Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 augustus:
  • Mortal Sin en Hidden Intent
  • Municipal Waste en Schizophrenia
  • 11 augustus:
  • Lagwagon
  • Sanguisugabogg, Revocation en Internal Bleeding
  • Wolves In The Throne Room en Ter Ziele
  • 12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
Geen concerten bekend voor 10-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anna Murphy (Cellar Darling) - 37
  • Brian Eschbach (The Black Dahlia Murder) - 44
  • Christofer Johnsson (Therion) - 54
  • Hansi Kürsch (Blind Guardian) - 60
  • Ian Anderson (Jethro Tull) - 79
  • Mark Borgmeyer (Crimson Glory) - 60
  • Zachary Hietala (Tarot) - 57

Vandaag overleden:
  • Ian Jones (Blitzkrieg) - 2009
  • Øystein "Euronymous" Aarseth (Mayhem) - 1993
  • Phil Baheux (Channel Zero) - 2013
Review

Eldritch - Livequake
Jaar van release: 2008
Label: Limb Music Products
Eldritch - Livequake
Eldritch heeft een bescheiden carrière achter de rug, waarbij ze vooral populariteit genieten in Italië. Headliners zullen ze echter nooit worden. Toen ze werden uitgenodigd voor het Italiaanse Gods Of Metal-festival, werden ze ingedeeld op een plekje op het programma ergens vroeg in de middag. Dat vond de band wel erg vroeg, want zelf zijn ze van mening dat er genoeg animo zou zijn voor hoger plekje op het affiche. En dus hebben ze het optreden om die reden maar gecanceld. Nou ja, ze bestaan ook alweer sinds 1991, hebben zeven albums uitgebracht en dan kan ik begrijpen dat ze inmiddels wel wat respect mogen verwachten in hun thuisland.

Voor wie wel eens wil weten hoe dat dan klinkt zo tussen een Italiaans publiek, kan de nieuw live-cd Livequake aanschaffen. Opgenomen in een zaal in de stad van de Toren Van Pisa kunnen we genieten van twee cd's met in totaal 24 nummers die het hele oeuvre van Eldritch beslaat. De eerste cd bestaat uit nummers van de laatste vier albums. Het is een goede mix geworden met van elk album wel een stel nummers. Het valt op dat de stijlen erg verschillen tussen de nummers, en dan vooral in agressiviteit. Vooral de nummers van het laatste Blackenday zijn harder en zijn in hun live-versies beter dan op cd.

Cd nr 2 bevat alleen nummers van de eerste drie albums, en dat zijn Seeds Of Rage, Headquake en El Nino. Het gros komt van El Nino vandaan en aan het eind van de set nog een paar van die andere twee. Niet echt fijn gedoseerd, maar El Nino is nou eenmaal hun beste cd. Het oude spul was nog echte progressieve power metal, waarbij de oud-keyboardspeler van Eldritch ook van stal is gehaald om mee te spelen.

Alle nummers van de hele Livequake-cd benaderen het origineel akelig perfect. Hier is duidelijk aan geknutseld in de studio. Zelfs zanger Terence Holler zingt als op cd, wat best knap is natuurlijk, maar wel verdacht.Het concert is ook op dvd, maar die zat niet bij het promo-exemplaar. Rest mij te concluderen dat Livequake een uitstekende live-registratie is geworden met een publiek dat goed en niet té luid in de mix staat. Het is eigenlijk niet zozeer iets speciaal voor de fans, maar eigenlijk is dit een mooie introductie voor mensen die nog helemaal niks van Eldritch in huis hebben.

Tracklist:
CD 1
1. In The House, In A Heartbeat
2. Why?
3. The Deep Sleep
4. Save Me
5. The Blackened Day
6. The World Apart
7. Reverse
8. Standing Still
9. Bless Me Now
10. The Child That Never Sleeps
11. More Than Marylin
12. This Everlasting Mind Disease
13. Silent Flame
14. Toil Of Mine

CD 2
1. Fall From Grace
2. No Direction Home
3. Heretic Beholder
4. Scar
5. Bleed Mask Bleed
6. From Dusk Till Dawn
7. Nebula Surface
8. Ghoulish Gift
9. Lord Of An Empty Place
10. Incurably Ill

Reviewer: Rene
Toegevoegd: 29 januari 2009

Meer Eldritch:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.