Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Mordred - Promo 2006
Jaar van release: 2006
Label: Eigen beheer
Mordred - Promo 2006
De huidige line-up van het Belgische metalcore sextet Mordred kwam pas begin dit jaar tot stand. Met hun eerste, twee nummers tellende promo hopen de mannen een beetje naamsbekendheid te vergaren en het is de bedoeling dat hun eerste demo (The Lost Plague) spoedig zal volgen.

Mordred speelt door death metal beïnvloedde metalcore en deze eerste kennismaking is veelbelovend. De band kent twee zangers, Helder (grunts) en Wim (screams), die elkaar uitstekend aflossen. Bovendien klinkt het gitaargeweld erg bruut en energiek en is de productie van een verbluffend niveau. Deze promo is voor mij in ieder geval reden genoeg om Mordred in de gaten te houden.

Tracklist:
1. Through My Eyes
2. Thousand Ways (How To Kill)

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 26 juli 2006

Meer Mordred:

Mordred - Promo 2006
Reactie van Pepijn op 26-07-2006 om 09:33u
Score: 35 / 100

Onbegrijpelijk, deze twee nummers zijn zo standaard en de grunts zo wanstaltig dat ik deze promo hooguit als onderzettertje of frisbee zal gebruiken.

Mordred - Promo 2006
Reactie van ikke op 12-08-2006 om 13:19u
Score: 68 / 100

Goede produktie (voor zelfbeheer), nrs kan aangewerkt worden maar zijn niet slecht. Inderdaad de moeite om in het oog te houden

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.