Enquête

Hoe vaak heb jij Megadeth (bij benadering) live gezien?

meer dan dertig keer
26-30 keer
21-25 keer
16-20 keer
11-15 keer
6-10 keer
5 keer
4 keer
3 keer
2 keer
1 keer en dat smaakte naar meer
1 keer en dat was genoeg
0 keer, maar ik wil Megadeth op de afscheidstour zien
0 keer, en dat vind ik niet erg

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 20-09-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dave Brock (Hawkwind) - 84
  • Dimebag Darrell Abbott (Pantera)† - 59
  • Frank Schiphorst (MaYaN) - 49
  • Fred Durst (Limp Bizkit) - 55
  • KRS-One (Boogie Down Productions) - 60
  • Michael Shuman (Queens Of The Stone Age) - 40
  • Phil Lynott (Thin Lizzy)† - 76
  • Ray Alder (Fates Warning) - 58
  • Robert Plant (Led Zeppelin) - 77

Vandaag overleden:
  • Frankie Banali (Quiet Riot) - 2020
  • Tom Searle (Architects) - 2016
Review

Evidence One - The Sky Is The Limit
Jaar van release: 2007
Label: AFM Records

Evidence One - The Sky Is The Limit

De voornaamste reden waarom het vorige album van Domain zo hoog in mijn jaarlijst eindigde was de superstrot van Carsten ‘Lizard’ Schulz. De grote schok dat hij de band onlangs verlaten heeft wordt gelukkig grotendeels teniet gedaan door het feit dat hij zijn intrek heeft genomen bij gelijkgestemde zielen Evidence One.

De muziek ligt in het verlengde van Domain, zij het iets meer heavy metal/hardrock dan power metal. Carsten’s soulvolle stem die het midden houdt tussen David Coverdale, Ian Gillian en Jorn Lande steelt vanzelfsprekend de show, maar het spetterende gitaarwerk van Wolfgang Schimmer en Robby Böbel mag ook zeker niet onvermeld blijven. De refreinen liggen goed in het gehoor en zijn binnen de kortste keren mee te zingen, terwijl de strakke ritmesectie je al snel met je hoofd zal doen schudden.

Met snelle pareltjes als The Sky Is The Limit en Gallery Of Broken Glass zullen de oldschool headbangers tevreden gesteld worden, terwijl de liefhebbers van meer melodieus werk met een Queensrÿche tintje met nummers als The Luxury Of Losing Hope en Mindmines ook uitstekend uit de voeten zullen komen. The Sky Is The Limit blinkt als album uit door zijn eenvoud, maar ook door de uitstekende kwaliteit die men biedt. Een must voor de liefhebbers van Deep Purple, Whitesnake, Dio en The Scorpions!

Tracklist:
1. The Sky Is The Limit
2. Mr. Madness
3. The Luxury Of Losing Hope
4. Won’t Sleep Alone
5. Propaganda
6. Can’t Fight The Past
7. Gallery Of Broken Glass
8. Rain Road
9. Mindmines
10. Raging Winds

Score: 86 / 100

Reviewer: Lennert
Toegevoegd: 23 september 2007

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.