Bibelot, Dordrecht
Enquête

Wat is jouw favoriete act uit de line-up van Dynamo Metalfest 2026?

Amorphis
Bleed From Within
Castle Rat
Damnation
Death Angel
Destruction
Fit For An Autopsy
Godsmack
Helloween
In Flames
Kittie
Lamb Of God
Lowen
Overkill
Primus
Revocation
Ronker
Sanguisugabogg
Slaughter To Prevail
Soulfly
Tailgunner
Testament
Thy Art Is Murder
Urne
een andere band, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 juli:
  • Dong Open Air
  • 17 juli:
  • Bengal Tigers en Starscream
  • Dong Open Air
  • 18 juli:
  • Dong Open Air
  • Nederlands Kampioenschap Grunten
  • Tilburg Metal Fest
  • 19 juli:
  • Mindwars en Ruthless
  • Prixoma Flare, Hurryland en Artemis
    13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
Kalender
Vandaag jarig:
  • Jon Larsen (Volbeat) - 56
  • Joost van den Broek (After Forever) - 44
  • Mark "Barney" Greenway (Napalm Death) - 57
  • Mark Mendoza (Twisted Sister) - 70
  • Tomas Haake (Meshuggah) - 55
  • Twan van Geel (Legion Of The Damned) - 47

Vandaag overleden:
  • Rob Pol (Grim Ordeal) - 2019
Review

Kudra Mata - This Is My Pledge
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Kudra Mata - This Is My Pledge
In tien minuutjes knalt het Hengelose Kudra Mata er drie stevige metalcorenummers doorheen in de trant van Unearth en Caliban. Vernieuwend is het allerminst, maar het zit wel degelijk goed in elkaar allemaal. Vooral de felle zang van Karel Lenferink doet niet onder voor de topzangers in dit genre. Bovendien is de gitaarsolo in Between Pictures And Reality erg sterk. Deze gasten moeten gewoon héél veel optreden, een deal scoren en dan kunnen er nog mooie dingen ontstaan. This Is My Pledge is alvast een sterk staaltje.

Tracklist:
1. My Pledge
2. Between Pictures And Reality
3. Tomorrow’s Dreams

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 4 maart 2007

Meer Kudra Mata:

Kudra Mata - This Is My Pledge
Reactie van johan op 04-04-2007 om 21:24u
Score: 90 / 100

vet zeg!! ze staan in drop D ofzo en het beukt alsnog lekker!! ik ben fan! heel erg vette zang ook! erg goede dragende bas en de stijl van de drummer is ook lekker stevig! en niet te overdone. heerlijk! ben benieuwd wat hun volgende werk gaat leveren!

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.