Into The Grave 2026
Enquête

Welke formatie die daadwerkelijk bestaat of heeft bestaan, bezit de grappigste bandnaam?

Anal Vomit
Babymetal
Band Zonder Banaan
Bongzilla
Butthole Surfers
Cycle Sluts From Hell
Dead Kennedys
Eskimo Callboy
Gay For Johnny Depp
Gentle Art Of Cooking People
Haribo Macht Kinder Froh
Iwrestledabearonce
Kiss The Anus Of A Black Cat
Kutschurft
Pigeons Playing Ping Pong
Pistol Whippin' Party Penguins
Power To The Pipo
Rectal Smegma
Revolting Cocks
Schijten Met Een Stijve (S.M.E.S.)
Spock's Beard
Tony Danza Tapdance Extravaganza
Uncle Acid And The Deadbeats
We Butter The Bread With Butter
een andere grappige bandnaam, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 juni:
  • Agent Steel
  • Cro-Mags
  • Into The Grave
  • Sugar
  • 15 juni:
  • Possesssed en Sinsaenum
  • Sugar
  • 16 juni:
  • Knocked Loose en State Power
  • Possesssed en Sinsaenum
  • 17 juni:
  • Blood Incantation en Neptunian Maximalism
  • Cradle Of Filfth
  • Escuela Grind
  • Hulder
  • Snot, Doodseskader en 3 Eyed Kids
  • 18 juni:
  • Escuela Grind
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • Kylesa
  • Sólstafir, Oranssi Pazuzu en Hulder
  • The Heavy Eyes
  • Venom Inc. en Torture Squad
  • 19 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guitar Wolf en The Etters
  • Kylesa
  • Ok Goodnight, Benthos en Ursa
  • The Exploited
  • 20 juni:
  • Graspop Metal Meeting
  • Guns n' Roses
  • The Exploited en Hard Shoulder
Geen concerten bekend voor 14-07-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan White (Yes)† - 77
  • Chris DeGarmo (Queensrÿche) - 63
  • Daniel Pouylau (Manigance) - 59
  • King Diamond (Mercyful Fate) - 70
  • Loïc Jenn (Karelia) - 46
  • Mike Scaccia (Ministry)† - 61
  • Mikko Lehto (October Falls) - 47
  • Steve Hunter (Alice Cooper) - 78

Vandaag overleden:
  • G.K. Chesterton (auteur) - 1936
Review

Putrid Inbred - Scavenger
Jaar van release: 2007
Label: Shiver Records
Putrid Inbred - Scavenger
Goed nieuws voor de fijnproevers onder ons; Scavenger, de exclusieve bistro met een bijzondere menukaart heeft sinds enkele maanden de deuren geopend en heet de liefhebbers van extraordinaire amuses hartelijk welkom. In deze unieke eetgelegenheid dienen de chefkoks van Putrid Inbred u de meest onwaarschijnlijke schotels op, want wat dacht u bijvoorbeeld van een pasteitje vol dode mensen, een omeletje poep of een broodje clit kebab?

Nee, Scavenger is een wel zeker een geschikte cd voor iemand die van een goed (muzikaal) hapje houdt. De teksten moet u uiteraard met een korreltje zout nemen, de (on)smakelijke lectuur is hooguit een glimlach waard. Het is de muziek waarbij stilgestaan moet worden. Want alle gekheid op een stokje: waar de meeste mensetende grind-bands een even grote puinhoop van de muziek als van de teksten maken, is Putrid Inbred een mooie uitzondering, die muzikaal een behoorlijke veeg uit de pan geeft.

Het succesrecept is simpel doch doeltreffend: maak van de muziek geen smerige, vormloze brei, maar laat structuur en definitie intact. Ook mensverslindende grind kan best geavanceerd zijn, groovy en muzikaal leuk in elkaar zitten, in plaats van enkel te snel en te lomp. Scavenger is hier een prima voorbeeld van, de cd is een bedrijvige samenscholing van een hoop doeltreffende zaken. Frisse riffs, veel tempowisselingen, leuk gitaarwerken en ritmische composities, die de headbanger in u de ruimte verschaffen. De twee zangorganen zorgen voor een hoop vocale afwisseling. De zorgvuldige afwerking is verantwoordelijk voor een uitstekend geluid: loodzwaar maar duidelijk. Een gouden greep, daar Scavenger op deze manier een modderpoel bespaard blijft en de goed waarneembare, gedetailleerde muzikale invulling de cd tot een fraai muziekstuk maakt, waar de oren niet zomaar omheen kunnen.

Tot slot is daar nog het buideltje met (zwarte) humor. Mochten de teksten u niet tot vermaak zijn, dan houdt de band nog onder meer een magnetronpiepje en wat koekenpangesis achter de hand om u om er de mondhoeken mee te meppen. Kortom, enjoy en eet smakelijk.

Tracklist:
1. Along Came The Cook
2. Eat Shit
3. Graveyard Groceries
4. I Eat Dead People
5. Scavenger
6. Ready Steady Cook
7. Stillborn Stew
8. Ripe
9. Reduced And Simmered
10. Harvesting Humans
11. Disembowling
12. Clit Kebab
13. 30 Seconds
14. The Art Of Cooking Human Kidneys

Score: 82 / 100

Reviewer: Lana
Toegevoegd: 23 maart 2008

Putrid Inbred - Scavenger
Reactie van XnegativeX op 24-03-2008 om 09:34u

Jaaaaaaaaaa!!! De voedsel referenties zijn terug :D

Fijne band, fijne review.

Putrid Inbred - Scavenger
Reactie van Dorstig op 24-03-2008 om 10:29u
Score: 80 / 100

Idd een uitstekende plaat.

Putrid Inbred - Scavenger
Reactie van Putrid D op 13-04-2008 om 11:44u
Score: 85 / 100

Yoo,bedankt voor de leuke commentaartjes,de groeten uit Belgie
The Inbred Gangbanggang

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.