Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij de gaafste act uit het programma van Jera On Air 2026?

A Day To Remember
Architects
Bury Tomorrow
Converge
Decapitated
Distant
Dog Eat Dog
Hatebreed
Het Goede Doel
Hollywood Undead
Ice Nine Kills
Ignite
Kanonenfieber
Madball
Papa Roach
Pennywise
Periphery
Rise Against
Static-X
Suicidal Tendencies
The Offspring
Trivium
Turbonegro
Zeke
een andere band uit de line-up van Jera On Air

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 mei:
  • Puffer, Frontsector en Violent Beef
  • 14 mei:
  • Clan Of Xymox en The Essence
  • Creeper en The Howling
  • Riskey Melody en Maki Oyama
  • 15 mei:
  • Conjurer en Terzij De Horde
  • Turbobier, Dikke Dennis & De Röckers en Radical Retard
  • 16 mei:
  • Clan of Xymox, The Essence en Darker
  • Loyalty Ends Here en Manacer
  • 17 mei:
  • Conjurer
    12 juni:
  • Cro-Mags
  • Evergrey
  • Into The Grave
  • Loyalty Ends Here, Salvage, Arteria en IIvory
  • Vicious Rumors en Thorium
  • ZappenDuster Festival 2026
Kalender
Vandaag jarig:
  • Alper Tabakçilar (Catafalque) - 51
  • Billy Duffy (The Cult) - 65
  • Björn Rindlisbacher (Felony) - 52
  • Brandon Hefner (Fear Of God) - 56
  • Burt Bacharach† - 98
  • David Figueiras (Darksun) - 39
  • Dez Fafara (Devildriver) - 60
  • Eric Singer (Kiss) - 68
  • Ian McLagan (Faces)† - 81
  • Jaromír Dufek (Salamandra) - 61
  • Jens Carlsson (Savage Circus) - 46
  • Keith Olsen (producent)† - 81
  • Laura Crowet (Before Silence) - 36
  • Marc Grewe (Morgoth) - 56
  • Niko Rauhala (Masterstroke) - 47
  • Paavo Härkönen (The Zombi) - 43
  • Paul D'Amour (Tool) - 59
  • Ray Gillen (Badlands)† - 67
  • Steve Winwood (Traffic) - 78
  • Terje Andersen (Susperia) - 51
  • Vladimir Holstinin (Aria) - 68

Vandaag overleden:
  • H.R. Giger (kunstenaar) - 2014
Review

Existence Denied - All In Despair
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Existence Denied - All In Despair
Elke metalfan heeft ooit wel geheadbangd of meegebruld tijdens een Iron Maiden klassieker. Daar durf ik mijn hand in het vuur voor te steken. Ook de vier leden van het Nederlandse Existence Denied hebben vast de nodige Maiden elpees grijsgedraaid want op hun eerste demo spatten de invloeden van onze Britse Maagden.

Niet dat ze een pure heavy metalband zijn want ze wisselen graag van subgenre af. De sterkte blijft echter het Maidenesque gitaarwerk van Robbert dat gewoon lekker in het gehoor ligt. De songs blijven ook wel hangen, maar de uiterst matige schreeuwzang van Dennis maakt veel kapot. Het materiaal zit ook te voorspelbaar in elkaar en voor een doorwinterde metalliefhebber zal dit allemaal niet zo hoeven. Maar als ze live even enthousiast te werk gaan, mogen ze van mij op in het plaatseljike café wel komen optreden. Ik zal dan wel aan de bar zitten.

Tracklist:
1. Till Death Do Us Part
2. Existence Denied
3. Rivals At Sea
4. Sacrifice Of Faith

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 4 maart 2007

Meer Existence Denied:

Existence Denied - All In Despair
Reactie van voltage op 07-03-2007 om 23:34u

Kijk, over smaak valt niet te twisten maar om Existence denied te vergelijken met Iron maiden????De meeste reviews hebben het over een zweedse sound (In flames,dark tranquility,at the gates) met heavy metal (iced earth) gemixt,dus met deze bespreking kunnen we helaas niks.Wij zijn dus duidelijk beinvloed door zweedse melodieuze death metal,ook wat zang betreft,en wij vinden het jammer dat door deze bespreking mensen het idee krijgen dat wij heavy metal in de Maiden stijl maken,mvg Existence Denied

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.