Enquête

Wat is jouw favoriete live opgenomen rock- of metalalbum aller tijden?

AC/DC - If You Want Blood, You’ve Got It
Death - Live In L.A.
Deep Purple - Made In Japan
Dream Theater - Live Scenes From New York
Iced Earth - Alive In Athens
Iron Maiden - Live After Death
Judas Priest - Unleashed In The East
Kiss - Alive!
Mayhem - Live In Leipzig
Metallica - Live Shit: Binge And Purge
Motörhead - No Sleep ‘Til Hammersmith
Nightwish - Showtime, Storytime
Opeth - The Roundhouse Tapes
Ozzy Osbourne - Tribute
Pantera - Official Live: 101 Proof
Rainbow - On Stage
Rammstein - Live Aus Berlin
Rush - Exit Stage Left
Savatage - Ghost In The Ruins
Saxon - The Eagle Has Landed
Slayer - Decade Of Aggression
Thin Lizzy - Live And Dangerous
Tool - Salival
UFO - Strangers In The Night
een ander live-album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    30 augustus:
  • Roosendaal Open Air 2025 o.a. Mental Cruelty, Sarcator. Insurrection, Millhaven
  • 5 september:
  • Heavy Metal Maniacs Festival
    30 september:
  • Parkway Drive, Thy Art is Murder en The Amity Affliction
  • We Came As Romans en Brand Of Sacrifice
Kalender
Vandaag jarig:
  • Dave Brockie (Oderus Urungus) (Gwar)† - 62
  • Roland Grapow (Helloween) - 66
  • Scott Kannberg (Pavement) - 59
Review

Distorted - Demon Inside
Jaar van release: 2006
Label: Apache Productions
Distorted - Demon Inside
Met de demo Devil To Pay maakte het Belgische Distorted niet enkel een goede beurt bij Metalfan, maar ze hielden er ook een platencontract aan over. Het Gentse Apache Productions lijfde de band in en brengt met Demon Inside het debuut uit van de hardcore/metalband Distorted.

De eerste vier songs zijn iets te gemakkelijke Pro-pain rip offs die me niet direct wild maken. Maar vanaf Fucking Deranged geraak ik in de ban van de sound van onze Belgische vrienden. Dit nummer klinkt alsof Six Feet Under een vergeten metalklassieker covert. Brúút! Daarna blijft Distorted op oorlogssterkte en vliegen rasechte Pantera riffs je om de oren. Géweldig!

Om het album wat extra allure te geven heeft de Deense topproducer Tue Madsen het geheel gemasterd en neemt Pro-Pain’s brulboei Gary Meskill de vocalen in Bleed Me Dry voor zijn rekening. Conclusie: als het begin even sterk was geweest, kon Demon Inside bestempeld worden als ‘Belgische klassieker’. Nu is het ‘gewoon’ een heerlijk schijfje.

Tracklist:
1. Intro
2. When Worlds Collide
3. God Damn Right
4. As The Days Turn To Black
5. Road To Ruin
6. Fucking Deranged
7. Demon Inside
8. Poison For The Mind
9. Outcast
10. Unbroken
11. Bleed Me Dry

Score: 79 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 10 november 2006

Meer Distorted:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.