Into The Grave
Enquête

David Coverdale is definitief met pensioen. Wat is jouw favoriete song uit zijn lange loopbaan met Deep Purple, Whitesnake, solo, Coverdale-Page en gastbijdragen?

Ain't No Love In The Heart Of The City
Blindman
Burn
Crying In The Rain
Don't Break My Heart Again
Fool For Your Loving
Forevermore
Give Me All Your Love
Here I Go Again
Is This Love
Judgement Day
Love Ain't No Stranger
Love Is Blind
Mistreated
Ready An' Willing
Shut Up And Kiss Me
Slow An' Easy
Soldier Of Fortune
Still Of The Night
Stormbringer
Take Me For A Little While
The Last Note Of Freedom
Too Many Tears
Walking In The Shadow Of The Blues
een andere song waarop Coverdale zingt

[ Uitslag | Enquêtes ]

    23 november:
  • All Shall Perish, Peeling Flesh, Vulvodynia en Acranius
  • 26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
Geen concerten bekend voor 23-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Bryan Joseph Belleau (Gates Of Winter) - 42
  • Chris Adler (Lamb Of God) - 53
  • Christopher Amott (Arch Enemy) - 48
  • Dmitry Vadimovich Titorenko (Holy Blood) - 45
  • Guillermo Izquierdo (Angelus Apatrida) - 42
  • Keith "Bonanno" Alexander (Carnivore)† - 62
  • Patrick Mameli (Pestilence) - 58
Review

Tokyo Dragons - Hot Nuts
Jaar van release: 2007
Label: Escapi Music

Tokyo Dragons - Hot Nuts

Ja! Twee jaar na het debuut van de Britse Tokyo Dragons is de opvolger er onder de titel Hot Nuts. Eerder verraste dit viertal al met een klassedebuut Give Me The Fear dat uitblonk in feelgood hardrock zoals we die gewend zijn van bands als KISS, Status Quo en AC/DC welke meteen ook de belangrijkste invloeden zijn van deze groep. De zanger heeft zelfs de aandoenlijke slis nog altijd die hem op Paul Stanley (KISS) doet lijken.

Het tweede album van deze formatie afkomstig uit London is niet veel anders dan het debuut. Tien nummers die vooral over enorm lekkere meiden en stoere goederen verhalen met een lekker ouderwets rockgeluid en productie alsof de muziek live is opgenomen. Muziek waarmee je wakker kunt lopen en waarvan je de hele dag een glimlach op het gezicht van zult hebben. Spectaculair is het nog altijd niet, laat staan inventief, maar gelukkig is dat bij deze muziek ook niet nodig.

Tracklist:
1. On Your Marks
2. Keeping The Wolf From The Door
3. If I Run You Run
4. Killing Everybody You Meet
5. Rock My Boat
6. On Fuel
7. Slade Alive
8. Ramblin’ Jack
9. Couldn’t I Just Tell You
10. The Ballad of Ballard

Score: 75 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 10 oktober 2007

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.