Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste song uit het jaar 2011?

Amon Amarth - Destroyer Of The Universe
Anthrax - Fight 'Em 'Til You Can't
Arch Enemy - Yesterday Is Dead And Gone
Dream Theater - On The Backs Of Angels
Fleshgod Apocalypse - The Violation
Hell - On Earth As It Is In Hell
Iced Earth - Dystopia
In Flames - Deliver Us
Lamb Of God - Ghost Walking
Machine Head - Locust
Mastodon - Curl Of The Burl
Megadeth - Public Enemy No. 1
Nightwish - Storytime
Opeth - The Devil's Orchard
Powerwolf - We Drink Your Blood
Rammstein - Mein Land
Red Fang - Wires
Septicflesh - The Vampire From Nazareth
Sólstafir - Fjara
Symphony X - When All Is Lost
Taake - Myr
The Devil's Blood - On The Wings Of Gloria
Trivium - In Waves
Within Temptation - Faster
een andere kraker uit 2011, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    29 mei:
  • Dog With A Spoon, Astronutz en No Breakfast Goodbye
  • Plini en Sungazer
  • 30 mei:
  • Kamper Sloopfest
  • Outta Pocket, Hold My Own, Megalomaniacs en Premonition
  • Peter Pan Speedrock
  • Plini en Sungazer
  • 31 mei:
  • Motorpsycho
  • 1 juni:
  • Afsky en Yoth Iria
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alan White (Oasis) - 54
  • Andrea Buratto (Secret Sphere) - 46
  • Bertrand Maillot (Karelia) - 47
  • Chrigel Glanzmann (Eluveitie) - 51
  • Garry Peterson (The Guess Who) - 81
  • Holly Knight (Device) - 70
  • Kevin Moore (Dream Theater) - 59
  • Lenny Kravitz - 62
  • Mark Hunter (Chimaira) - 49
  • Markus Hirvonen (Insomnium) - 46
  • Patrick Loisel (Augury) - 56
  • Phil Feit (Riot) - 67
  • Tommy Stewart (Godsmack) - 60

Vandaag overleden:
  • Alan White (Yes) - 2022
  • Luc Chauty (Midwinter) - 2004
  • Vince McAllister (Pentagram) - 2006
Review

Los Angeles - Los Angeles
Jaar van release: 2007
Label: Frontiers Records
Los Angeles - Los Angeles
Tegenwoordig is het mode om een aantal muzikanten her en der vandaan te slepen, bij elkaar te zetten en met wat overtollig songmateriaal een cd vol te laten spelen. Toegegeven, het zijn niet de minste namen hier; zanger Michele Luppi (Vision Divine) heeft zich omringd met o.a. Tommy Denander (Radioactive) en Gregg Giuffria (House of Lords, Giuffria) die een superklein rolletje heeft maar ja, zijn naam he... Luppi heeft een prestigieuze zangopleiding in LA gedaan, en, het moet gezegd worden, ’s mans stembanden klinken niet verkeerd.

Hij zingt normaal powermetal en kan in dit project zijn AOR-hart luchten. Jammer dat hij dat doet onder leiding van huisproducent Fabrizio Grossi, want Jezus wat klinkt dit matig... Er wordt prima gespeeld hoor, daar niet van, maar als het songmateriaal gemiddeld is, dan heb je een goede producer nodig om nou net dat beetje jus te geven zodat het staat als een huis. Dat laatste doet het dus niet. Overigens zijn het allemaal covers die volgens Luppi “heavier klinken dan het origineel”. Dat zal best maar dat pleit niet voor de originelen (waarvan overigens nergens netjes melding wordt gemaakt, al herken ik Last Chance als een song van Nightranger).

Ik zal maar niet ingaan op de individuele nummers, want zoals gezegd, het ontstijgt de middelmaat niet. Het lijkt me beter voor Frontiers om bands te tekenen die wat nieuws kunnen brengen in de hedendaagse rockwereld want deze schijf eindigt als bierviltje of achtergrondmuziek in een locale kroeg in Los Angeles.

Tracklist:
1. I Will Carry You
2. I Must Be Blind
3. Thanks To You
4. Edge of Forever
5. Last Chance
6. Run
7. When You Think Of Me
8. One More Try
9. The Other Side
10. Caroline
11. Measure Of Man

Score: 62 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 21 juli 2007

Meer Los Angeles:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.