Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Silent Rage - Four Letter Word
Jaar van release: 2008
Label: Frontiers Records
Silent Rage - Four Letter Word
De laatste tijd word ik een beetje achterdochtig van al die oude bands die weer wat nieuws uitbrengen. Silent Rage stamt alweer uit 1985, en naast 2 redelijke albums ben ik er nooit warm of koud van geworden; Gene Simmons en Paul Sabu kunnen het tenslotte ook wel eens bij het verkeerde eind hebben? Men keerde terug op het podium met een live album (Still Alive, that says it all) in 2002 en jawel, dit is hun vierde album maar liefst.

Met het Four Letter Word, aldus de tekst, bedoelt men "love"; na het album beluisterd dacht ik eigenlijk meer aan "saai". Wat er allemaal mis kan gaan, gaat hier mis. Teksten als "man or machine, gonna make you scream" doen mijn maag opspelen, het songmateriaal is zwak, de productie van Gilby Clarke is zwak....wat moet ik er verder van zeggen? Niks gave refreintjes zoals op vroegere releases, maar inspiratieloze muziek met dom gebruikte effecten en een garagesound die deze schijf meteen hebben gepromoveerd tot bierviltje, maar zelfs door die keuring komt dit schijfje niet !

Tracklist:
1. You Could Be The One
2. Four Letter Word
3. Man Or Machine
4. Feel My Love
5. Close Your Eyes
6. Sinister Man
7. Hard Habit To Break
8. Nobody Knows
9. Bona Fide
10. I'm Not Lonely
11. Trouble

Score: 30 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 11 augustus 2008

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.