Pitfest
Enquête

Veertig jaar geleden werd al gave muziek geproduceerd. Wat is jouw favoriete song uit het jaar 1985?

Accept - Metal Heart
Agent Steel - Agents Of Steel
Anthrax - Madhouse
Bathory - Born For Burning
Celtic Frost - Circle Of The Tyrants
Dio - Rock 'N' Roll Children
Europe - Rock The Night
Exodus - Bonded By Blood
Faith No More - We Care A Lot
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Helloween - Ride The Sky
Killing Joke - Love Like Blood
King Diamond - No Presents For Christmas
Kreator - Flag Of Hate
Marillion - Kayleigh
Megadeth - Mechanix
Overkill - Rotten To The Core
Possessed - The Exorcist
Robert Palmer - Addicted To Love
S.O.D. - Sargent D And The S.O.D.
Slayer - Hell Awaits
Survivor - Burning Heart
The Cult - She Sells Sanctuary
W.A.S.P. - Wild Child
een andere song, die in 1985 uitkwam

[ Uitslag | Enquêtes ]

    25 april:
  • Aborted, Crypta, The Zenith Passage en Organectomy
  • Imperial Age
  • John Coffey
  • Neckbreakker en Galge
  • 27 april:
  • FemME (Female Metal Event)
  • 29 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 30 april:
  • Venom Inc, Krisiun, Hate en Ater
  • 1 mei:
  • Death Goals en Stormo
  • Deville
  • Venom inc, krisiun, Hate en Ater
  • Wodan Boys
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aleksej Obradovic (De Profundis) - 45
  • Elyghen (Elvenking) - 47
  • Fish (Marillion) - 67
  • Fredrik Hedström (Persuader) - 46
  • Ilia (Arafel) - 44
  • Javier Jiménez (Ebony Ark) - 43
  • Michael Wagener (producent) - 76
  • Mihai (Cadavrul) - 37
  • Nicholas Barker (Cradle Of Filth) - 52
  • Paul Baloff (Exodus)† - 65
  • Rosalie Cunningham (Purson) - 35
Review

Pride Of Lions - The Roaring Of Dreams
Jaar van release: 2007
Label: Frontiers Records
Pride Of Lions - The Roaring Of Dreams
Alweer het derde album van Pride Of Lions gleed onlangs de brievenbus in. Sinds Jim Peterik deze band oprichtte werd de band enorm gehyped. Zelf noemt de band dit het “make or break” album, en met een rijke historie en een koffer vol succes hebben Jim en company hard gewerkt aan teksten, en de opzet was om een commerciëler album te maken dan de voorgaande twee.

De productie is zeer helder, en zanger Toby Hitchcock is een waardige vocalist voor deze band, die uiteraard sterk aan Survivor doet denken. Dat commerciëlere is de band gelukt, ware het niet dat ondergetekende (hierdoor?) geen echte uitschieters op het album vindt, met één uitzondering, Love’s Eternal Flame die het niveau haalt van het voorgaande werk. Begrijp me goed: het songmateriaal, de teksten, de productie en niet te vergeten het muzikale kunnen van Pride Of Lions staat buiten kijf, maar voor mij moet er wel een element in zitten wat me boeit, en dat heb ik te weinig gehoord. Het is me net allemaal wat te zoet.

Om op te zetten als achtergrondmuziek prima geschikt, maar de liefhebber van melodieuze rock zal eerst moeten luisteren voordat tot aanschaf wordt besloten.

Tracklist:
1. Heaven On Earth
2. Book Of Life
3. Love's Eternal Flame
4. Language Of The Heart
5. Let Me Let You Go
6. Faithful Heart
7. Defying Gravity
8. The Roaring Of Dreams
9. Secret Of The Way
10. Astonish You
11. Tall Ships
12. Turn Around

Score: 74 / 100

Reviewer: Hans
Toegevoegd: 8 februari 2007

Meer Pride Of Lions:

Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.