Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Van welke artiest zou jij in 2026 graag een nieuw album zien verschijnen?

AC/DC
After Forever
Ayreon
Blind Guardian
Carcass
Dool
Enslaved
Evil Invaders
Gojira
Guns N' Roses
Hell
Iced Earth
Iron Maiden
Judas Priest
Mastodon
Metallica
Nevermore
Parkway Drive
Rammstein
Rush
Slipknot
System Of A Down
The Gathering
Tool
een andere artiest, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    13 januari:
  • Slaughter To Prevail, Dying Fetus en Suicide Silence
  • 14 januari:
  • Ensiferum, Freedom Call en Dragony
  • 15 januari:
  • Aeternus, Nordjevel, Phantom Fire en The Black Moriah
  • Hesken, Anapoda en Hyla
  • Patriarkh, Arkona, HATE, Halls of Oblivion en Sanity
  • 16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
  • 17 januari:
  • Electric Callboy, Bury Tomorrow en Wargasm
  • Martyr, Velozza en Red Skelliot
  • Mid Jonno Prog festival
    Met Pravitas, Exist Immortal, Playgrounded en Schizoid Lloyd
  • Shoot The Messiah, Inferum, Ter Ziele en Sordid Empire
  • 18 januari:
  • Epica, Amaranthe en Charlotte Wessels
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anders Teglund (Cult Of Luna) - 43
  • Emil Dragutinovic (Devian) - 46
  • Lars Wehner (Suidakra) - 48
  • Mississippi Fred McDowell† - 122
  • Rob Zombie (White Zombie) - 61
  • Wendell "DJ Hurricane" Fite (Beastie Boys) - 61
  • Zack de la Rocha (Rage Against The Machine) - 56
Review

Kaothic - Order To Chaos
Jaar van release: 2005
Label: Avispa Music
Kaothic - Order To Chaos
U kent het volgende wel: je staat naar een band te kijken, je bent toch wel onder de indruk van de muzikale prestaties en de songwriting weet je te boeien én dan trekt de zanger zijn mond open en is het geheel plots niet echt interessant meer. Kaothic is nu zo’n band. Deze nieuwe Spaanse formatie onderhoudt ons met technische deathmetal en je kan ze omschrijven als het meer commerciële en minder artistieke kleine broertje van Pestilence. De muziek is afwisselend, sfeervol, soms hard, soms ingetogen, soms creatief maar ook soms saai. Een aardige middenmotor dus wiens bestaan is te danken aan ex-Avulsed gitarist Alberto Marin.

Die laatste zin zou de laatste van deze recensie kunnen zijn als zanger David Curtonares niet zo’n storende factor zou geweest zijn. Soms probeert hij een diepe grunt te vormen met zijn stembanden, soms klinkt hij als het valse neefje van Rob Flynn en soms zeurt hij enorm . Maar altijd klinken zijn stemcapriolen totaal misplaatst met de muziek. Avulsed zanger Dave Rotten zingt ook een nummertje mee, maar eigenlijk zou hij gewoon ook tot Kaothic moeten toetreden als ze verdere naamsbekendheid willen. Nu ik toch bezig ben: een ander puntje van kritiek zijn de veel te hol klinkende keyboardpartijen. Kaothic is nu eenmaal niet het geniale Nocturnus. Zo, en hieronder staat de finale zin van dit schrijfwerkje.

Een aardige middenmotor dus wiens bestaan is te danken aan ex-Avulsed gitarist Alberto Marin die onmiddellijk zijn zanger zou moeten ontslagen.

Tracklist:
1. Sphere
2. Hypocritical
3. Strange Confusion
4. Seven Times Seven
5. A Raven In The Dark
6. Veil Of Shame
7. Arrows Of Time

Score: 69 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 11 februari 2006

Meer Kaothic:

Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.