Batushka Epica & Amaranthe - The Arcade Dimensions Tour
Enquête

Van welke artiest zou jij in 2026 graag een nieuw album zien verschijnen?

AC/DC
After Forever
Ayreon
Blind Guardian
Carcass
Dool
Enslaved
Evil Invaders
Gojira
Guns N' Roses
Hell
Iced Earth
Iron Maiden
Judas Priest
Mastodon
Metallica
Nevermore
Parkway Drive
Rammstein
Rush
Slipknot
System Of A Down
The Gathering
Tool
een andere artiest, namelijk:

[ Uitslag | Enquêtes ]

    16 januari:
  • Cryptosis en Hesken
  • Rise Of The Wood, Val Tvoar en Echowreck
  • 17 januari:
  • Electric Callboy, Bury Tomorrow en Wargasm
  • Martyr, Velozza en Red Skelliot
  • Mid Jonno Prog festival
    Met Pravitas, Exist Immortal, Playgrounded en Schizoid Lloyd
  • Shoot The Messiah, Inferum, Ter Ziele en Sordid Empire
  • 18 januari:
  • Epica, Amaranthe en Charlotte Wessels
  • 20 januari:
  • Lionheart en Madball
  • 22 januari:
  • The Answer Lies In The Black Void en Behind Closed Doors
Geen concerten bekend voor 16-02-2026.
Kalender
Vandaag jarig:
  • Anders Exo Kragh (Beyond Twilight) - 50
  • Atticus Ross (Nine Inch Nails) - 58
  • Bob Kulick (Kiss)† - 76
  • Brent Hinds (Mastodon)† - 52
  • Brian Hoffman (Deicide) - 56
  • Jared Slingerland (Front Line Assembly) - 42
  • Jill Sobule† - 67
  • Jon Davison (Yes) - 55
  • Kane Roberts (Alice Cooper) - 64
  • Mikael Hedlund (Hypocrisy) - 50
  • Paul Raven (Killing Joke)† - 65
  • Per Yngve "Dead" Ohlin (Mayhem)† - 57
  • Sade Adu (Sade) - 67

Vandaag overleden:
  • Andy "Henner" Allendörfer (Squealer) - 2005
  • Dave Holland (Judas Priest) - 2018
  • Nic Potter (Van Der Graaf Generator) - 2013
  • Toby Myers (Roadmaster) - 2025
Review

Enuff Z’ Nuff - ?
Jaar van release: 2005
Label: Frontiers Records
Enuff Z’ Nuff - ?
‘Genoeg is Genoeg’ bracht in 1989 het titelloze debuut uit en wist direct te overtuigen met de mix van pop, melancholie, rock en soms een streepje hardrock. De rockers wisten echter geen hits te scoren en de opkomst van de grunge nekte de band volledig. Het extravagante gedrag en excessieve drugsgebruik brachten ook geen rust in de groep. In 2004 besloten ze nog eens album op te nemen in de oude bezetting: Donnie Vie, Chip Znuff, Vicki Foxx en Derek Frigo. Deze laatste kon na het opnameproces echter niet van de drugs blijven en overleed vorig jaar.

‘?’ is een fris album vol met zoetsappige emotionele melodietjes. Hoe ruig een persoonlijk leven is, zo zacht en mooi is de muziek. Meisjes van twaalf zullen smullen van meezingers als ‘Gorgeous’ en ‘Help’ en met ‘No Place Like Home’ (doet me denken aan Shania Twain om een of andere vreemde reden) hebben ze één van hun meest hitgevoelige liedjes ooit geschreven. Er staan ook enkele hardere nummers op dit schijfje maar echt beuken wordt het niet.

Wellicht koop wederom geen hond dit album maar ‘?’ is gewoon een mooie melodische rock cd. Misschien dat de Queen cover ‘Stone Cold Crazy’ (Metallica coverde het ook al jaren geleden) of de akoestische versie van het oude ‘Fly High Michelle’ u wel zal doen verplaatsen naar de plaatselijke platenboef.

Tracklist:
1. Gorgeous
2. Home Tonight
3. Help
4. No Place Like Home
5. Harley
6. Hang On For Life
7. Man With A Woman
8. How Are You?
9. Joni Woni (Likes To Ride The Pony)
11. Stone Cold Crazy
12. Fly High Michelle (acoustic version)

Score: 78 / 100

Reviewer: Kristof
Toegevoegd: 17 april 2005

Meer Enuff Z’ Nuff:

Bibelot, Dordrecht Into The Grave 2026

Alle artikelen en foto's (afgezien van albumhoezen, door bands/labels/promoters aangeleverde fotos of anders aangegeven), zijn © 2001-2026 Metalfan.nl en mogen niet zonder schriftelijke toestemming gekopieerd worden. De inhoud van reacties blijven van de reageerders zelf. Metalfan.nl is niet verantwoordelijk voor reacties van bezoekers. Alle datums van de Nieuwe Releases, Concertagenda, Kalender en in de artikelen zijn onder voorbehoud.