Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

De acht hoofdacts van Graspop 2026 zijn Bad Omens, Bring Me The Horizon, Def Leppard, Limp Bizkit, Sabaton, The Offspring, Twisted Sister en Volbeat. Hoeveel van deze bands zou jij komende zomer graag willen zien?

Alle acht
Zeven
Zes
Vijf
Vier
Drie
Twee
Eén
Geen van allen

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 januari:
  • Slaughter To Prevail, Dying Fetus en Suicide Silence
Kalender
Vandaag jarig:
  • Ahmed Kloub (Bilocate) - 38
  • Amy Lee (Evanescence) - 44
  • Andre Lindgren (The Zombi) - 42
  • Danny Lohner (Nine Inch Nails) - 55
  • Darren Travis (Sadus) - 59
  • Eki Nurmikari (Imperanon) - 47
  • Lauri Porra (Stratovarius) - 48
  • Matsumoto Hideto (X Japan)† - 61
  • Matti Kärki (Dismember) - 53
  • Mykola Leontovytsj (componist)† - 148
  • Ponce (Destinity) - 42
  • Ramzi Essayed (Bilocate) - 45
  • Rick Parashar (producent)† - 62
  • Tom Mikkola (Entwine) - 46

Vandaag overleden:
  • Chuck Schuldiner (Death) - 2001
  • Warrel Dane (Nevermore) - 2017
Review

From A Second Story Window - Delenda
Jaar van release: 2006
Label: Metal Blade Records
From A Second Story Window - Delenda
Gebrul, blastbeats, screams, ballad, melodie, metalcore, piano, experimenteel, death metal. Het rijtje sleutelwoorden die van toepassing zijn op From A Second Story Window’s Delenda lijkt oneindig.

Op Delenda is werkelijk geen pijl te trekken. Van onwaarschijnlijk smerig gebrul tot sfeervol experimenteel gitaargepiel. Van keiharde deathcore tot een meer progressieve aanpak. Normaliter is een dergelijke afwisseling gewenst, maar From A Second Story Window maakt het wat mij betreft net iets te gek. Door alle rondvliegende elementen is het moeilijk om enige lijn te ontdekken en dat maakt Delenda tot een moeilijk te verhapstukken geheel.

Het is razendknap dat From A Second Story Window van zoveel markten thuis is. Als de heren het volgende album iets duidelijker een rode draad weten mee te geven en iets minder van de hak op de tak springen, heeft deze band zeker een toekomst. Afwisseling is goed, maar overdaad schaadt is vooralsnog de uitkomst.

Track Listing:
1. Acknowledgement
2. Soft Green Fields
3. A Piece Of History Written In English
4. Dark Waters Of Thought
5. Oracles And Doorsteps
6. For Those Lost
7. The Crusher
8. Ghosts Over Japan
9. These Lights Above Us
10. Mourning For Morning

Score: 72 / 100

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 18 januari 2007

Meer From A Second Story Window:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.