Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in februari 2026 werd uitgebracht?

Black Swan - Paralyzed
Buried - Imagined Deformation
Clawfinger - Before We All Die
Converge - Love Is Not Enough
Cryptic Shift - Overspace And Supertime
Cyclone - Known Unto God
Drawn Into Descent - Onrust
Epinikion - The Force Of Nature
Exhumed - Red Asphalt
Eye Of Melian - Forest Of Forgetting
Karnivool - In Verses
KMFDM - Enemy
Lovebites - Outstanding Power
Mayhem - Liturgy Of Death
Michael Monroe - Interstellar
Neal Morse Band - L.I.F.T.
Paul Gilbert - WROC
Puscifer - Normal Isn't
Rob Zombie - The Great Satan
Stam1na - Apnea
Story Of The Year - A.R.S.O.N.
Sylosis - The New Flesh
Tailgunner - Midnight Blitz
Worm - Necropalace
een ander studio-album uit februari 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    5 maart:
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • 6 maart:
  • Airbourne en AAsomvel
  • Fleddy Melculy en Rotzak
  • Jo Quail
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • 7 maart:
  • Five The Hierophant
  • MetallicX en Razernij
  • 8 maart:
  • Luicidal en LocoMuerte
  • Predatory Void
  • Psychonaut
  • Scardust, Hartlight en Isabeau
  • 11 maart:
  • Edenbridge, Flowerleaf en Miracle Flair
  • Thrice en Lysistrata
    5 april:
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
Kalender
Vandaag jarig:
  • Harry Perry (System Of A Down) - 74
  • J.B. Lenoir† - 97
  • John Frusciante (Red Hot Chili Peppers) - 56
  • José J. Izquierdo (Angelus Apatrida) - 49
  • Kevin Leeds (Fall Of Empyrean) - 39
  • Luca Turilli (Rhapsody) - 54
  • Martin Axenrot (Opeth) - 47
  • Norbert Geiseler (Galloglass) - 56
  • Per Nilsson (Scar Symmetry) - 52
  • Ruthie Morris (Magnapop) - 62
  • Zak Stevens (Savatage) - 60
Review

Stonegard - From Dusk Till Doom
Jaar van release: 2008
Label: Indie Recordings
Stonegard - From Dusk Till Doom
Mijn recensie van het debuutalbum van Stonegard sloot ik af met de mededeling dat ik erg benieuwd was naar de opvolger van dat album. Inmiddels zijn we 2 jaar later en is From Dusk ’Till Doom, het tweede album van deze Noren, al de nodige malen mijn speakers uitgeknald.

From Dusk ‘Till Doom is in Noorwegen al een tijdje uit, maar men heeft besloten dit album, opnieuw opgenomen, voorzien van een nieuwe mix en mastering, nu ook maar in de rest van Europa uit te brengen. En dat is een erg wijs besluit, want evenals op het debuut staat From Dusk ‘Till Doom vol met erg enthousiaste, goed uitgevoerde en pakkende metal. Invloeden vanuit de thrash-, death-, progressieve- en heavy metal struikelen over elkaar heen in de stuk voor stuk erg bombastische tracks die bijna uit hun voegen barsten van de tempowisselingen, melodieuze doch zeer heavy gitaarriffs en het allerbelangrijkste: enthousiasme. Daarnaast is ook zanger Torgrim weer erg op dreef met zijn erg indrukwekkende vocalenpalet waarin hij zowel overtuigend grunt en schreeuwt maar ook regelmatig aan mensen als James Hetfield, Layne Staley en Chris Cornell doet denken.

Mijn grootste aanmerking op Arrows, het debuutalbum, was dat het nogal een incoherent geheel was. From Dusk ‘Till Doom klinkt echter als een geheel, vol sterke songs die elkaar prima aanvullen. Vergeet dat nieuwe Metallica album, en koop gewoon dit Stonegard album, je zult er geen spijt van krijgen.

Tracklist:
1. From Dusk Till Doom
2. The Last Good Page
3. Morpheon
4. Crooked Feathers
5. Helios, Cursed
6. Rescue
7. S&C
8. Blade
9. Locust

Score: 85 / 100

Reviewer: Armand
Toegevoegd: 1 september 2008

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.