Into The Grave
Enquête

South Of Heaven vindt pas in juni plaats, maar de line-up is al compleet. Wat vind jij de gaafste band die voor deze tweede editie is geboekt?

A Knight Under Maria's Altar
Alestorm
Anthrax
Becoming A.D.
Black Label Society
Boneripper
Cavalera plays Chaos A.D.
Corrosion Of Conformity
Death To All
Dismember
Flotsam And Jetsam
Gloryhammer
Haywire
Hellripper
Megadeth
Nephylim
Rectal Smegma
Septicflesh
Sepultura
Severe Torture
The Fifth Alliance
Trenchwar
Wind Rose

[ Uitslag | Enquêtes ]

    26 november:
  • Gutalax, Spasm en Guineapig
  • Perturbator, Kaelan Mikla en Gost
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 27 november:
  • Spineshank, (hed) P.E. en South Of Salem
  • 28 november:
  • Asagraum, Chösen en Hellevaerder
  • 29 november:
  • Metal Before Christmas
  • Metalstorm en COVID
  • Petzjekket Fest 2025
  • 30 november:
  • Aephanemer, Valhalore en Dark Oath
  • Hemelbestormer, Ontaard en Gavran
  • 1 december:
  • Sabaton
Geen concerten bekend voor 26-12-2025.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Carl Casagrande (Scelerata) - 43
  • Carlos Lozano Quintanilla (Persefone) - 45
  • James Kottak (Scorpions)† - 63
  • Linnéa Vikström (Thundermother) - 33
  • Marten Andersson (Lizzy Borden) - 51
  • Stu Block (Iced Earth) - 48

Vandaag overleden:
  • Geordie Walker (Killing Joke) - 2023
  • P A Danielsson (Lion's Share) - 2004
Review

10 Fold B-Low - For Those Who Share The Sun
Jaar van release: 2005
Label: Locomotive Music
10 Fold B-Low - For Those Who Share The Sun
Het Spaanse Locomotive Music associeer je niet direct met vernieuwend talent. Ze hebben wel enkele leuke maar belegen Spaanstalige orkestjes in huis en Prong slijt er zijn nadagen, maar naast Daysend hebben ze geen moderne toekomstmuziek in huis. Tot nu, want het Duitse ‘10 Fold B-Low’ schudt ons wakker. Nudeathmetalcore noemen ze het zelf, ik noem het gewoon harde beukmuziek met veel herkenningspunten.

In een tijd waar elke pseudometalcoreband een bravere en beter in de markt liggende stijl opzoekt, levert deze lelijk genaamde band met ‘For Those Who Share The Sun’ een plaat af die veel harder is dan het debuut ‘Low Tuned Output’. Na een introotje worden we brutaal verkracht met een ongehoorde vibe en ‘Free At Last’ bevat even lompe zanglijnen als een woordenreeks die Chris ‘Six Feet Under’ Barnes in een willekeurige discussie opborrelt. En dat voor een stelletje jonge Duitsers die oefenen in oma’s slaapkamer!

De sporadische cleane zangpartijen zit zeer vernuftig in elkaar maar wordt jammer genoeg zeer matig uitgevoerd. Dat en de matige productie zorgen voor toch wat puntenaftrek. Als een label als Roadrunner Records ze zou tekenen, hun een zak met geld beloven in ruil voor nieuwe en nog betere composities én het kwintet in een deftige studio met een enthousiaste topproducer zou opsluiten, dan is er weer een nieuwe relevatie geboren.

Tracklist:
1. Dawn
2. The Seed
3. Free at last
4. For those who share the sun
5. ...to carry on
6. Falling
7. Bloodgoreon
8. Cut myself
9. Call of conscience
10. Dusk and Darkness
11. Puppets

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 29 september 2005

Meer 10 Fold B-Low:

Dynamo Metalfest

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2025 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.