Helldorado
Enquête

Wat is (tot dusver) jouw favoriete song van Mastodon?

Aqua Dementia
Black Tongue
Blood And Thunder
Colony Of Birchmen
Crystal Skull
Curl Of The Burl
Divinations
Floods Of Triton
Hearts Alive
High Road
Iron Tusk
March Of The Fire Ants
Megalodon
More Than I Could Chew
Mother Puncher
Oblivion
Once More ‘Round The Sun
Show Yourself
Steambreather
Teardrinker
The Czar
The Last Baron
The Motherload
The Wolf Is Loose
een andere Mastodon-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 november:
  • Amenra en Marissa Nadler
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • Modder en Lintworm
  • 14 november:
  • As I Lay Dying en Deathmask
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • 15 november:
  • Blackbriar en Forever Still
  • For I Am King en Sugar Spine
  • Plan Nine
  • Submit Fest 2025
  • 16 november:
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 18 november:
  • Halestorm en Bloodywood
  • Lacuna Coil en Nonpoint
  • Life Of Agony, Ugly Kid Joe en Terradown
  • 19 november:
  • Orbit Culture, Gaerea en Atlas
    13 december:
  • Eindhoven Metal Meeting
  • Grindpad, Obstruktor en Axident
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ainar (Nomans Land) - 50
  • Aldo Nova - 69
  • Alvaro Jardón (WarCry) - 48
  • Blake Judd (Nachtmystium) - 43
  • Bubi The Schmied (Zed Yago)† - 67
  • Felix Ü. Walzer (Agathodaimon) - 44
  • Jens Bogren (producent) - 46
  • Jörgen Sandström (Entombed) - 54
  • Maias Sosa (Dreamaker) - 40
  • Ryan Van Poederooyen (Devin Townsend) - 53
  • Troy Gregory (Flotsam And Jetsam) - 59

Vandaag overleden:
  • Edgard Brito (Tuatha De Danann) - 2024
  • Shel Talmy (producent) - 2024
Review

From Ashes - As The Leaves Fall
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
From Ashes - As The Leaves Fall
Sinds 2001 is het Finse From Ashes bezig met het maken van "Dark metal/gothic extreme", zoals zij zelf omschrijven. De band heeft inmiddels al vier demo's uitgebracht en As The Leaves Fall is hun eerste volledige album, waar de band 18 maanden aan gewerkt heeft. From Ashes heeft naar eigen zeggen twee troeven: zo gebruikt de band geen lead gitaar, maar een cello en daarnaast beschikt From Ashes over het vocale kunnen van een vrouwelijke growler.

Hoewel dit alles leuk en aardig klinkt, blijft As The Leaves Fall na zes keer luisteren nog steeds niet hangen. Alles aan dit album is middelmatig. De coverart, de muziek zelf en de titels van nummers zijn niet meer dan uiterst on-origineel. Het gebruik van de cello is een leuk en origineel idee, maar komt op de meeste nummers niet tot zijn recht. Het ene moment is de cello goed te horen, maar op andere momenten valt deze weg tegen de andere instrumenten. De growls worden afgewisseld met middelmatige clean vocals en verdere afwisseling is te vinden in het tempo van de muziek in de nummers.

From Ashes is beter te omschrijven als black metal met klassieke invloeden dankzij het gebruik van een cello. De band verloochent haar afkomst niet en enkele nummers op dit album zijn dan ook Finstalig. Zij die hiervan houden, hebben met As The Leaves Fall ongetwijfeld een goede schijf in handen. Zij die hier niet van houden, kunnen deze plaat maar beter links laten liggen.

Tracklist:
1. Blackened
2. Withering Leaves
3. Starlit Thoughts
4. Temporary
5. Dream Of Eternity
6. Voiton Paiva
7. Gehenna
8. Exiled
9. Song Of Autumn
10. Shadowy Garden

Score: 58 / 100

Reviewer: Nicole
Toegevoegd: 7 juni 2007

Meer From Ashes:

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.