Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat vind jij het meest teleurstellende studio-album, dat in 2025 is uitgebracht?

Alestorm - The Thunderfist Chronicles
Arch Enemy - Blood Dynasty
Architects - The Sky, The Earth And All Between
Babymetal - Metal Forth
Behemoth - The Shit Ov God
Dark Angel - Extinction Level Event
Equilibrium - Equinox
Ghost - Skeletá
Jinjer - Duél
Katatonia - Nightmares As Extensions Of The Waking State
Killswitch Engage - This Consequence
Lacuna Coil - Sleepless Empire
Machine Head - Unatøned
Marko Hietala - Roses From The Deep
Obscura - A Sonication
Orbit Culture - Death Above Life
Paleface Swiss - Cursed
Patriarkh - Prophet Ilja
Sabaton - Legends
Slaughter To Prevail - Grizzly
Sleep Token - Even In Arcadia
Soulfly - Chama
Spiritbox - Tsunami Sea
Volbeat - God Of Angels Trust
een ander tegenvallend album, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    17 januari:
  • Electric Callboy
  • Martyr, Velozza en Red Skelliot
  • Midjonno Prog
    Met Pravitas, Exist Immortal, Playgrounded en Schizoid Lloyd
  • Shoot The Messiah, Inferum, Ter Ziele en Sordid Empire
Kalender
Vandaag jarig:
  • Andrej Kutis (Castaway) - 46
  • David Mallet (regisseur) - 80
  • Earl Hudson (Bad Brains) - 68
  • Hanna Marzouqa (Tyrant Throne) - 38
  • Kärtsy Hatakka (Waltari) - 58
  • Mike Mills (R.E.M.) - 67
  • Paul Rodgers (Bad Company) - 76
  • Teddy Osei (Osibisa)† - 90
  • Waclaw "Vogg" Kieltyka (Decapitated) - 44
  • Zoltán Nagyfi (Ossian) - 58

Vandaag overleden:
  • Big Joe Williams - 1982
Review

Contradiction - The Voice Of Hatred
Jaar van release: 2005
Label: Armageddon Music
Contradiction - The Voice Of Hatred
2005 was een goed jaar voor het Duitse Contradiction. Na negen jaar maakten ze met dit ‘The Voice Of Hatred’ eindelijk een opvolger van het debuut ‘All We Hate’, tekenden ze bij Armageddon Music en mochten ze op tour gaan met Overkill. Dat was na jaren van ploeteren, ruzie met hun label en gecancelde tours een riem onder hun hart.

Deze Wuppertalers vermengen 80’s thrashmetal met neothrash met als resultaat harde up-tempo songs (‘Break The Oath’), melodieuzere mid-tempo songs (‘Arguments’) en experimentele trage composities (‘Crimes’). Goed voor de variatie, maar het probleem is dat hoe trager de band begint te spelen, hoe saaier het materiaal wordt. In vervolg graag gewoon blijven doorrammen en zeker nooit meer dat zeurend praatstemmetje in trage stukken bovenhalen! Vreselijk. Wat overblijft, is een handvol uitstekende thrashers (vijf om concreet te zijn) van bovengemiddeld niveau. Of dat genoeg is voor de aanschaf, moet je zelf beslissen.

Als we nu niet opnieuw negen jaar moeten wachten voor een opvolger én als ze gewoon een over de hele lijn agressief album neerpennen, dan zal 2006 er nog een stuk beter uitzien voor deze thrashheads. Ik ben benieuwd en gun ze het voordeel van de twijfel.

Tracklist:
1. Break The Oath
2. The Voice Of Hatred
3. Arguments
4. Falling Down
5. Hate Patrol
6. Crimes
7. Nation Of Fear
8. Horizon
9. Privacy
10. Engines Of Greed
11. Future

Score: 70 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 11 januari 2006

Meer Contradiction:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.