Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026
Enquête

Wat is tot dusver jouw favoriete studio-album, dat in februari 2026 werd uitgebracht?

Black Swan - Paralyzed
Buried - Imagined Deformation
Clawfinger - Before We All Die
Converge - Love Is Not Enough
Cryptic Shift - Overspace And Supertime
Cyclone - Known Unto God
Drawn Into Descent - Onrust
Epinikion - The Force Of Nature
Exhumed - Red Asphalt
Eye Of Melian - Forest Of Forgetting
Karnivool - In Verses
KMFDM - Enemy
Lovebites - Outstanding Power
Mayhem - Liturgy Of Death
Michael Monroe - Interstellar
Neal Morse Band - L.I.F.T.
Paul Gilbert - WROC
Puscifer - Normal Isn't
Rob Zombie - The Great Satan
Stam1na - Apnea
Story Of The Year - A.R.S.O.N.
Sylosis - The New Flesh
Tailgunner - Midnight Blitz
Worm - Necropalace
een ander studio-album uit februari 2026

[ Uitslag | Enquêtes ]

    5 maart:
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • 6 maart:
  • Airbourne en AAsomvel
  • Fleddy Melculy en Rotzak
  • Jo Quail
  • Leaves’ Eyes en Catalyst Crime
  • 7 maart:
  • Five The Hierophant
  • MetallicX en Razernij
  • 8 maart:
  • Luicidal en LocoMuerte
  • Predatory Void
  • Psychonaut
  • Scardust, Hartlight en Isabeau
  • 11 maart:
  • Edenbridge, Flowerleaf en Miracle Flair
  • Thrice en Lysistrata
    5 april:
  • Black Rabbit Fest
    Met o.a. Martyr, Black Rabbit, Grindpad en Mouflon
Kalender
Vandaag jarig:
  • Harry Perry (System Of A Down) - 74
  • J.B. Lenoir† - 97
  • John Frusciante (Red Hot Chili Peppers) - 56
  • José J. Izquierdo (Angelus Apatrida) - 49
  • Kevin Leeds (Fall Of Empyrean) - 39
  • Luca Turilli (Rhapsody) - 54
  • Martin Axenrot (Opeth) - 47
  • Norbert Geiseler (Galloglass) - 56
  • Per Nilsson (Scar Symmetry) - 52
  • Ruthie Morris (Magnapop) - 62
  • Zak Stevens (Savatage) - 60
Review

Kaothic - Order To Chaos
Jaar van release: 2005
Label: Avispa Music
Kaothic - Order To Chaos
U kent het volgende wel: je staat naar een band te kijken, je bent toch wel onder de indruk van de muzikale prestaties en de songwriting weet je te boeien én dan trekt de zanger zijn mond open en is het geheel plots niet echt interessant meer. Kaothic is nu zo’n band. Deze nieuwe Spaanse formatie onderhoudt ons met technische deathmetal en je kan ze omschrijven als het meer commerciële en minder artistieke kleine broertje van Pestilence. De muziek is afwisselend, sfeervol, soms hard, soms ingetogen, soms creatief maar ook soms saai. Een aardige middenmotor dus wiens bestaan is te danken aan ex-Avulsed gitarist Alberto Marin.

Die laatste zin zou de laatste van deze recensie kunnen zijn als zanger David Curtonares niet zo’n storende factor zou geweest zijn. Soms probeert hij een diepe grunt te vormen met zijn stembanden, soms klinkt hij als het valse neefje van Rob Flynn en soms zeurt hij enorm . Maar altijd klinken zijn stemcapriolen totaal misplaatst met de muziek. Avulsed zanger Dave Rotten zingt ook een nummertje mee, maar eigenlijk zou hij gewoon ook tot Kaothic moeten toetreden als ze verdere naamsbekendheid willen. Nu ik toch bezig ben: een ander puntje van kritiek zijn de veel te hol klinkende keyboardpartijen. Kaothic is nu eenmaal niet het geniale Nocturnus. Zo, en hieronder staat de finale zin van dit schrijfwerkje.

Een aardige middenmotor dus wiens bestaan is te danken aan ex-Avulsed gitarist Alberto Marin die onmiddellijk zijn zanger zou moeten ontslagen.

Tracklist:
1. Sphere
2. Hypocritical
3. Strange Confusion
4. Seven Times Seven
5. A Raven In The Dark
6. Veil Of Shame
7. Arrows Of Time

Score: 69 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 11 februari 2006

Meer Kaothic:

Angus McSix @ Effenaar, Eindhoven Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.