Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 16-10-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Apostolos "Laki" Zaios (Human Fortress) - 54
  • B.B. King† - 100
  • Dave "The Snake" Sabo (Skid Row) - 61
  • Dianne Melichar (Crimsonfire) - 47
  • Mikko Heikkilä (Sinamore) - 47
  • Muhannad "Phexataan" Bursheh (Tyrant Throne) - 40
  • Raul (Ecthalion) - 46

Vandaag overleden:
  • Andrew Howard (Twisted Method) - 2005
  • Marc Bolan (T. Rex) - 1977
Review

Enthria - Infinity
Jaar van release: 2008
Label: Eigen beheer

Enthria is het hobbyproject van de tiener Jakob Jan Kamminga, die ondanks zijn jeugdige voorkomen behoorlijk wat muziek in zich heeft. In slechts een jaar heeft hij drie ‘albums’ ter download gezet op Myspace onder de naam Davidian. Omdat er al wat bands waren met die naam, doopte hij zijn project om tot Enthria. Op het schijfje wat hier voor mij ligt onder de titel Infinity heeft hij wat van zijn oude werk opgepoetst en zijn er bovendien wat nieuwe tracks te vinden, en wat er niet op deze ‘witte’ schijf staat, is te vinden onder de noemer ‘black’ op de Enthria-myspace pagina.

Het meest opzienbarende aan dit stukje muziek is wel dat het om een soort van demo gaat met als doel de muziek eens op te nemen met een echte band. Jakob Jan Kamminga heeft namelijk alles zelf ingespeeld, ingeprogrammeerd en meer van die moderne snufjes toegepast om zijn project vorm te geven. Het grote probleem voor de luisteraars van nu is dan ook dat de muziek met sterke industrial en electrogoth-invloeden niet af is. Infinity is dan ook beter te omschrijven als een publieke oproep tot samenwerking met andere muzikanten om de nummers die soms vrij interessant klinken te bewerken tot een geheel wat ook voor niet-muzikanten echt leuk is om op te zetten. Ik hoop dan ook van harte dat hij er in slaagt zijn muziek te laten klinken zoals hij bedoeld heeft.

Tracklist:
1. Greed
2. Shape of Fate
3. From Where Imagination Is No More Strong Enough
4. Purpose: Fissure
5. Allegory
6. Utopia in Equilibrium
7. The Dream Is Dead – II
8. From Outsider Eyes/First Piece of the Puzzle

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 21 februari 2009

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.