Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Nebelhexë - Essensual
Jaar van release: 2006
Label: Candlelight Records
Nebelhexë - Essensual
Waarom wordt een elektronische new wave gothic plaatje als Essensual op Metalfan besproken? Omdat deze gemaakt is door juffrouw Andrea Haugen die geen onbekende is in de metalscène . Zo verdient ze krediet voor haar werk met de folkband Hagalaz Runedance dat ook in de metalwereld werd geapprecieerd, zong ze als gast op blackmetalklassiekers als The Principle Of Evil Made Flesh (Cradle Of Filth) en Nemesis Divina (Satyricon) en als kers op de taart heeft ze een kind gebaard van Emperor gitarist Samoth.

Het tweede Nebelhexë album bevat dus pure gothicpop die wel eens doet denken aan het solowerk van Liv Kristine. Maar dan met een meer elektronisch en new wave randje. De eenvoudige songs zitten goed in elkaar en het zweverige sfeertje is best aangenaam. Experimenten worden echter vermeden en ook in The Cure cover The Figurehead had wat meer fantasie kunnen steken. De ietwat venijnige zang van Andrea staat soms haaks op de kille muziek en haar stem komt bij de Hagalaz Runedance albums toch een stuk beter uit de verf. Dus blind (of beter gezegd: doof) aanschaffen is niet de boodschap.

Tracklist:
1.Underworld
2.Invisible Entity
3.Their Dead Poetry
4.Sungod
5.Erzulie's Charm
6.Purple Nightshades
7.Living Thrash
8.The Wish
9.Dreams of Little Girl

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 8 december 2006

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.