Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete act uit de line-up van Dynamo Metalfest 2026?

Amorphis
Bleed From Within
Castle Rat
Damnation
Death Angel
Destruction
Fit For An Autopsy
Godsmack
Helloween
In Flames
Kittie
Lamb Of God
Lowen
Overkill
Primus
Revocation
Ronker
Sanguisugabogg
Slaughter To Prevail
Soulfly
Tailgunner
Testament
Thy Art Is Murder
Urne
een andere band, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 juli:
  • Dong Open Air
  • 17 juli:
  • Bengal Tigers en Starscream
  • Dong Open Air
  • 18 juli:
  • Amenra en Ho99o9
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
  • 19 juli:
  • Mindwars en Ruthless
  • Prixoma Flare, Hurryland en Artemis
  • 21 juli:
  • Rose Tattoo
  • 22 juli:
  • D.R.I.
  • Riot City en Aquilla
  • Rose Tattoo
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan Fitzgerald (Night Ranger) - 77
  • Charly Steinhauer (Paradox) - 63
  • Jennifer Haben (Beyond The Black) - 31
  • Maggy Luyten (Nightmare) - 58
  • Mike Smith (Suffocation) - 55
  • Ryan McCombs (Soil) - 52
  • Scott Kelly (Neurosis) - 59
  • Steve Overland (FM) - 66

Vandaag overleden:
  • Biz Markie - 2021
  • John Panozzo (Styx) - 1996
  • Jon Lord (Deep Purple) - 2012
Review

Crime In Stereo - Is Dead
Jaar van release: 2007
Label: Bridge Nine Records
Crime In Stereo - Is Dead
Naar verluidt waren de vorige releases van Crime In Stereo meer hardcore gericht dan dit nieuwe album. Aangezien dit mijn eerste kennismaking met de band is kan ik daar verder niet over oordelen. Crime In Stereo Is Dead is het eerste album na een korte pauze waarin de verschillende bandleden andere wegen kozen. Na enige tijd begon het kennelijk toch weer te kriebelen met Crime In Stereo Is Dead als resultaat.

Crime In Stereo Is Dead is erg melodieus uitgevallen en waar ik normaal gesproken niet zo van melodieuze hardcore/punk houd moet gezegd worden dat dit over het geheel gezien een redelijk aanstekelijk album is geworden. Een album dat bol staat van het experiment en emo, snellere melodieuze hardcore nummers afwisselt met punkrock. Denk aan een kruising tussen Thursday, Blink-182, de latere Snapcase en een light versie van Comeback Kid. Al is dit album eigenlijk te divers om er echt een labeltje aan te kunnen plakken.

Met nummers als XXXX(The First Thousand Years Of Solitude), Nixon en Animal Pharm heeft men wellicht zelfs bescheiden MTV-hitjes in het vooruitzicht. Waar ik wel benieuwd naar ben is hoe men zich nu verder ontwikkelt, met sommige nummers zit men behoorlijk op het randje qua ‘zeurderigheid’ en men moet oppassen niet teveel de kant van de duizenden emo bandjes op te gaan. Verder is dit een vrij aangenaam album geworden dat mij vooral in de wat stevigere delen goed bevalt. Zeker met het oog op het naderende voorjaar kan dit weleens goed aan slaan bij liefhebbers van melodieuze hardcore en punk.

Tracklist:
1. XXXX (The First Thousand Years Of Solitude)
2. Third Atlantic
3. ...But You Are Vast
4. Animal Pharm
5. Small Skeletal
6. Unfortunate Tourists
7. Nixon
8. Vicious Teeth
9. Almost Ghostless/Above The Gathering Oceans
10. Orbiter
11. Choker

Score: 74 / 100

Reviewer: Armand
Toegevoegd: 10 februari 2008

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.