Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalsong uit het jaar 2016?

Alter Bridge - Show Me A Leader
Amon Amarth - Raise Your Horns
Avatar - The Eagle Has Landed
Avenged Sevenfold - The Stage
Brutus - All Along
Death Angel - The Moth
Epica - Beyond The Matrix
Fleddy Melculy - T-Shirt Van Metallica
Ghost - Square Hammer
Gojira - Stranded
Hatebreed - Looking Down The Barrel Of Today
Insomnium - Winter's Gate
Jinjer - Pisces
Kreator - Satan Is Real
Machine Head - Is There Anybody Out There?
Megadeth - Dystopia
Metallica - Spit Out The Bone
Oathbreaker - Second Son Of R.
Obituary - Ten Thousand Ways To Die
Opeth - Sorceress
Overkill - Mean, Green, Killing Machine
Sabaton - The Last Stand
Testament - Brotherhood Of The Snake
Volbeat - The Devil's Bleeding Crown
een andere kraker uit 2016

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 januari:
  • Dymytry Paradox
  • 24 januari:
  • Jinjer
  • 25 januari:
  • Cryptopsy, 200 Stab Wounds, Inferi en Corpse Pile
  • Lucifer's Child, Servant en Neverus
  • Malphas, Drôvich en Verwilderd
  • The Answer Lies In The Black Void, The Fifth Alliance en Ineptitude
  • 28 januari:
  • Onslaught
  • Paleface Swiss
  • 29 januari:
  • Artificial en 3 Eyed Kids
Kalender
Vandaag jarig:
  • Daniel González (Darksun) - 45
  • Heikki Pöyhiä (Twilightning) - 45
  • Huddie "Lead Belly" Ledbetter† - 138
  • Jacky Vincent (Falling In Reverse) - 37
  • Jarpen (Elvenking) - 48
  • Kirk Arrington (Metal Church)† - 64
  • Kita (Lordi) - 52
  • Louie Clemente (Testament) - 61
  • Melissa Bonny (Ad Infinitum) - 33
  • Phil Giordana (Fairyland)† - 48
  • Ragne Wahlquist (Heavy Load)† - 71

Vandaag overleden:
  • Jimmy Bain (Dio) - 2016
  • Mykola Leontovytsj (componist) - 1921
Review

China Blue - Twilight Of Destiny
Jaar van release: 2008
Label: Frontiers Records
China Blue - Twilight Of Destiny
China Blue brengt ons in de 21e eeuw terug naar de jaren tachtig met het debuutalbum Twilight Of Destiny. Met een modern tintje weliswaar. Nee, China Blue bestaat niet uit tieners die net doen alsof ze de jaren tachtig hebben meegemaakt. De roots van deze rockband liggen daadwerkelijk in de jaren die vooral bekend staan vanwege schoudervullingen en getoupeerd haar.

Laat in de jaren tachtig is Eric Ragno (keys) bezig met het maken van melodic rock in de band China Blue. Enige opnames voor een album werden in die tijd al gemaakt, maar de cd werd nooit afgemaakt en uitgebracht. Eric Ragno blijft als muzikant actief in bands als Takara, Ted Poley, Steve Grimmett, American Angel en anderen, maar zijn activiteiten met China Blue staan op een zeer laag pitje. Jaren later, in 2008, diept Ragno wat demo’s van de band op en laat de tapes horen aan een vriend. Die raadt hem aan er mee aan de slag te gaan. Zo gezegd, zo gedaan. China Blue kan nu echt een band worden genoemd, met Tony Mills (TNT) als vocalist, Josh Ramos (The Storm) op gitaar, Zane Petersen achter het drumstel en Doug Odell op de bass.

Twilight Of Destiny is het langverwachte debuutalbum van de band. Gevuld met catchy melodic rock die fans van Journey absoluut zullen waarderen. De zang van Tony Mills tilt dit album al direct naar een hoger niveau. Ook al is deze plaat theoretisch gezien een debuutalbum, met al die ervaring en talent mag je dat eigenlijk niet zo zien. Aanraders zijn het catchy Changing Ways, ook opener What Do You Need But Love mag niet onvermeld blijven. Een van mijn favorieten is zeker Take Me As I Am.

Al met al kan Twilight Of Destiny een goed, degelijk en mooi album genoemd worden. Een plaat met stevige en volwassen melodic rock waar je zeker wat plezier aan gaat beleven en die niet snel zal vervelen.

Tracklist:
1. What Do You Need But Love
2. I Feel Like Dying
3. Changing Ways
4. So Wrong
5. Don't Be A Stranger
6. Crimes (Of Passion)
7. Passions
8. Movin' On
9. Twilight Of Destiny
10. Take Me As I Am
11. A Last Goodbye

Score: 79 / 100

Reviewer: Inge
Toegevoegd: 3 februari 2009

Bibelot, Dordrecht Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.