Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
  • 21 juni:
  • Ankor
  • Faetooth
  • Graspop Metal Meeting
  • Neal Morse (akoestisch)
  • The Exploited en Skroetbalg
  • 22 juni:
  • Alter Bridge
  • Tom Morello en James And The Cold Gun
  • 23 juni:
  • Agnostic Front en Lies!
  • Black Veil Brides
  • Immortal Disfigurement en Gutrectomy
    17 juli:
  • Bengal Tigers en Starscream
  • Dong Open Air
Kalender
Vandaag jarig:
  • Barry van Trigt (Whispering Gallery) - 51
  • Ed Colver (fotograaf) - 77
  • Jello Biafra (Dead Kennedys) - 68
  • Jose Ojeda (Darksun) - 45
  • Michael Monroe (Hanoi Rocks) - 64
  • Mick (Destinity) - 48
  • Nakao Kentarō (Number Girl) - 52
  • Philip Chevron (The Pogues)† - 69
  • Tim Goatham (Season's End) - 39
Review

Imbalance - Period Three Implies Chaos
Jaar van release: 2010
Label: Eigen beheer
Imbalance - Period Three Implies Chaos
Langzaamaan word ik een beetje moe van de trend om je band als thrash metal te bestempelen, terwijl iedere gek van mijlen ver kan horen dat het (melo)death is. Geloof me dat ik niet de enige thrashreviewer ben die er zo over denkt. Zo ook het Noorse Imbalance dat op wat thrashriffjes na gewoon death metal speelt. Overigens doet deze band haar naam op het debuut behoorlijk eer aan, terwijl een goede balans toch echt noodzakelijk is voor een sterk album.

Om daar op voort te borduren zou ik al willen zeggen dat de titel van dit debuutalbum eerder op deze eerste periode slaat. De heren van Imbalance doen hun best om de muziek interessant te maken door plotselinge breaks en tegendraadse ritmes, maar het idee komt nauwelijks uit de verf en oogt erg chaotisch. De elektronische bliepjes die af en toe opduiken veranderen daar niks aan.

De stem van Harald is erg standaard en het aantal interessante momenten zijn op één hand te tellen. Het probleem is dat het maar voortraast. Niets blijft hangen en de interesse van de gemiddelde metalfan is dan allang. Het geheel is gewoon saai. De eigen productie is prima, maar verandert weinig aan het resultaat. Het artwork ziet er vreselijk goedkoop uit. Misschien een verwijzing naar de koopjesbakken waar dit album over niet al te lange tijd staat te pronken.

Tracklist:
1. Dies Irae
2. Period Three Implies Chaos
3. Hemisphere Of Blood
4. Hellfire
5. On Your Kness
6. Like from an Open Wound
7. A Furore Normannorum Libera Nos Domine (Part 1)
8. Deprivation
9. Burial Of Consciousness
10. Bestial By Nature
11. Ease Your Pain

Score: 50 / 100

Reviewer: Ruud
Toegevoegd: 8 juli 2010

Imbalance - Period Three Implies Chaos
Reactie van s4 op 13-07-2010 om 22:54u
Score: 77 / 100

Persoonlijk ben ik niet zo'n Thrashmelodeathofwatdanook-liefhebber. Toch luister ik altijd met veel plezier naar deze cd, die ik gescoord heb bij één van hun optredens (welke overigens zeer de moeite waard was!).
De plaat is zo voorbij en aan het einde vraag je je af wat je nu eigenlijk beluistert heb. Daarom mijn advies: gewoon nog een keer luisteren. Zo ben ik dit album steeds meer gaan waarderen.

De riffs zijn lekker rechttoe-rechtaan en in combinatie met de voortrazende drums nodigt het geheel beslist uit tot haarzwaaien. Het rauwe gebrul van Harald maakt het geheel compleet.

Als je dit album ooit nog eens tegenkomt in de koopjesbakken: meenemen! Je zult er geen spijt van hebben.

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.