Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour Into The Grave 2026
Enquête

Wat is jouw favoriete studio-album van 2025 uit de Benelux?

Anger Machine - Human Error
Arjen Anthony Lucassen - Songs No One Will Hear
Bark - The Time Has Come
Black Knight - The Tower
Blackbriar - A Thousand Little Deaths
Cryptosis - Celestial Death
Defacement - Doomed
Enthroned - Ashspawn
Epica - Aspiral
Graceless - Icons Of Ruin
Grafjammer - De Tyfus, De Teerling
Grey Aura - Zwart Vierkant: Slotstuk
Hellevaerder - Fakkeldragers
Hemelbestormer - The Radiant Veil
Highway Chile - Rat Race
Martyr - Dark Believer
Mass Deception - Resurrections
Psychonaut - World Maker
Skaldgrim - In The Shadow Of Darkness
Svartsyn - Vortex Of The Destroyer
Terzij De Horde - Our Breath Is Not Ours Alone
Walg - V
Winterblind - Ego
Wolvennest - Procession
een andere langspeler uit de Benelux, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

Geen concerten bekend voor 21-01-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Aapo Romu (Vanguard) - 50
  • Bobby Liebling (Pentagram) - 72
  • Frank Zappa (The Mothers Of Invention)† - 85
  • Hugo Bistolfi (Rata Blanca) - 61
  • Joakim Kjelstad (Gaia Epicus) - 52
  • Mathias Röderer (Atrocity) - 56
  • Shaun Morgan (Seether) - 47
  • Thomas Preziosi (Armory) - 42
  • Tomasz "Soyak" Kilinski (Naumachia) - 43

Vandaag overleden:
  • Barry Clayton (acteur) - 2011
Review

June - If You Speak Any Faster
Jaar van release: 2005
Label: Victory Records

June - If You Speak Any Faster

Suikerspinnenrock is een goede benaming voor de muziek van dit viertal uit Chicago. Een mierzoete mix van pop-punkrock met een emo-randje. Het soort muziek dat je aantreft bij Amerikaanse series als bijvoorbeeld The O.C. Lekker alternatief voor tieners van goede komaf die wel eens wat anders willen dan de disco.

June is niet bijster origineel en mist een echte identiteit. Hoewel de diverse nummers op het album aardig klinken, ontbreekt het hen allen aan enige overtuigingskracht. Ondanks dat zij dat zelf wellicht anders voor ogen hadden, aldus hun biografie, is June er in geslaagd het ideale poprockalbum te maken met korte, goed in het gehoor liggende nummers die met name verhalen over verbroken relaties. Glad en gelikt. Het typische simpele gitaar- en baswerk wordt overstemd door de vocalen van Tim Brennan en AJ Brown die elkaar afwisselen of aanvullen op een manier die net iets te perfect is.

Een muzikale hoogvlieger is If You speak Any Faster van June zeker niet, maar als pop-product is het zeker geslaagd. Leuk om af en toe eens op te zetten, maar zeker geen blijvertje en inwisselbaar voor bijna elke willekeurige andere band uit het genre.

Tracklist:
1. Speak up
2. Patrick
3. OK Corral
4. My Side of The story
5. Elevators Are Matchmakers
6. Scandals and Scoundrels
7. The City
8. Invitations
9. I Wrote B Movies
10. You Had It Coming
11. I’ve Got The Time If You Have The Argument

Score: 65 / 100

Reviewer: Walter
Toegevoegd: 26 oktober 2005

Meer June:

Dynamo Metalfest 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.