merken) en de kenmerkende geluidseffecten. Ik zal niet ontkennen dat thrash en death metal geen sporen hebben achter gelaten, maar aan de andere kant doen sommige gitaarsolo’s zelfs (prog)rockerig aan.

Het is wat lastig om iets re recenseren uit een genre dat je inmiddels al lang en breed achter je hebt gelaten. Om me heen hoor ik zowel positieve als negatieve geluiden. Hoewel de kwaliteit op dit album sterk wisselt, neig ik toch sterk naar een positieve beoordeling. De heren van Zuul FX hebben namelijk wel door hoe je goede songs kan schrijven. Dat ze dat niet overal doen, snap ik niet. Songs als Dancing Around Death gaan het ene oor in en het andere weer uit. Direct daarna volgt de titelsong die zowel muzikaal als tekstueel erg goed in elkaar zit. Het zangwerk gaat me snel de keel uithangen, maar aan de andere kant heb ik wel vaker geroepen dat je voor goed zangwerk niet in de extreme metal hoeft te zoeken.

Tracklist:
1. I Want To Kill You Like They Do
2. The Maze
3. Beat The Crap Out...
4. Dancing Around Death
5. The Torture Never Stops
6. Man Of Silence
7. Living Creature
8. Devil Son Vs. Sexy Witch
9. Bipolar Confusion
10. The Song Of The Dead
11. Missa Pro Defunctis (Requiem)

Score: 80 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 4 april 2011

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.