Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete Lamb Of God- (of Burn The Priest-)song?

11th Hour
512
Black Label
Bloodletting
Checkmate
Contractor
Descending
Desolation
Ditch
Ghost Walking
Honey Bucket
Hourglass
Laid To Rest
Memento Mori
Now You’ve Got Something To Die For
Omens
Omerta
Overlord
Redneck
Ruin
Set To Fail
The Duke
Vigil
Walk With Me In Hell
een andere Lamb Of God/Burn The Priest-kraker

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Andy Hamlet (Lucifixion) - 48
  • Barriemore Barlow (Jethro Tull) - 76
  • Björn "Speed" Strid (Soilwork) - 47
  • Don Powell (Slade) - 79
  • Joe Perry (Aerosmith) - 75
  • Owen Seay (Unida) - 34
  • Øyvind Johan "Mustis" Mustaparta (Dimmu Borgir) - 46
  • Pat Mastelotto (King Crimson) - 70
Review

Beneath The Frozen Soil / Negative Reaction - Split
Jaar van release: 2007
Label: Total Rust Music
Beneath The Frozen Soil / Negative Reaction - Split
Er zijn duizend exemplaren gedrukt van deze boeiende split. Zo krijgt het nieuwe en onbekende Beneath The Frozen Soil een kans om zich aan het publiek te presenteren en trakteren de oudjes van Negative Reaction ons op alweer vier knallers. Liefhebbers van sludge en doom komen dus weer aan hun trekken dankzij het groeiende Totalrust Music.

De eerste vijf songs staan op conto van het Zweedse Beneath The Frozen Soil. Deze heren spelen niet al te vrolijke doom met toch hier en daar wat lekkere funeraldoom passages. Niet direct een grote relevatie, maar dankzij de ietwat aparte zang van Buster Sporrong heeft deze band toch bestaansrecht.

De New Yorkse legende Negative Reaction speelt een heel ander soort muziek. Heerlijke sludge met de immer geweldige ziekelijke zang van Ken E-Bones. De vier nieuwe songs zijn loodzwaar, maar rocken toch evenveel als de betere Chuck Berry songs. Laat het volgende full length album maar komen. Top!

Tracklist:
Beneath the Frozen Soil:
1. Preludium
2. The Wreatched Of This Afterbirth
3. The Time Is Now
4. Signs Of That Grim Malady
5. So Stil, So Overwhelmingly Silent
Negative Reaction:
6. Origin of Hurt
7. Shroudv 8. Wish You Were Dead
9. Origin of Hurt Part 2

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 3 maart 2007

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.