Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
  • 30 november:
  • Aephanemer, Valhalore en Dark Oath
  • Hemelbestormer, Ontaard en Gavran
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksi Ahokas (Rapture) - 45
  • Christopher Ian Turner (Orange Goblin) - 56
  • Giuseppe Orlando (Novembre) - 49
  • Juan Garcia (Agent Steel) - 62
  • Lennart Jacobsen (Saturnus) - 47
  • Marcello Pompeu (Korzus) - 60
  • Patrik Jensen (The Haunted) - 56
  • Pinche Peach (Brujeria)† - 59
  • Satchel (Steel Panther) - 55
  • Sergej "Lazar" (Arkona) - 49
  • Tony Clarkin (Magnum)† - 79
  • Tony Rombola (Godsmack) - 61

Vandaag overleden:
  • Albert Collins - 1993
  • Eric Carr (Kiss) - 1991
  • Freddie Mercury (Queen) - 1991
Review

Animo Aeger - Impuls
Jaar van release: 2009
Label: Ashen Productions

Animo Aeger - Impuls

Zo af en toe kom je ze tegen. Van die releases die al een tijdje terug zijn uitgebracht, maar waar je nog nooit iemand over gehoord hebt, terwijl ze best wat aandacht waard zijn. In het geval van de Duitse band Animo Aeger is het niet eens zo heel vreemd. Hun muziek valt duidelijk niet in de categorie ‘liefde op het eerste gehoor’. Om vat te krijgen op Impuls, zul je wat meer moeten doen dan een keertje vluchtig luisteren.

Black metal met een zeer duistere sfeer, dat is wat Animo Aeger ten gehore brengt. Men doet dat op zeer ingetogen wijze. Zo ingetogen, dat de interessante aspecten van het album al snel aan je voorbij gaan als je niet goed oplet. Impuls zit vol subtiele details. Het doet wel wat denken aan Vulvark, alleen dan minder afwisselend. Wat meer afwisseling, door bijvoorbeeld de toevoeging van een beetje agressie, zou Animo Aeger in het vervolg goed doen. Nu is hun muziek een wel érg moeilijk behapbaar geheel.

Naast de sfeer is ook de zang een sterk punt van de band. Zanger Graasjäl beheerst verschillende stijlen van krijsen. De zang heeft een prima plek in de muziek. Geen moment staat het te veel op de voorgrond, zoals soms het geval is bij bands met extreme screams.

Mensen die interesse hebben in het zogenaamde depressieve black metalgenre zullen best wat met Impuls kunnen. Ze moeten er dan wel even goed voor gaan zitten.

Tracklist:
1. Nuancen / Disparitäten: Das R-Kapitel
2. Den Laufstall Zu Brechen...
3. Verheissungsvolle Felder, Geschützt Von Ebenjenem Eis
4. The Box
5. Der Begriff Der Reinheit, Getränkt Von Gräberschweiß
6. Großstadtlyrik
7. Der Maskierte Blinde

Score: 78 / 100

Reviewer: Nynke
Toegevoegd: 1 mei 2010

Meer Animo Aeger:

Animo Aeger - Impuls
Reactie van TIB op 01-05-2010 om 20:05u

onbegrijpelijk: hoe kun je nu als band rondlopen met een naam die ronduit onmogelijk is in het Latijn ... misschien best eens wat advies inwinnen vooraleer jezelf belachelijk te maken.

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.