Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Wat is jouw favoriete (reguliere) studio-album van Paradise Lost?

Lost Paradise [1990]
Gothic [1991]
Shades Of God [1992]
Icon [1993]
Draconian Times [1995]
One Second [1997]
Host [1999]
Believe In Nothing [2001]
Symbol Of Life [2002]
Paradise Lost [2005]
In Requiem [2007]
Faith Divides Us, Death Unites Us [2009]
Tragic Idol [2012]
The Plague Within [2015]
Medusa [2017]
Obsidian [2020]
Ascension [2025]

[ Uitslag | Enquêtes ]

    28 januari:
  • Onslaught
  • Paleface Swiss
  • 29 januari:
  • Artificial en 3 Eyed Kids
  • 30 januari:
  • Dead Head en Burning
  • Guano Apes
  • 31 januari:
  • Objector
  • Prikkeldraad
    Met Pigteeth, Necrology en Grit
  • Teneum, XIII Thorns en Pandaemonic Descent
  • 1 februari:
  • Helleruin, Infinity en Messor Falce
    26 februari:
  • Between The Buried And Me en Monosphere
  • Fleddy Melcully en Rotzak
Kalender
Vandaag jarig:
  • Chad Fisher (Armory) - 42
  • Dana Burnell (Crimson Glory) - 63
  • Eddie Van Halen (Van Halen)† - 71
  • Leszek "Les L. Kaos" Dziegielewski (Behemoth) - 56
  • Matthew Heafy (Trivium) - 40
  • Pablo González Sarre (Elfonía) - 49
  • Rowan Roodbaert (Heidevolk) - 43
  • Tom Keifer (Cinderella) - 65
  • William Hames (fotograaf) - 74
  • Willie Adler (Lamb Of God) - 50
  • Wouter Huitema (Devious) - 43
Review

Caldera - Iamtrash
Jaar van release: 2005
Label: Eigen Beheer
Caldera - Iamtrash
Hun verleden, adres van de webpagina en hun uiterlijk verwijzen nog naar hun hardcoreroots. De muziek van deze jonge kerels uit het Antwerpse Borgerhout is echter niet meer als pure hardcore te omschrijven. Opener ‘Drag & Move’ is een pure metalcoretrack maar tijdens ‘From The Casts’ wordt er aan crossover gerefereerd, ‘On A River’ heeft wel wat weg van een doorgedraaide Relapse Records artiest, ‘Snake Eyes’ bevat enkele moderne melodeathgitaarlijnen en het titelnummer zal live wel voor een moshpit zorgen.

‘Iamtrash’ is de tweede demo en maakt dus een redelijk goede indruk. Als ze dit werk afwisselen met enkele verrassende covers en hun overdreven podiumpresentatie blijven handhaven, zullen ze zeker nog wel wat concerten kunnen versieren. Het geheel is voor een demo heel mooi verpakt, maar de muziek is nog net te anoniem om mij te overtuigen. Alleen de valse cleane zang en enkele lachwekkend klikkende praatstukken moeten ze onmiddellijk uit hun muziek halen. Same moet bij zijn schreeuwleest blijven.

Tracklist:
1. Drag & Move
2. From the Casts
3. On a River
4. Snake Eyes
5. Iamtrash

Score: 60 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 1 september 2005

Meer Caldera:

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.