Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
  • 2 mei:
  • Hyena
  • Mike Tramp's White Lion
  • RedHook en Comastatic
  • Temple Fang en Mojo & The Kitchen Brothers
    26 mei:
  • Coven en Queen Of Spades
  • Sylvaine en Oso And The Jupiter
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adrian Lambert (DragonForce) - 53
  • Aleksander Shelepenkin (Celestial Crown) - 48
  • Daniel "Mortuus" Rostén (Marduk) - 48
  • Janne Wirman (Kotipelto) - 46
  • Joey Jordison (Slipknot)† - 50
  • Jose Pasillas (Incubus) - 49
  • Justin Gonzales (Antonamasia) - 41
  • Melissa Ferlaak (Visions Of Atlantis) - 46
  • Sami Kukkohovi (Sentenced) - 51
  • Torsten Röhre (Silent Force) - 49

Vandaag overleden:
  • K. Angylus (The Angelic Process) - 2008
  • Scott Williams (Soilent Green) - 2004
Review

Insolence - Audio War
Jaar van release: 2008
Label: Rodeostar
Insolence - Audio War
Insolence schijnt nogal een behoorlijke band te zijn in aanzien en omvang. Vooral in Japan hebben ze nogal een grote aanhang. Dan vind ik het erg vreemd dat er echt bar weinig te vinden is over deze crossover-band. Wat ik wel weet is dat deze band uit het Amerikaanse San José al sinds 1995 verschillende stijlen muziek samenvoegt in één kloppend geheel. En zo ook op het album Audio War.

Insolence is een mix van hardcore, punk, reggae en hiphop. De muziek is erg licht verteerbaar maar toch behoorlijk verrassend. Elke track heeft een soort van zomerse en vernieuwende sfeer om zich heen. De ene keer is het meer gericht op het snelle hardcore-karakter, de andere keer lijkt het meer op een relaxte reggae-jam. Pompende ritmes en riffs wisselen zich af met muziek dat zich uitstekend leent voor een flinke joint. De onvoorspelbaarheid van deze plaat is het grootste pluspunt. Een nummer als Danger is een goed voorbeeld wat start met een forse portie woede en waar je je plotseling waant op een strand op Jamaica.

Een metalpurist hoeft geen aandacht te besteden aan deze plaat. Iemand met een brede muzikale horizon mag zeker wel eens een poging wagen aan Audio War. Het is een vreemde onorthodoxe stijl van muziek maken met een handvol heerlijke tracks. Ik denk dat ik deze cd wel in mijn auto laat draaien als het kwik wat gaat stijgen en de zon weer gaat schijnen in dit koude landje. Daarvoor leent deze plaat zich natuurlijk het beste.

Tracklist:
1. Danger
2. Megumi
3. Kobra Kai
4. Blue Sky
5. Liberation
6. Kyodai
7. Socialator
8. Yoga Fire
9. Joshua
10. Shine
11. BMD
12. Uprising (bonus track)

Score: 78 / 100

Reviewer: Matthijs
Toegevoegd: 24 februari 2009

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.