Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    18 september:
  • Allegaeon, Gorod en Abysmal Dawn
  • Demon en Steelover
  • FM
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andi Deris (Helloween) - 62
  • Henrik Sandelin (Avatar) - 39
  • Johnny Preston† - 87
  • Richard D. James (Aphex Twin) - 55
  • Stuart Matthewman (Sade) - 66

Vandaag overleden:
  • Krzysztof "Doc" Raczkowski (Vader) - 2005
Review

Seven Ends - Seven Ends
Jaar van release: 2009
Label: Eigen beheer
Seven Ends - Seven Ends
Het Limburgse Seven Ends is eind 2007 ontstaan nadat de bandleden geen heil meer zagen in hun toenmalige bands. Ze sloegen de handen ineen voor een nieuw project genaamd Seven Ends. Het resultaat ligt nu voor me: een gelijknamige demo met vier prima tracks. De band laat een hoop potentie horen en dat doet mij goed.

De band speelt een mix van death en thrash. Dit houdt in dat de snelheid er lekker in blijft. Instrumentaal zit het verrassend goed in de mix. De strakke riffs komen goed naar voren waardoor je kleinere details weet te ontdekken. Qua drumwerk staat deze demo als een huis: volledig in dienst van het nummers plus vette breakdowns. Helemaal top! Op vocaal vlak kan ik nog wat puntjes van kritiek uiten. Hier kan nog veel bijgeschaafd worden. Ik zou graag wat meer kracht willen horen in de uitgespuwde woorden. Wat meer agressie en een tikkeltje meer gif zou niet misstaan. Nu klinkt het wat te zacht en lijkt het wat meer op gefluister.

Seven Ends mag met gepaste trots terugkijken op dit plaatje. Een uitstekende start dat wat mij betreft vervolg mag krijgen. Een band om naar uit te kijken.

Tracklist:
1. Painstream
2. Non Serviam
3. A Murderer's Diary
4. Hate Dominion

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 28 september 2009

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.