Alcatraz
Enquête

Hoeveel concerten in het Rotterdamse stadion De Kuip heb jij bijgewoond?

meer dan tien
negen of tien
zeven of acht
vijf of zes
vier
drie
twee
één
nul

[ Uitslag | Enquêtes ]

    2 juli:
  • Halestorm
  • 4 juli:
  • Hemelbestormer
  • 5 juli:
  • Hellmond Open Air
  • Anger Machine, None Shall Fall, Man as Plague en Disquiet
  • Destruction, Horizon Ignited, Lies, Vengeance, Jitizer, She's got Balls, Zubzero, Drovich
  • Overkill en Vicious Rumors
  • Therapy?
  • 6 juli:
  • DragonForce
  • Pirate Metal Party
Kalender
Vandaag jarig:
  • Buddy Lackey (Psychotic Waltz) - 59
  • Ralf Gyllenhammar (Mustasch) - 59
  • Roddy Bottum (Faith No More) - 62
  • Rolf "Rock 'N' Rolf" Kasparek (Running Wild) - 64
  • Stephen Stickler (fotograaf)† - 60
  • Vito Bratta (White Lion) - 64
  • Willie Dixon† - 110

Vandaag overleden:
  • Cub Koda (Brownsville Station) - 2000
Review

Submission - Failure To Perfection
Jaar van release: 2006
Label: Listenable Records
Submission - Failure To Perfection
Vijf jaar geleden associeerde een metalfan Denemarken enkel met die arrogante drummer van Metallica en Mercyful Fate. Maar anno 2006 kennen onze Denen een florissante metalscène met hitpotentiebands als Raunchy, Mnemic, Mercenary, Illdisposed en Astral Doors om er maar enkele te noemen. Ook trekken bands van over de hele wereld naar Denemarken om een album op te nemen met de zeer populaire producer Tue Madsen.

Submission is een (u raadt het al) een Deense band die hun debuut hebben opgenomen met (u raadt het al) Tue Madsen. Het kwintet laat op “Failure To Perfection” een uitgebalanceerde mix horen van Gothenburg-metal, thrash metal en moderne Amerikaanse metalcore. Denk aan The Haunted, Darkane, Meshuggah, Mnemic en Soilwork. Maar door de droge productie en moderne feeling referen ze ook aan labelgenoten als Scarve (de variatie en technische skills) en Textures (sommige zanglijnen en aangehaalde sferen).

Submission speelt kortom moderne en harde metal van vrij hoog allooi en verpakt dit in overzichtelijke solide songs met een kop en een staart. En voor een debuut is dat een zeer puike prestatie.

Tracklist:
1. Warhunger
2. Darkened Eyes
3. Recycled Mind
4. Deathride to Escape
5. Reject Ignite Burn
6. Condemned Cell
7. Introspective Thoughts
8. Hollow is Transparent
9. RageCage
10.Point Blank (outro)

Score: 79 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 13 april 2006

Meer Submission:

Submission - Failure To Perfection
Reactie van Een Metalfan op 13-04-2006 om 22:07u

De juiste URL voor de website is http://www.submission-ragecage.dk/ (.de is Duitsland)

Submission - Failure To Perfection
Reactie van Metalkev op 18-04-2006 om 19:11u
Score: 90 / 100

Goeie cd,Recycled mind rult!!!!!!!!!!!!

Submission - Failure To Perfection
Reactie van Maart\'n op 13-05-2006 om 13:02u

Sterk album

Battle Beast @ Effenaar, Eindhoven Pitfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.