Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Bas Maas (Doro) - 49
  • Chris Goss (Masters Of Reality) - 68
  • Chris Tsangarides (producent)† - 70
  • Gilby Clarke (Guns N' Roses) - 64
  • Tarja Turunen (Nightwish) - 49
  • Tony Hajjar (At The Drive-In) - 52
  • Vibeke Stene (Tristania) - 48

Vandaag overleden:
  • Dennis "D-Roc" Miles (Body Count) - 2004
Review

Dissenter - Apocalypse of the Damned
Jaar van release: 2002
Label: Cold Blood Industries
Dissenter - Apocalypse of the Damned
Apocalypse of the Damned is de nieuwe full length cd van Dissenter, 1 van de oudste Death Metal bands in polen. Oorspronkelijk opgericht in 1989 onder de naam Bloodlust en na problemen met recordcompanies weer gestopt in 1995. In 2000 hebben ze een reunie gehouden en hun naam veranderd in Dissenter.

Apocalypse of the Damned is een cd vol met brute deathmetal, duidelijke invloeden van Morbid Angel, Vader en Immolation. De muziek is zeer bruut en intens en heeft een behoorlijke hoeveelheid techniek in zich. Ik moest er zelf behoorlijk aan wennen, het is een cd waar je een paar keer goed naar moet luisteren. De cd is opgenomen in de Hertz Studio te Bialystok en over het algemeen vrij goed, ik vind af en toe het geluid een beetje mat en dof, het had we scherper moeten klinken in mijn ogen.

Het grote minpunt aan deze cd is toch het feit dat deze stijl een beetje een overkill heeft, dit is de zoveelste band in dit genre, dit is uiteraard een mening dus mocht men het er niet mee eens zijn dan moeten ze vooral naar deze band luisteren. Over het algemeen is het een goede cd van ervaren muziekanten en als je niet uitgekeken bent op dit genre is het een goede cd.

Tracklist:
1. Runic Hymn
2. By The Eyes Of The Dead
3. Apocalypse Of The Damned
4. Dead Author
5. Rotten Soul
6. The Beginning
7. Buried
8. Altar Of Fire
9. Masters Of Holy Justice
10. Death's Arena

Score: 70 / 100

Reviewer: Demorpheus
Toegevoegd: 11 juli 2002

Meer Dissenter:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.