Alcatraz
Enquête

Hoeveel concerten in het Rotterdamse stadion De Kuip heb jij bijgewoond?

meer dan tien
negen of tien
zeven of acht
vijf of zes
vier
drie
twee
één
nul

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 juli:
  • Halestorm
  • 4 juli:
  • Hemelbestormer
  • 5 juli:
  • Hellmond Open Air
  • Anger Machine, None Shall Fall, Man as Plague en Disquiet
  • Destruction, Horizon Ignited, Lies, Vengeance, Jitizer, She's got Balls, Zubzero, Drovich
  • Overkill en Vicious Rumors
  • Therapy?
  • 6 juli:
  • DragonForce
  • Pirate Metal Party
    2 augustus:
  • Undeath en Celestial Sanctuary
  • Wacken Open Air
Kalender
Vandaag jarig:
  • Colin Edwin (Porcupine Tree) - 55
  • Hermann Hesse (auteur)† - 148
  • Johannes Eckerström (Avatar) - 39
  • René Rutten (The Gathering) - 53
  • Roy Bittan (Bruce Springsteen) - 76

Vandaag overleden:
  • Natasha Shneider (Queens Of The Stone Age) - 2008
Review

Tourettes Syndrome - Sick Sense
Jaar van release: 2006
Label: Armageddon Music
Tourettes Syndrome - Sick Sense
Kutband! Alpenneukers! Strontmuziek! Sorry, mijn Tourettes Syndrome stak weer de kop op. Maar gelogen heb ik niet echt want deze Oostenrijkse band werkt wel erg op de zenuwen. Ik ben dit jaar nog in Oostenrijk geweest en het was best een mooi land hoor. De Alpen waren toch wel indrukwekkend en ik heb een hele rits mooie vrouwen gezien. Maar dit Tourettes Syndrome is heel wat minder mooi en dat is in dit geval geen compliment.

Het kwartet speelt een mix van nu-metal met wat industriële gothic-elementen. Oftewel Deftones meets Deathstars meets Static X meets Marilyn Manson. Maar het probleem is dat ze geen enkele uitschieter of opvallende song hebben neergepend (enkel Gear is nog min of meer te pruimen) en dat zangeres Michele Madden een heel aanstellerige dame is. Het is jammer voor haar dat relaties altijd slecht lopen en dat ze als puber heel ongelukkig was, maar haar relaas daarover wil ik eigenlijk gewoon niet horen. Over haar vaak matige vocalen bokkensprongen gaan we beter ook maar zwijgen. Groteske plaat.

Tracklist:
1. Good Morning
2. Nola
3. Fracture
4. Gear
5. Glad
6. R.F.S.
7. Rail
8. Circus
9. Small Enemy
10. Longline
11. Novena
12. DBM (Video)
13. Gear (Video)
14. Stand (Video)

Score: 45 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 16 september 2006

Meer Tourettes Syndrome:

Tourettes Syndrome - Sick Sense
Reactie van Jan op 25-09-2006 om 21:52u
Score: 85 / 100

Uit Oostenrijk? Nou, nou, nou. Eerst bio lezen, dan afkraken misschien. Beter je les doen Kristof!

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.