Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
  • 30 november:
  • Aephanemer, Valhalore en Dark Oath
  • Hemelbestormer, Ontaard en Gavran
  • 1 december:
  • Sabaton
Geen concerten bekend voor 26-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Carl Casagrande (Scelerata) - 43
  • Carlos Lozano Quintanilla (Persefone) - 45
  • James Kottak (Scorpions)† - 63
  • Linnéa Vikström (Thundermother) - 33
  • Marten Andersson (Lizzy Borden) - 51
  • Stu Block (Iced Earth) - 48

Vandaag overleden:
  • Geordie Walker (Killing Joke) - 2023
  • P A Danielsson (Lion's Share) - 2004
Review

Always Fallen - No Mercy For Sinners
Jaar van release: 2007
Label: Eigen beheer
Always Fallen - No Mercy For Sinners
Always Fallen is geïnspireerd door grote bands als Metallica, Exodus en Slayer, terwijl ik me moeilijk kan voorstellen dat ook Megadeth niet enige invloed heeft gehad op de sound van deze band. Sterker nog, Megadeth zou nog groter zijn geworden als Dave Mustaine zich zou beperken tot het spelen van gitaar en de zang overliet aan Kenny Devos!

De gitaarriffs op No Mercy For Sinners zijn venijnig, de zang scherp en het energie-level hoog. De vijf rechttoe rechtaan thrash-songs op deze eerste demo steken goed in elkaar en doen wat ze moeten doen: knallen. Devos heeft een echte thrash-strot en afgaand op zijn zangprestaties op No Mercy For Sinners zou je niet denken dat je hier met een 24-jarige te maken hebt.

Het vijftal heeft mijns inziens de juiste koers gevonden. De productie is hier en daar nog niet helemaal af, maar daar kan een platenmaatschappij in de toekomst wel wat aan veranderen. Muzikaal moet Always Fallen absoluut niet afwijken waar men mee bezig is, want deze eerste demo klinkt veelbelovend!

Tracklist:
1. No Mercy
2. Who Gave Witness
3. Betrayal
4. Politically Incorrect
5. Friend Or Foe

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 29 maart 2007

Meer Always Fallen:

Always Fallen - No Mercy For Sinners
Reactie van KoenM op 29-03-2007 om 23:34u

Heb ze vorig jaar nog eens geboekt als afsluiter na de headliner van een studentenfestivalletje en afgelopen zomer ze nog eens gezien in cafe The Black Lotus in Terneuzen. Je kon duidelijk horen dat Jens een talent heeft voor het schrijven van thrashriffs. Alleen de andere gitarist en bassist moeten nog dringend aan hun podiumpresentatie werken. Vooral de rtm gitarist stond gewoon ergens tegenaan te leunen met z'n haar in een staart. Kom nou, dit is thrash! Ik ben wel benieuwd naar de nieuwe zanger, want toen ik ze zag zong Mike nog bij ze. Ga dit plaatje eens proberen opsporen.

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.