Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalband uit het Afrikaanse continent?

Abu Lahab [Marokko]
Amanaz [Zambia]
Arka'n Asrafokor [Togo]
Constellatia [Zuid-Afrika]
Crescent [Egypte]
Duma [Oeganda/Kenia]
Freedom's Children [Zuid-Afrika]
Lycopolis [Egypte]
Mdou Moctar [Niger]
Myrath [Tunesië]
Ngozi Family [Zambia]
Nishaiar [Ethiopië]
Odious [Egypte]
Ofege [Nigeria]
Overthrust [Botswana]
Seether [Zuid-Afrika]
Skinflint [Botswana]
Songhoy Blues [Mali]
Suck [Zuid-Afrika]
Tamikrest [Mali]
Vulvodynia [Zuid-Afrika]
Wildernessking [Zuid-Afrika]
Witch [Zambia]
Wrust [Botswana]
een andere band uit Afrika

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 juni:
  • Eyehategod en Dwarves
  • Jera On Air
  • Sunn O)))
  • 26 juni:
  • Jera On Air
  • Walg en Griis
  • 27 juni:
  • Aeveris, The Dirty Scums, Promise Down, Signs Of Algorithm en Powerslave
  • Jera On Air
  • 29 juni:
  • Iron Maiden, Epica, Testament, Doro en Fleddy Melculy
  • 30 juni:
  • The Black Crowes
  • 1 juli:
  • The Black Crowes
Geen concerten bekend voor 25-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aquiles Priester (Angra) - 55
  • Chris Huston (The Undertakers) - 83
  • Chris Kontos (Machine Head) - 58
  • Csaba Béla Gábor (Halor) - 54
  • Diva Satanica (Bloodhunter) - -962
  • Dominik Hindinger (Thirdmoon) - 50
  • Fredrik Johansson (Dark Tranquillity)† - 52
  • Gustav Elowson (Exhale) - 45
  • Ian McDonald (Foreigner)† - 80
  • Jim LaMarca (Chimaira) - 52
  • Kris Bollenberg (Achyronthia) - 57
  • Mario Plank (Visions Of Atlantis) - 41
  • Michael Barbiero (producent) - 77
  • Ric Browde (producent) - 72
  • Ricardo Iorio (Hermética) - 64
  • Rob van der Loo (Epica) - 47
  • Roope Latvala (Children Of Bodom) - 56

Vandaag overleden:
  • Michael Jackson - 2009
Review

Enthria - Infinity
Jaar van release: 2008
Label: Eigen beheer

Enthria is het hobbyproject van de tiener Jakob Jan Kamminga, die ondanks zijn jeugdige voorkomen behoorlijk wat muziek in zich heeft. In slechts een jaar heeft hij drie ‘albums’ ter download gezet op Myspace onder de naam Davidian. Omdat er al wat bands waren met die naam, doopte hij zijn project om tot Enthria. Op het schijfje wat hier voor mij ligt onder de titel Infinity heeft hij wat van zijn oude werk opgepoetst en zijn er bovendien wat nieuwe tracks te vinden, en wat er niet op deze ‘witte’ schijf staat, is te vinden onder de noemer ‘black’ op de Enthria-myspace pagina.

Het meest opzienbarende aan dit stukje muziek is wel dat het om een soort van demo gaat met als doel de muziek eens op te nemen met een echte band. Jakob Jan Kamminga heeft namelijk alles zelf ingespeeld, ingeprogrammeerd en meer van die moderne snufjes toegepast om zijn project vorm te geven. Het grote probleem voor de luisteraars van nu is dan ook dat de muziek met sterke industrial en electrogoth-invloeden niet af is. Infinity is dan ook beter te omschrijven als een publieke oproep tot samenwerking met andere muzikanten om de nummers die soms vrij interessant klinken te bewerken tot een geheel wat ook voor niet-muzikanten echt leuk is om op te zetten. Ik hoop dan ook van harte dat hij er in slaagt zijn muziek te laten klinken zoals hij bedoeld heeft.

Tracklist:
1. Greed
2. Shape of Fate
3. From Where Imagination Is No More Strong Enough
4. Purpose: Fissure
5. Allegory
6. Utopia in Equilibrium
7. The Dream Is Dead – II
8. From Outsider Eyes/First Piece of the Puzzle

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 21 februari 2009

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.