Alcatraz
Enquête

Marco van Basten vond het maar niks dat Linkin Park voor de aftrap van de Champions League-finale op 31 mei een optreden verzorgde. Wat vind jij van de Amerikaanse gewoonte om grote sportwedstrijden op te vrolijken met een concert?

Geweldig, ook voor aanvang van de wedstrijd
Prima, maar niet voor het duel wanneer de spelers zich willen opwarmen
Dat is iets voor pop-acts, niet voor heavy bands als Linkin Park en Gojira
Zo’n muzikaal optreden is onzin, het publiek komt voor de sportwedstrijd
Sport is kut, laat die band elders een eigen concert doen voor hun fans
Van mij hoeft het niet, maar ik gun zo’n band wel de extra exposure
Normaliter vind ik het een goed idee, maar Linkin Park was echt slecht
anders, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    10 juni:
  • Whitechapel
  • 11 juni:
  • King Diamond, Paradise Lost en Angel Witch
  • Myles Kennedy
  • W.A.S.P.
  • 12 juni:
  • Man as Plague, Gallamesh en Everything Decays
  • 13 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague en The Unslain
  • 14 juni:
  • Into The Grave
  • Man as Plague
  • Sorcerer
  • 15 juni:
  • Into The Grave
Kalender
Vandaag jarig:
  • Adam "Nergal" Darski (Behemoth) - 48
  • Ernie C. (Body Count) - 66
  • Howlin' Wolf† - 115
  • Johan Ericson (Draconian) - 46
  • Juhana Karlsson (Amoral) - 42
  • Magnus Rosén (Hammerfall) - 62
  • Marko Paasikoski (Sonata Arctica) - 47
  • Martin Orford (IQ) - 66
  • Mickey Curry (Bryan Adams) - 69
  • Peter Gale (Sweet Sorrow) - 45
  • Robert Hampson (Loop) - 60
Review

Face Tomorrow - My World Within
Jaar van release: 2005
Label: Reflections Records
Face Tomorrow - My World Within
Eén van de minst gewaardeerde muziekgenres onder metalliefhebbers moet toch wel emo zijn. Het zeikerige, dramatische en depressieve karakter van deze stroming zijn hier debet aan. Het Rotterdamse Face Tomorrow maakt deze muziek echter al jaren en voor dit vijftal is het zowaar een passie. Onlangs kwam de demo of mini-cd (wat is het eigenlijk?) 'My World Within' uit.

Wat de gedachte is achter het uitbrengen van dit schijfje ontgaat me eigenlijk volledig. ‘My World Within’ en ‘Disappointment’ stonden al op de cd ‘The Closer You Get’ dat al bijna anderhalf jaar oud is, ‘Worth The Wait’ is afkomstig van het album ‘For Who You Are’ dat maar liefst drie jaar gelden uitkwam. Hierbij moet wel de aantekening geplaatst worden dat het live-versies van ‘Disappointment’ en ‘Worth The Wait’ betreft.

Over de nummers zelf kan ik kort zijn. ‘My World Within’ en ‘Disappointment’ zijn inderdaad een teleurstelling. Zowel de teksten, de muziek en de zang weten mij op geen enkele wijze te raken waarbij in het laatstgenoemde nummer zelfs af en toe een valse scream te horen is. Daarentegen ben ik wel positief over ‘Worth The Wait’. Dit nummer is oprecht emotioneel, origineel en tekstueel dik in orde.

‘My World Within’ heeft in de platenkast van weinig Metalfan-bezoekers iets te zoeken. Lekkere gitaarpartijen ontbreken en menigeen zal dit werkje te soft vinden. Mensen die wel in dit soort muziek geinteresseerd zijn hebben de songs vast en zeker al in hun bezit vanwege het feit dat ze op eerdere cd's al te vinden waren.

Tracklist:
1. My World Within
2. Disappointment (live)
3. Worth The Wait (live)
4. My World Within (radio edit)

Reviewer: Edo
Toegevoegd: 5 oktober 2005

Face Tomorrow - My World Within
Reactie van Cainam Ladicius op 05-10-2005 om 20:51u

Gewoon een goeie band. Oprechte lui, goeie mentaliteit en goeie muziek. Ook live prima. en o ja, ik draai ook tyfusherrie

Pitfest Iron Maiden Rock Legends Special

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.