Dynamo Metalfest 2026
Enquête

Bij veel concerten en festivals kun je tegenwoordig een VIP-pakket aanschaffen, met bijvoorbeeld een meet-and-greet, exclusieve merchandise of een andere voorkeursbehandeling. Koop jij weleens zo’n (fors) duurder toegangsbewijs?

Ja, ik heb al regelmatig een VIP-pakket aangeschaft
Ja, ik heb reeds 1 of 2 keer zo’n VIP-pakket aangeschaft
Nog niet, maar ik ben wel van plan het een keer te proberen
Helaas, ik zou graag willen, maar kan die VIP-kaartjes niet betalen
Nee, alleen voor iets heel bijzonders zou ik dat overwegen
Nee, ik vind dat niets en koop gewoon een regulier kaartje
Nee, ik kom nooit bij evenementen waar ze VIP-opties hebben
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    9 augustus:
  • Alcatraz
  • Arch Enemy
  • M'era Luna
  • Midnight en Phantom Corporation
  • Spectral Wound, Invulche en Blodzallog
  • 10 augustus:
  • Mortal Sin en Hidden Intent
  • Municipal Waste en Schizophrenia
  • 11 augustus:
  • Lagwagon
  • Sanguisugabogg, Revocation en Internal Bleeding
  • Wolves In The Throne Room en Ter Ziele
  • 12 augustus:
  • High on Fire en Baardvader
  • Judas Priest
  • KMFDM, Ya Toyah en Jesus on Extesy
  • Mushroomhead en Mountain Eye
  • Summer Breeze
  • 13 augustus:
  • Dynamo Metalfest Pre-Party
  • Summer Breeze
  • The Ghost Inside en Deez Nuts
  • 14 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Hoods, Brick By Brick, Give Em Blood en Provisional
  • Summer Breeze
  • 15 augustus:
  • Dynamo Metalfest
  • Insurrection, Boneripper, Bladecrusher en Echoes In Ruin
  • Summer Breeze
Kalender
Vandaag jarig:
  • Denis "Snake" Bélanger (Voivod) - 62
  • Filippa Nässil (Thundermother) - 40
  • Jean Beauvoir (Plasmatics) - 66
  • Rinus Gerritsen (Golden Earring) - 80

Vandaag overleden:
  • Hermann Hesse (auteur) - 1962
  • Martin Birch (producent) - 2020
  • Paul Samson (Samson) - 2002
Review

Ty Tabor - Rock Garden
Jaar van release: 2006
Label: InsideOut Music
Ty Tabor - Rock Garden
Misschien ken je snarenplukker Ty Tabor van The Jelly Jam, Platypus of van een van zijn talrijke gastbijdrages. Maar zijn naamsbekendheid dankt hij toch vooral aan het feit dat hij sinds het begin de enige gitarist is van de groovy toprockband King’s X. Ty heeft nog nooit een dag kunnen stilzitten in zijn leven en componeerde tussen maart 2005 en juni 2006 dan ook weer elf liedjes. Deze zijn nu verzameld op zijn derde soloworp die de titel Rock Garden meekreeg.

Verwacht geen gitaargepiel of andere egoïstische uitspattingen want ook zijn nieuwe album ligt volledig in het verlengde van de uitgebreide King’s X catalogus. Dat wil zeggen lekkere spontane rock met die onmiskenbare groovy riffs en Beatlesesque refreinen. Deze keer klinkt het wel wat frisser en ook de verdoken melancholie is absent. Ty’s warme stem is misschien wat eentonig, maar er zit gelukkig genoeg variatie in de zanglijnen.

Deze nieuwe King’s X…uh ik bedoel nieuwe Ty Tabor..biedt wederom helemaal niets nieuws buiten elf rockpareltjes. En omdat het pareltjes zijn, zien we het gebrek aan innovatiedrang nogmaals door de vingers. Trendy rockbands als Arctic Monkeys en Snow Patrol mogen dan nu wel hele volksstammen voor zich winnen, met songs als Ride, Afraid en Pretty Good bewijst meneer Tabor nogmaals dat hij qua songwriting niet moet onder doen voor al die opkomende jonkies.

Tracklist:
1. Ride
2. Stalker
3. I Know What I'm Missing
4. Afraid
5. Play
6. Beautiful Sky
7. She's a Tree
8. Take it Back
9. Wading In
10. Thankful
11. Pretty Good

Score: 79 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 26 augustus 2006

Meer Ty Tabor:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.