Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
  • 16 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • 17 augustus:
  • Filth, Kanine en Reformist
  • 18 augustus:
  • Alcest en Kabbel
  • Signs of The Swarm, Extermination Dismemberment en Heavy//Hitter
  • 19 augustus:
  • Battlesnake en Bawler
Geen concerten bekend voor 14-09-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Fredrik Larsson (Hammerfall) - 52
  • Slim Dunlap (The Replacements)† - 75
  • Stet Howland (W.A.S.P.) - 66
  • Trey Spruance (Mr. Bungle) - 57

Vandaag overleden:
  • Dave Williams (Drowning Pool) - 2002
  • Jill Janus (Huntress) - 2018
  • Johnny Burnette - 1964
  • Pete Way (UFO) - 2020
  • Randy Rampage (Annihilator) - 2018
  • Rick Parashar (producent) - 2014
Review

Dissenter - Apocalypse of the Damned
Jaar van release: 2002
Label: Cold Blood Industries
Dissenter - Apocalypse of the Damned
Apocalypse of the Damned is de nieuwe full length cd van Dissenter, 1 van de oudste Death Metal bands in polen. Oorspronkelijk opgericht in 1989 onder de naam Bloodlust en na problemen met recordcompanies weer gestopt in 1995. In 2000 hebben ze een reunie gehouden en hun naam veranderd in Dissenter.

Apocalypse of the Damned is een cd vol met brute deathmetal, duidelijke invloeden van Morbid Angel, Vader en Immolation. De muziek is zeer bruut en intens en heeft een behoorlijke hoeveelheid techniek in zich. Ik moest er zelf behoorlijk aan wennen, het is een cd waar je een paar keer goed naar moet luisteren. De cd is opgenomen in de Hertz Studio te Bialystok en over het algemeen vrij goed, ik vind af en toe het geluid een beetje mat en dof, het had we scherper moeten klinken in mijn ogen.

Het grote minpunt aan deze cd is toch het feit dat deze stijl een beetje een overkill heeft, dit is de zoveelste band in dit genre, dit is uiteraard een mening dus mocht men het er niet mee eens zijn dan moeten ze vooral naar deze band luisteren. Over het algemeen is het een goede cd van ervaren muziekanten en als je niet uitgekeken bent op dit genre is het een goede cd.

Tracklist:
1. Runic Hymn
2. By The Eyes Of The Dead
3. Apocalypse Of The Damned
4. Dead Author
5. Rotten Soul
6. The Beginning
7. Buried
8. Altar Of Fire
9. Masters Of Holy Justice
10. Death's Arena

Score: 70 / 100

Reviewer: Demorpheus
Toegevoegd: 11 juli 2002

Meer Dissenter:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.