Helldorado
Enquête

Zou jij voor een losse zaal- of stadionoptreden van jouw favoriete band(s) speciaal naar een land reizen buiten de Benelux, als die groep Nederland en België overslaat?

Ja, dat doe ik regelmatig
Ja, dat heb ik al eens gedaan
Nog niet, maar dat ga ik dit of volgend jaar wel doen
Nog niet, maar voor een speciale gelegenheid zou ik het overwegen
Nee, niet voor een losse show, maar ga wel naar festivals buiten de Benelux
Nee, ik ga niet naar concerten of festivals buiten Nederland en België
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Charles Hedger (Cradle Of Filth) - 45
  • Dee Dee Ramone (Ramones)† - 74
  • Fábio Ribeiro (Shaaman) - 56
  • Kerry Livgren (Kansas) - 76
  • Marcus Hammarström (Elvira Madigan) - 50
  • Mattias Norrman (Katatonia) - 49
  • Ted "Demented" Foster (Aeturnus Dominion) - 58
  • Tim Pierce (Meat Loaf) - 66
  • Tomi Mykkänen (Battlelore) - 51

Vandaag overleden:
  • Jacques Racine (Aut’Chose) - 2024
  • Jay Dublee (producent) - 2010
  • Jimi Hendrix (The Jimi Hendrix Experience) - 1970
  • Nick Gravenites (The Electric Flag) - 2024
Review

Kudra Mata - This Is My Pledge
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Kudra Mata - This Is My Pledge
In tien minuutjes knalt het Hengelose Kudra Mata er drie stevige metalcorenummers doorheen in de trant van Unearth en Caliban. Vernieuwend is het allerminst, maar het zit wel degelijk goed in elkaar allemaal. Vooral de felle zang van Karel Lenferink doet niet onder voor de topzangers in dit genre. Bovendien is de gitaarsolo in Between Pictures And Reality erg sterk. Deze gasten moeten gewoon héél veel optreden, een deal scoren en dan kunnen er nog mooie dingen ontstaan. This Is My Pledge is alvast een sterk staaltje.

Tracklist:
1. My Pledge
2. Between Pictures And Reality
3. Tomorrow’s Dreams

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 4 maart 2007

Meer Kudra Mata:

Kudra Mata - This Is My Pledge
Reactie van johan op 04-04-2007 om 21:24u
Score: 90 / 100

vet zeg!! ze staan in drop D ofzo en het beukt alsnog lekker!! ik ben fan! heel erg vette zang ook! erg goede dragende bas en de stijl van de drummer is ook lekker stevig! en niet te overdone. heerlijk! ben benieuwd wat hun volgende werk gaat leveren!

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.