Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Wat is jouw favoriete rock- of metalsong uit het jaar 2016?

Alter Bridge - Show Me A Leader
Amon Amarth - Raise Your Horns
Avatar - The Eagle Has Landed
Avenged Sevenfold - The Stage
Brutus - All Along
Death Angel - The Moth
Epica - Beyond The Matrix
Fleddy Melculy - T-Shirt Van Metallica
Ghost - Square Hammer
Gojira - Stranded
Hatebreed - Looking Down The Barrel Of Today
Insomnium - Winter's Gate
Jinjer - Pisces
Kreator - Satan Is Real
Machine Head - Is There Anybody Out There?
Megadeth - Dystopia
Metallica - Spit Out The Bone
Oathbreaker - Second Son Of R.
Obituary - Ten Thousand Ways To Die
Opeth - Sorceress
Overkill - Mean, Green, Killing Machine
Sabaton - The Last Stand
Testament - Brotherhood Of The Snake
Volbeat - The Devil's Bleeding Crown
een andere kraker uit 2016

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 18-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • André Bendigtsen (Where Angels Fall) - 47
  • Brian Paz (Dirge) - 47
  • Ed "Eddie Misery" Bacon (Apothys) - 41
  • Gus Chambers (Grip Inc.)† - 68
  • Hannes Van Dahl (Sabaton) - 36
  • Jeffrey Revet (Stream Of Passion) - 39
  • Jonathan Davis (Korn) - 55
  • Torsten Wolf (Human Fortress) - 59
Review

Sturmgeist - Über
Jaar van release: 2006
Label: Season of Mist
Sturmgeist - Über
Cornelius von Jakhelln is naast publicerend auteur en filosoof natuurlijk ook een creatieve muzikant en vocalist. Hij geniet bekendheid door zijn band Solefald waarmee hij al enkele aparte avantgarde metalalbums aan de mensheid heeft openbaard. Met zijn project Sturmgeist maakt hij toegankelijkere muziek, maar ‘apart’ en ‘grensoverschrijdend’ zijn hierbij ook weer sleutelwoorden.

Dit tweede Sturmgeist album is lekker sarcastisch Über gedoopt en is weer een eerbetoon (met hier en daar een scherts) aan de cultuur, geschiedenis en attitude van onze Oostburen. De muziek is vooral geënt op thrash, maar ook uitstapjes naar black, tanzmetal en zelfs rasechte house (het gekke Party Über Alles) zijn aan de orde. De zangpartijen zijn lekker afwisselend en de veertien songs zijn niet met elkaar te vergelijken.

Toch weet Cornelius de songs wel catchy en meezingbaar te maken. En om het geheel nog wat voor een groter publiek luisterbaar te maken, heeft onze Noorse vriend zelfs een coverversie van Falco’s Rock Me Amadeus ingeblikt. Mensen mét gevoel voor humor en zónder hokjesgeest zullen weer vele uurtjes plezier beleven aan de uitspattingen van de inmiddels in Berlijn wonende nachtraaf.

Tracklist:
1. Meister
2. Blood-Axe
3. Dobermann
4. Grimanic Guerillas
5. Iron Hammer
6. Party Über Alles
7. Ruger
8. Mephisto
9. Triumph
10. The Unknown Soldier
11. London
12. Enigma
13. Rock Me Amadeus
14. Hindenburg

Score: 80 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 31 oktober 2006

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.