Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Zou jij minstens 200 euro over hebben voor een intiem zaalconcert van jouw favoriete muzikant (met begeleidingsband), zoals de fans van Ronnie Wood?

Sterker nog, ik heb gewoon een kaartje gekocht voor Ronnie Wood
Ja, voor één of meer favoriete muzikanten zou ik dat betalen
Alleen in een zeer bijzondere situatie, zoals een glorieus afscheidsconcert
Niet voor soloconcert, wellicht voor grote show van mijn favoriete band(s)
Helaas zijn de muzikanten waarvoor ik dat bedrag over zou hebben al dood
Nee, zo'n bedrag vind ik absurd hoog voor welke artiest of band dan ook
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    17 maart:
  • Fit For A King, Memphis May Fire, Acres en 156/Silence
  • 18 maart:
  • Federale en The Motherz
  • Feuerschwanz en Miracle of Sound
  • High Parasite
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • Zeke
  • 19 maart:
  • Kanonenfieber en Mental Cruelty
  • Les Projets d'Athena
  • Villagers Of Ioannina City en My Diligence
  • 20 maart:
  • Benighted, XII Thorns en Bloid
  • Keith Caputo en Serpents
  • Plan Nine
  • Rise A Thousand en Left To Love
  • Sabiendas, Anomic en Stigmatized
  • 21 maart:
  • Eternal Eclipse: Cirith Gorgor, Heinous en Messor Falce
  • Gaerea
  • Gorgoroth, Patristic, Tyrmfar en Lömsk
  • The Motherz en Wild Blaze
  • 22 maart:
  • Angus McSix, Bloodbound en Brainstorm
  • Predatory Void en The Fifth Alliance
  • Woke Up Tied Up, White Knuckle Grip en Posture
    17 april:
  • Bezwering, SPERE en Grabunhold
  • Henge, Gelbart en Space Age DJ Collective
  • Plan Nine en Nouked
  • Roadburn festival
  • Smash Into Pieces, Enemy Inside en Dark Divine
Kalender
Vandaag jarig:
  • Billy Corgan (The Smashing Pumpkins) - 59
  • Gert Rymen (Deadlock) - 45
  • Javier Garagarza (Elfonía) - 48
  • Jim Savvoulidis (Blade Of Spirit) - 47
  • Josh Gilbert (As I Lay Dying) - 39
  • Oliver Palotai (Kamelot) - 52
  • Paul Black (L.A. Guns) - 67
  • Roman Subbotin (De Profundis) - 38
  • Scott Gorham (Thin Lizzy) - 75
  • Tuomas Planman (Norther) - 46
Review

Steve Lukather - Ever Changing Times
Jaar van release: 2008
Label: Frontiers Records
Steve Lukather - Ever Changing Times
Het boegbeeld van Toto, vorig jaar nog live te bewonderen op het Arrow Classic Rock Festival, komt eindelijk weer eens met een (vierde) solo cd op de proppen. Nu komt Steve natuurlijk never en nooit van zijn Toto-imago af (al gaat hij voorlopig als soloartiest verder), dus als je op een solo cd wat anders brengt, zal dat een enkeling afschrikken. Aan de andere kant hebben we hier wél te maken met een van 's werelds beste gitaristen, dus met dat idee in het hoofd gaat de promo in de cd lade.

Wie Steve Lukather al wat langer volgt, weet dat hij naast een rock-kant ook een jazz/fusion kant heeft. Voor de rasliefhebber van gitaarmuziek is dat een prettige mix van stijlen, die kunnen laten zien wat een muzikant in zijn mars heeft. Ook de muzikanten die hij aan deze cd heeft laten meewerken hebben hun sporen al lang en breed verdiend. Wie vorig jaar dacht Sinterklaas op het podium te zien met een basgitaar, herkende daar de vermaarde bassist Leland Sklar die ook hier zorgt voor de zware toontjes in de ritme-sectie. Verder heeft Steve ook wat familiebanden aangehaald op dit album; zoon Trevor schreef mee aan twee songs en dochter Tina doet ook op de achtergrondzang mee.

Opener Ever Changing Times begint stevig, maar gaandeweg het nummer bekruipt mij het gevoel dat het eigenlijk maar een saai nummer is. Gaat dit goedkomen? Jawel, want The Letting Go is een prima Toto-nummer en eerlijk gezegd verwacht je dit ook van Steve. Van het nummer Tell Me What You Want From Me zegt Steve zelf "als je een reviewer blinddoekt en dit nummer laat horen zal hij willen weten welke band dit is", en de afwisseling ballad/rock doet de oortjes inderdaad zeer deugd. Ook vergeet Steve zijn oude vrienden van Steely Dan niet; met Stab In The Back brengt hij een ode aan zijn vrienden en helden (inclusief mondharp). Ook liefdesliedjes (I Am en lekkere instrumentaaltjes sieren en besluiten (The Truth) dit album

Zomaar een paar voorbeelden, maar als je dit album waardeert ligt dat aan het feit dat Steve in staat is om de vele muziekstijlen die hij zelf prefereert, aaneen te rijgen tot een muzikaal geheel, zonder enig offer te brengen aan de commercie van de hedendaagse tijd. Nu Toto even op "hold" staat heeft hij zijn herwonnen muzikale vrijheid aangegrepen en ik moet zeggen dat hij met dit solowerk laat zien dat hij als muzikant en componist echt wel aan de top staat, ook al is het niet allemaal rock wat de klok slaat.

Tracklist:
1. Ever Changing Times
2. The Letting Go
3. New World
4. Tell Me What You Want From Me
5. I Am
6. Jammin' With Jesus
7. Stab in the Back
8. Never Ending Nights
9. Icebound
10. How Many Zeros
11. The Truth

Score: 83 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 11 maart 2008

Steve Lukather - Ever Changing Times
Reactie van Jaap op 14-04-2008 om 22:05u
Score: 90 / 100

Reeds maand in bezit en draai-em dagelijks. Geweldig ! Topper in de reeks van zijn solo-cariere.

Steve Lukather - Ever Changing Times
Reactie van Syl op 20-05-2008 om 10:41u
Score: 100 / 100

Tell me what you want : al hoor ik m 100 keer, hij blijft lekker. I am ... perfect ! Jammin with Jesus is en blijft mijn favoriet.Luke , heerlijk album , you rock dude

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.