Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 augustus:
  • Mortal Sin en Hidden Intent
  • Municipal Waste en Schizophrenia
  • 11 augustus:
  • Lagwagon
  • Sanguisugabogg, Revocation en Internal Bleeding
  • Wolves In The Throne Room en Ter Ziele
  • 12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
Geen concerten bekend voor 10-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anna Murphy (Cellar Darling) - 37
  • Brian Eschbach (The Black Dahlia Murder) - 44
  • Christofer Johnsson (Therion) - 54
  • Hansi Kürsch (Blind Guardian) - 60
  • Ian Anderson (Jethro Tull) - 79
  • Mark Borgmeyer (Crimson Glory) - 60
  • Zachary Hietala (Tarot) - 57

Vandaag overleden:
  • Ian Jones (Blitzkrieg) - 2009
  • Øystein "Euronymous" Aarseth (Mayhem) - 1993
  • Phil Baheux (Channel Zero) - 2013
Review

Obscene Gesture - Living In Profanity
Jaar van release: 2007
Label: Xtreem Music
Obscene Gesture - Living In Profanity
Deze cd klinkt en oogt als een tussendoortje. Zo was het waarschijnlijk ook bedoeld door Juan Garcia en enkele andere leden van Agent Steel. Een cdtje waarop de heren meer de hardcore kant van de thrash metal onder de loep nemen. Dat uit zich ook in de lengte van de nummers, want veel langer dan twee minuten wordt het niet. Het spuuglelijke hoesje oogt ook alsof het in vijf minuten in elkaar is geflanst. Kortom, de haast druipt er vanaf.

En dat is maar goed ook, want de crossover op dit album komt daardoor best tot z'n recht. Niet altijd overigens en dat is vooral te danken aan de irritant eentonige zang van Guy Green. Normaal heb ik niet zo'n probleem met schreeuwerige vocalen, maar deze gozer staat gewoon te dominant in de mix. Muzikaal zijn de 21 nummers best te pruimen. Het wordt nergens ingewikkeld en men hakt lekker door. Een stevige thrashpassage hier en ranzig punky riffje daar, simpel maar doeltreffend.

Enorme diepgang, of indrukwekkend songmateriaal hoef je op deze cd niet te verwachten, maar het is leuk voor feestjes. Even knalhard raggen, niets meer en niets minder. Productioneel had er dan wel weer wat meer ingezeten, maar anderzijds past het rauwe geluid wel bij deze smerige muziek. Persoonlijk vind ik het na een tijdje saai worden, maar de liefhebbers van S.O.D., M.O.D. en het ruigere crossoverwerk kunnen hier vast wel wat mee.

Tracklist
1. Bullets Pay The Bills
2. Tear You Apart
3. Losing My Mind
4. Masters Fall
5. Fallen
6. Crumbs
7. Hand Of Fate
8. Black And Blue Love
9. Enough
10. The End
11. Everything
12. Lovely
13. Warning
14. I Wanna Live
15. Too Far
16. In The Name Of
17. Bring The Blood
18. Pink On The Inside
19. Don't Matter
20. Killing Kids
21. What You Gonna Do

Score: 70 / 100

Reviewer: Jeroen
Toegevoegd: 28 december 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.