Enquête

Welke song bevat jouw favoriete gitaarsolo aller tijden?

Accept - Metal Heart
Alter Bridge - Blackbird
Black Sabbath - War Pigs
Dragonforce - Through The Fire And Flames
Guns N' Roses - November Rain
Iron Maiden - Powerslave
Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower
Joe Satriani - Surfing With The Alien
Judas Priest - Painkiller
Led Zeppelin - Stairway To Heaven
Lynyrd Skynyrd - Free Bird
Mayhem - Freezing Moon
Megadeth - Hangar 18
Metallica - Fade To Black
Ozzy Osbourne - Crazy Train
Pantera - Floods
Pink Floyd - Comfortably Numb
Rage Against The Machine - Killing In The Name
Rainbow - Stargazer
Slayer - Angel Of Death
Steve Vai - For The Love Of God
UFO - Rock Bottom
Van Halen - Eruption
Yngwie Malmsteen - Black Star
een andere rock- of metalsong, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Kalender
Vandaag jarig:
  • Bas Maas (Doro) - 49
  • Chris Goss (Masters Of Reality) - 68
  • Chris Tsangarides (producent)† - 70
  • Gilby Clarke (Guns N' Roses) - 64
  • Tarja Turunen (Nightwish) - 49
  • Tony Hajjar (At The Drive-In) - 52
  • Vibeke Stene (Tristania) - 48

Vandaag overleden:
  • Dennis "D-Roc" Miles (Body Count) - 2004
Review

Sora - Demented Honour
Jaar van release: 2006
Label: MTM Music

Sora - Demented Honour

De uit Canada afkomstige gitarist Erol Sora is geen onbekende in het vak, zo speelde hij onder meer samen met John Lawton (bekend van Uriah Heep) en vele anderen. Demented Hour is het eerste album dat hij uitbrengt onder zijn eigen naam. Een album met tien door hem geschreven, gezongen en gespeelde tracks. Tien melodische AOR-nummers, met veel invloeden van bands als Bad Company, Deep Purple en Thin Lizzy. Bands die zich bedienen van de welbekende AOR-formule vervallen nogal eens in meer van hetzelfde. Bij Sora is dit echter geenszins het geval. Hier treffen we tien nummers aan die stuk voor stuk de moeite waard zijn. Mooie helderen melodielijnen, aangevuld met sterk gitaarspel en die mooie heldere stem van Erol Sora. Eerlijke klanken van rustige nummers vullen de stevige rockers op dit album aan, waarbij de clichéballads op kundige wijze achterwege zijn gebleven. De onschuld, maar ook het venijn van de dame op de cover van Demented Honour horen we perfect terug op dit debuut.

Demented Hour van Sora is waarschijnlijk een van de beste AOR-albums dat dit jaar uit zal komen. Tien tracks die ondanks dat zij op veilig spelen, een waar genot zijn voor het oor, en keer op keer de luisteraar zullen kunnen bekoren. Prachtig voor al die warme zomerdagen die ons nog te wachten staan.

Tracklist:
1. Highway to Nowhere
2. Guilty
3. Along The Way
4. Barstool Corner
5. NYC
6. One Way Ticket
7. Piece of Papers
8. Broken Dreams
9. If You Ever need Love
10. Rain

Score: 83 / 100

Reviewer: Waldie
Toegevoegd: 25 april 2006

Meer Sora:

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.